Tabernanthe Iboga, drcený prášek z kořene v kapslích (z 20-letého stromu, silná)

 9,0 545,1 vč. DPH

  • CZK: 230 Kč - 14 000 Kč

Vysoce kvalitní kůra z kořene tropického keře Tabernanthe Iboga z Kamerunu.

Forma Ibogy: drcený prášek z kůry kořene (Iboga Root Bark Powder) v kapslích po cca 0,32 gramu, vhodné pro domácí užívání a mikrodávkování.

Vyčistit

Popis

Iboga (Tabernanthe iboga) je tropický keř z čeledi toješťovité používaný jako halucinogenní a stimulační droga a k léčení závislosti, ke zmírnění depresí, pro komunikaci s duchovním světem i k jiným účelům. V západní Africe je kůra z kořene žvýkána z rituálních důvodů (tradice "Bwiti"). Iboga v malých dávkách stimuluje centrální nervový systém, ve velkých navozuje halucinace. Ibogain, aktivní alkaloid ibogy, byl objeven v roce 1901, v 20. letech 20. století byl doporučován jako stimulans léčby neurastenie, v 30. letech 20. století byl extrakt prodáván ve Francii jako Lambaréné. V 60. letech 20. století se začaly objevovat zprávy o halucinogenních účincích a byl v mnoha zemích zakázán. V České republice a na Slovensku je legální.

Aktualizace 19.1.2022

Iboga, kterou jsme do teď prodávali, byla z desetiletého stromu. Podařilo se nám získat novou várku Ibogy z dvacetiletého stromu, subjektivně působí až dvakrát silněji než původní desetiletá. Proto dáváme Ibogu z původních zásob za poloviční cenu.

Pokud jste si od nás koupili dříve Ibogu (bez označení stáří) a chcete ji vyměnit za dvacetiletou, kontaktujte nás a dohodneme se na výměně.

Iboga desetiletá je vhodná spíše pro mikrodávkování, a pro ty, kteří nemají zkušenosti s jinými silnými přírodními medicínami, kteří se bojí silného procesu, funguje dobře pro otevření se novým energiím, pro počáteční "odbourání strachu". Pro zkušenější uživatele doporučujeme spíše Ibogu dvacetiletou.

Na Ladírně máme k dispozici:

Země původu:

Kamerun

Další informace

Přečtěte si rozsáhlý článek věnující se domácí terapii (ceremonii) s Ibogou: https://chrisantem.cz/iboga

Složení

Drcený prášek z keře Tabernanthe Iboga z desetiletého stromu ve veganských kapslích, každá má cca 0,3-0,32 gramu

Tento produkt je etnobotanický vzorek.

Tento produkt není schválen jako výživový doplněk, potravina, ani lék či léčivo. Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.

Tradiční užití různých bylin najdete v Herbáři na webu Chrisantem.cz. Uvítáte-li konzultaci, alternativní pomoc, podpůrnou terapii k léčení Vašich nemocí, kontaktujte nás.

Tabulka velikostí

 

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.