Ibogain HCl (Hydrochlorid), 98 % čistý

 185,0 282,8 vč. DPH

  • CZK: 4 580 Kč - 7 000 Kč

Ibogain HCl, neboli ibogain hydrochlorid, je hlavní účinnou látkou – alkaloidem z afrického keře Tabernanthe Iboga. Je to Iboga ve své nejčistší formě. Ibogain je jedním z několika účinných látek v Iboze.

Ibogain HCl, neboli ibogain hydrochlorid, je hlavní účinnou látkou – alkaloidem z afrického keře Tabernanthe Iboga. Je to Iboga ve své nejčistší formě. Ibogain je jedním z několika účinných látek v Iboze. Prášek z Ibogy typicky obsahuje ještě další účinné látky jako je ibogalin a ibogamin. Ibogain HCl je forma Ibogy, ve které tyto příbuzné látky nejsou – na rozdíl od Ibogainu TA, ve kterém jsou obsaženy i jiné účinné látky, než je ibogain.

Jedná se o vysoce kvalitní a laboratorně čistý extrakt, za to ručíme, máme ho osobně vyzkoušený.

Účinky

Čistý Ibogain má mírně odlišný účinek než ibogový prášek právě proto, že se nekombinuje účinek ibogalinu a ibogaminu. Působení ibogainu je velmi dlouhé, nejméně 4 hodiny, nejdéle okolo 24 hodin, samozřejmě pokud bereme v úvahu jedinou dávku. Mezi účinky patří změněné vnímání – vyvolání vizí, “živého snění”, halucinací, duchovních vhledů,..některé účinky jsou závislé na velikosti dávky a konkrétním uživateli.

Použití

Ibogain Hydrochlorid se obvykle posloužívá při odvykání závislostí (alkohol, cigarety, při dobré přípravě a jasném úmyslu i opiáty atd.).

Ibogain HCl lze použít též pro “spirituální ponor”, ale ze zkušenosti se k tomu spíše lépe hodí čistá ibogová kůra, která je zcela přírodní a vede více do hloubky vlastního Já.

Před objednávkou nás můžete kontaktovat prostřednictvím formuláře, WhatsApp nebo Signal (viz kontakt) pro konzultaci dávkování a také kvůli bezpečnosti a přípravě.

Doporučujeme též přečíst malou útlou knížečku Peter Frank: Ibogain, klíč k uzdravení. Vše, co potřebujete znát o nejsilnější látce na světě na ukončení závislostí

Ibogain je lékařskou vědou zkoumán pro svoji potenciální schopnost léčit závislosti. Existují studie, které tuto schopnost dokládají. Ovšem vzhledem k tomu, že Ibogain je halucinogenní, se dosud nezačal běžně používat jako léčivo. Z naší zkušennosti víme, že ibogain skutečně pomáhá léčit závislosti různého typu, ale je potřeba počítat s tím, že léčená osoba musí spolupracovat.

Skladujte na suchém a chladném místě.

Na Ladírně máme k dispozici v kategorii Iboga a ibogain:

Tento produkt je etnobotanický vzorek.

Tento produkt není schválen jako výživový doplněk, potravina, ani lék či léčivo. Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.

Tradiční užití různých bylin najdete v Herbáři na webu Chrisantem.cz. Uvítáte-li konzultaci, alternativní pomoc, podpůrnou terapii k léčení Vašich nemocí, kontaktujte nás.

 

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.