Sale!

Banisteriopsis Caapi Red 12x extrakt, 25 gramů

600  vč. DPH

  • EUR: € 24,1

Zde v Chrisantemově herbáři se můžete dozvědět více o této rostlině a jejich účincích.

Není skladem

Already 1 persons shown interest.

Dřevo z liány Banisteriopsis caapi obsahuje tzv. MAO-inhibitory, které se v tradičním léčitelství používá k vyvolání očistných procesů v těle a komunikaci s duchovním světem. Nápoji, který se uvaří z kombinace několika bylin, se obvykle říká „ayahuasca“ (čte se [ája-waska]), „yage“ (čte se [jache]), „Natem“, nebo „liána duše“ i jinak.

Tento extrakt má koncentraci 12:1, tedy 1 gram extraktu vznikl ze 12 gramů rostlinného materiálu Banisteriopsis Caapi, odrůda Red. Můžete ho použít buď jako mikrodávky, v množství cca 0,5-1 gram denně by měl sloužit jako podpora pro obnovu samoléčebných procesů v těle bez vyvolání stavů “rozšířeného vnímání reality”, v silnějších dávkováních zažijete stavy blížící se ceremonii,  mohou se dostavit průvodní jevy jako zvýšené pocení, zvracení, extrapolární projekce (rozšířené, změněné vnímání reality) apod.Doporučuji přečíst tento a tento článek na blogu Chrisantem.cz.

Další možností je připravit si nápoj, uvařit extrakt například s rostlinami Psychotria viridis (chacruna) nebo Diplopterys cabrerana (chaliponga).

Použijte s rozmyslem, po důkladném zvážení vašeho stavu. Kontaktujte nás, pokud potřebujete jakoukoliv radu týkající se dávkování, diety apod.

Složení

Extrakt 12:1 z rostliny Banisteriopsis caapi Red, v plastové lahvičce, konzistenci má jako hustý sirup.

Množství

25 g

Toto množství je vhodné pro jednoho člověka na jednu středně silnou ceremonii. Pokud chcete dosáhnout silnějšího efektu, použijte 2 ks extraktu po sobě (doporučujeme rozestup alespoň jednu hodinu nebo i déle), také může velmi pomoct, když se zaměříte více na dietu před aplikací rostlinného extraktu.

Pro lepší práci s extraktem je možné ho opatrně nahřát pomocí teplé vody (lahvička se vloží do teplé vody) nebo mikrovlnky na nízký výkon (rozmražovací režim).

Země původu

Peru, oblast Iquitos

Tento produkt je etnobotanický vzorek.

Tento produkt není schválen jako výživový doplněk, potravina, ani lék či léčivo. Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.

Tradiční užití různých bylin najdete v Herbáři na webu Chrisantem.cz. Uvítáte-li konzultaci, alternativní pomoc, podpůrnou terapii k léčení Vašich nemocí, kontaktujte nás.

Další informace

Ayahuasca (Banisteriopsis caapi), jak na domácí ceremonii? (část I., příprava medicíny)

 

Ayahuasca (Banisteriopsis caapi), jak na domácí ceremonii? (část II., dieta, záměr, příprava místa a průběh ceremonie)

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.