Sananga – přírodní kapky do očí

355 888  vč. DPH

  • EUR: € 14,0 - € 35,1

Sananga je šťáva extrahovaná z kořenů amazonské rostliny Tabernaemontana undulata, která se aplikuje do očí. Tyto kapky podporují hloubkové čištění zablokovaných energií na citové, fyzické a duchovní úrovni. Rádi sdílíme novou várku výborné sanangy od indiánů kmene Katukina v Brazílii. Je silná, hladivá, hřejivá a velmi vrstevnatá.

Pro začátečníky se sanangou doporučujeme verzi “Normal” (bez slůvka Fuerte, je asi o polovinu slabší),  pokročilejší sanangoví či medicínští uživatelé jistě ocení silnou Fuerte verzi, která poskytne hlubší a silnější uvolnění, pálí řádově až 5-10 minut.

8.11.2023 Sananga je opět k dispozici.

 

Popis

Sananga je mocná Amazonská medicína. Je to šťáva extrahovaná z kořenů amazonské rostliny Tabernaemontana undulata z čeledě Toješťovité (Apocynaceae), která roste hluboko v brazilském deštném pralese, jejíž původní jméno je Mata Heins. Jméno pochází z dialektu Huni Kuin indiánů kmene Kaxinawá. Jedná se o keř, jehož šťáva je využívána indiány kmene Kaxinawá, Katukina i dalšími kmeny. Šťáva se extrahuje vařením kořene a původně se používala k léčení tzv. Panemas – duchovní nemoci.

Účinou složkou je ibogain, velmi mocná látka, jejíž požití může vyvolat  hluboké relaxační stavy a umožňuje tak indiánům dostat se do kontaktu s duchovními světy. Nicméně v tradiční medicíně se Sananga používá jako kapky do očí. Indiánští bojovníci si dávali po kapce do každého oka před tím než se vydávali na lov, aby se jejich vidění zostřilo a oni mohli vnímat jemné pohyby v hustém lese.

Sananga v podstatě funguje ve dvou hlavních energetických rovinách – fyzické a duchovní. Indiáni věří, že „Duch Sanangy“ jímž je energie, inteligence, analogie aktivní složky této mocné rostliny, působí přímo na původní příčinu nemoci.

Oči jsou okny do duše. Vše, co vidíme a vše, co si projektujeme, je v očích uloženo, včetně naší karmické historie. Duch Sanangy v systému hledá energetické vzorce, které jsou mimo rovnováhu a rozpouští síly, které tvoří Panemas. Užívání Sanangy vede k vyrovnání duše do souladu s duchovní silou přírody, rozšíření síly duchovní vize (třetího oka), vnitřní vize.

Tyto kapky podporují hloubkové čištění zablokovaných energií na citové, fyzické a duchovní úrovni. Sananga může vyvážit nebo zesílit naše energie, najít a harmonizovat kořeny nemocí i bloků, což vede ke kompletní rovnováze, fokusu a klidu mysli. Zbavuje negativních energií, otevírá třetí oko a srdeční čakru, harmonizuje, rozšiřuje propojení do duchovních sfér, odvápňuje a aktivuje šišinku.

Šamani popisují Panemas jako konglomerát nižších energií přítomných v energetickém těle člověka vlivem sedavého způsobu života plného negativního myšlení a nevhodných zvyků, které jsou škodlivé pro fyzické, emocionální, mentální a duchovní zdraví jedince. Tyto nízké energie jsou uloženy v energetickém těle a působí smutek, deprese a fyzický a mentální stres a znemožňují nám mít harmonické vztahy, být úspěšní a dosahovat svých životních cílů.

Prostřednictvím Sanangy je tento energetický náboj automaticky eliminován. Je to jakoby člověk prošel jemným energetickým šokem, takže se člověk po aplikaci cítí šťastný, povzbuzený a schopný dosahovat svých cílů.

Videopředstavení Sanangy

Chrisantem, majitel a zakladatel Ladírny, představuje sanangu, přírodní kapky do očí.

Aplikace

Sanangu každý přijímá vleže na zádech, každý dostane po jedné kapičce do jednoho oka. Oči okamžitě začnou pálit, tyto pocity však odezní během několika vteřin až minut. Velmi pomůže, když se během přijetí Sanangy zaměří na dech, tím se nepříjemná bolest a energie rozpouští a uvolňuje se, a to nejenom z očí, ale z celého těla fyzického, emočního, mentálního i všech dalších.

Původ: Brazílie, kmen Katukina

Obsah: 5 / 10 ml 100% čisté šťávy Sananga ve skleněné lahvičce s kapacím uzávěrem

5 ml balení je vhodné pro občasné užívání, 10 ml balení je vhodné pro častější užívání.

Varianta Extra Fuerte štípají v očích cca 3-10 minut, obyčejné cca do 2 minut. Pokud by sananga byla na vás příliš silná, můžete si ji naředit (např. harmonizovanou kojeneckou, studánkovou nebo i obyčejnou vodou)

Skladování a trvanlivost

Uchovávejte v chladu a temnu (v lednici), měla by být co nejméně v teple. Pokud objednáváte na výdejní místo (Zásilkovna), vyzvedněte si co nejdříve.

Trvanlivost 2-3 měsíce od zakoupení, obvykle však vydrží i déle než udáváme.

Expirace aktuální várky: 3/2024

Sananga výprodej

Nově budeme v testovacímu režimu nabízet i Sanangu s kratší trvanlivostí. Je to stejná Sananga, ale staršího data výroby. Není sice prošlá, ale na spotřebu zbývá méně času. Platí stejná filozofie jako v obchodě s potravinami – nabídnout slevu výměnou za kratší trvanlivost. Datum expirace výprodejové Sanangy budeme uvádět zde.

Expirace výprodejové Sanangy: Vyprodáno.

Více informací o kapkách Sananga naleznete zde na blogu Chrisantem.cz:

Mocné kapky do očí Sananga (Tabernaemontana undulata)

Tento produkt je etnobotanický vzorek.

Tento produkt není schválen jako výživový doplněk, potravina, ani lék či léčivo. Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.

Tradiční užití různých bylin najdete v Herbáři na webu Chrisantem.cz. Uvítáte-li konzultaci, alternativní pomoc, podpůrnou terapii k léčení Vašich nemocí, kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.