Sleva!

Ibogain TA (Total Alkaloid), 1 gram

 98,3 vč. DPH

  • CZK: 2 500 Kč

SLEVA! Tento produkt je nyní levnější než obvykle. Přehled všech výhodných cen

Ibogain lze využít velmi srovnatelně jako čistý Ibogový kořen, pro někoho možná může být komfortnější.

Skladem jsou 2 ks,
odesíláme co nejdříve (více o dodání a platbě)

Popis

Ibogain TA znamená Total Alkaloid, tedy kompletní alkaloidy. Obsahuje všechny alkaloidy přítomné v kůře kořene iboga, tu máme také k dispozici jako prášek, kapsle pro mikrodávkování a celé kusy kořenové kůry. Nově máme v nabídce též Ibogain HCl (Hydrochlorid).

Jedná se o vysoce kvalitní a laboratorně čistý extrakt, za to ručíme, máme ho osobně vyzkoušený.

Ibogain Total Alkaloid se obvykle posloužívá při odvykání závislostí (alkohol, cigarety, při dobré přípravě a jasném úmyslu i opiáty atd.), i když ještě častěji se používá extrakt Ibogain HCl, mající až 98 % Ibogainu. Ten již máme také v nabídce k dispozici zde.

Tento Ibogain TA obsahuje asi 60 % Ibogainu a 40% dalších aktivních alkaloidů, dle odborné literatury se dva z nich jmenují Ibogalin a Ibogamin. Tyto dva další alkaloidy mají podobné účinky jako Ibogain a společně působí velmi podobně jako kůra kořene Iboga.

Ibogain TA lze použít pro “spirituální ponor”, ale ze zkušenosti se k tomu spíše lépe hodí čistá ibogová kůra, která je zcela přírodní a vede více do hloubky vlastního Já.

Před objednávkou nás můžete kontaktovat prostřednictvím formuláře, WhatsApp nebo Signal (viz kontakt) pro konzultaci dávkování a také kvůli bezpečnosti a přípravě.

Doporučujeme též přečíst malou útlou knížečku Peter Frank: Ibogain, klíč k uzdravení. Vše, co potřebujete znát o nejsilnější látce na světě na ukončení závislostí

Upozornění: Dodává se v jiném balení, než ukazuje obrázek.

Skladujte na suchém a chladném místě.

Na Ladírně máme k dispozici v kategorii Iboga a ibogain:

 

Tento produkt je etnobotanický vzorek.

Tento produkt není schválen jako výživový doplněk, potravina, ani lék či léčivo. Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.

Tradiční užití různých bylin najdete v Herbáři na webu Chrisantem.cz. Uvítáte-li konzultaci, alternativní pomoc, podpůrnou terapii k léčení Vašich nemocí, kontaktujte nás.

Tabulka velikostí

 

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.