Sleva!

Tabernanthe Iboga, celé kusy kůry kořene

 58,4 428,3 vč. DPH

  • CZK: 1 500 Kč - 11 000 Kč

SLEVA! Tento produkt je nyní levnější než obvykle. Přehled všech výhodných cen

Vysoce kvalitní kůra z kořene tropického keře Tabernanthe Iboga z Kamerunu.

Forma Ibogy: celé kusy kůry z kořene (Iboga Root Bark Shredded), můžete si sami doma nadrtit nebo uvařit čaj z Ibogy, tento produkt je nejekonomičtější varianta.

 

Vyčistit

Popis

Vysoce kvalitní kůra z kořene tropického keře Tabernanthe Iboga z Kamerunu.

Iboga (Tabernanthe iboga) je tropický keř z čeledi toješťovité používaný jako halucinogenní a stimulační droga a k léčení závislosti, ke zmírnění depresí, pro komunikaci s duchovním světem i k jiným účelům. V západní Africe je kůra z kořene žvýkána z rituálních důvodů (tradice „Bwiti“). Iboga v malých dávkách stimuluje centrální nervový systém, ve velkých navozuje halucinace.

Ibogain, aktivní alkaloid ibogy, byl objeven v roce 1901, v 20. letech 20. století byl doporučován jako stimulans léčby neurastenie, v 30. letech 20. století byl extrakt prodáván ve Francii jako Lambaréné. V 60. letech 20. století se začaly objevovat zprávy o halucinogenních účincích a byl v mnoha zemích zakázán. V České republice a na Slovensku je legální.

Na Ladírně máme k dispozici:

Země původu:

Kamerun

Další informace

Tabernanthe Iboga, zřejmě nejsilnější rostlina na světě k léčení závislostí a depresí

Tento produkt je etnobotanický vzorek.

Tento produkt není schválen jako výživový doplněk, potravina, ani lék či léčivo. Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.

Tradiční užití různých bylin najdete v Herbáři na webu Chrisantem.cz. Uvítáte-li konzultaci, alternativní pomoc, podpůrnou terapii k léčení Vašich nemocí, kontaktujte nás.

 

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.