Tabernanthe Iboga, od strýce Arnauda, drť z kořenové kůry v KAPSLÍCH, 10-30 let mix (VÝBORNÁ KVALITA)

260 3 500  vč. DPH

  • EUR: € 10,3 - € 138,6

Vysoce kvalitní kůra z kořene tropického keře Tabernanthe Iboga z Kamerunu.

Forma Ibogy: ručně připravená drť z kůry kořene (Iboga Root Bark) Ibogy v kapslích, vhodné pro domácí užívání i mikrodávkování.

Nová várka ibogy: leden 2024.

 

Vysoce kvalitní drť z kůry z kořenové kůry (Iboga Root Bark) z tropického keře Tabernanthe Iboga z Kamerunu, zaslal  nám ji náš přítel strýc Arnaud z vesnice své rodiny. Iboga pochází z keřů starých 10-20 let a i přesto, že se to může zdát málo, je velmi kvalitní. Dle naší subjektivní zkušenosti je podstatně lepší a silnější než Iboga “20-letá”, kterou máme též v nabídce.

Iboga je ručně zpracovaná a nasušená pod žhavým kamerunským sluncem. V Česku prášek ručně drtíme ve hmoždíři, aby se zachovala co nejvíce energie rostlinné medicíny.

Po vícerém testování jsme se rozhodli zpracovávat ibogu ručně, stejně jako v Africe. Tělo tuto medicínu velmi dobře přijme. Jemný prášek, který jsme dříve připravovali v mixéru, je sice jemný, ale nepříjemně se lepí na patro, tato drť se velmi dobře polyká.

Balíček obsahuje pouze 100 % ibogové drti ve veganských kapslích, neobsahuje žádná další plnidla ani jakékoliv jiné přídavné látky.

Stáří keřů, ze kterých je kořenová kůra, je 10-30 let, jedná se o mix z několika různě starých exemplářů. Je velmi kvalitní a příjemná, podobná jako naše předchozí varianta “Iboga od tety Ebando” (již vyprodaná).

Složení

Drcený prášek z keře Tabernanthe Iboga z 10-30-letých keřů v kapslích

Každá kapsle obsahuje průměrně 0,19 g.

Návod k přípravě

Kapsli zapijte několika loky tekutiny. Dávkování, práci se záměry apod. naleznete ve článcích: Iboga domácí ceremonie, Iboga mikrodávkování

Iboga (Tabernanthe iboga) je tropický keř z čeledi toješťovité používaný jako halucinogenní a stimulační droga a k léčení závislosti, ke zmírnění depresí, pro komunikaci s duchovním světem i k jiným účelům. V západní Africe je kůra z kořene konzumována z rituálních důvodů (tradice "Bwiti"). Iboga v malých dávkách stimuluje centrální nervový systém, ve velkých navozuje halucinace. Ibogain, aktivní alkaloid ibogy, byl objeven v roce 1901, v 20. letech 20. století byl doporučován jako stimulans léčby neurastenie, v 30. letech 20. století byl extrakt prodáván ve Francii jako Lambaréné. V 60. letech 20. století se začaly objevovat zprávy o halucinogenních účincích a byl v mnoha zemích zakázán. V České republice a na Slovensku je legální.

Od 14.7.2022 (do odvolání) dáváme na Ibogu velkou slevu, podařilo se nám ji sehnat výhodněji, a tak ji můžeme i vám dát levněji. Věřím, že to oceníte 🙂

Od září 2022 máme ibogu označenou jako od "strýce Arnauda", rostla na hranicích Kamerunu s Gabonem. Je z 20-letých stromků, subjektivně je ještě o něco lepší a hlubší, než Ibogu, kterou jsme měli dříve, označenou jako "dvacetiletou". 

Pokud máte zájem o vedenou ceremonii s Ibogou, s prvky z africké tradice Bwiti, přeložené do českých končin, je možné se individuálně domluvit na ceremonii v našem sesterském projektu "chrámu Kumačenge". Navštivte web kumačenge.cz.

Na Ladírně máme k dispozici v kategorii Iboga a ibogain:

Země původu:

Kamerun

Další informace

Podrobný článek věnující se mikrodávkování s Ibogou: https://chrisantem.cz/iboga-mikro

Přečtěte si rozsáhlý článek věnující se domácí terapii (ceremonii) s Ibogou: https://chrisantem.cz/iboga

Tento produkt je etnobotanický vzorek.

Tento produkt není schválen jako výživový doplněk, potravina, ani lék či léčivo. Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.

Tradiční užití různých bylin najdete v Herbáři na webu Chrisantem.cz. Uvítáte-li konzultaci, alternativní pomoc, podpůrnou terapii k léčení Vašich nemocí, kontaktujte nás.

Tabulka velikostí

   

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.