WhatsApp / Signal: +420 777691046

Další výsledky...

Generic selectors
Přesná fráze
Hledat v názvu
Hledat v obsahu
Post Type Selectors

Srdečník sibiřský – Leonurus sibiricus (Marihuanilla), sušená rostlina celá drcená

150 500  vč. DPH

  • EUR: € 5,9 - € 19,7

Srdečník je jedna z úžasných bylin tradiční čínské medicíny.  Je to vytrvalá bylinka až kolem metru vysoká. Pěstuje se bez problémů, roste i na Sibiři takže snáší mrazy i jakékoli půdní i klimatické podmínky. Roste na slunci, ve stínu, v jakékoli půdě.

Srdečník je jedna z úžasných bylin tradiční čínské medicíny. Používá se ke zklidnění  a harmonizaci  těla, nervů i srdce.

Je to vytrvalá bylinka až kolem metru vysoká. Pěstuje se bez problémů, roste i na Sibiři takže snáší mrazy i jakékoli půdní i klimatické podmínky. Roste na slunci, ve stínu, v jakékoli půdě.

Příprava

Odvar – 2 kávové lžičky zalijeme 1/4 l studené vody, necháme přejít var nebo minutu povařit,  potom 10 minut vyluhovat. Pijeme šálek 3x denně.

Srdečník není vhodný pro těhotné či kojící ženy a pro děti do 3 let věku.

Tento produkt je etnobotanický vzorek.

Tento produkt není schválen jako výživový doplněk, potravina, ani lék či léčivo. Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.

Tradiční užití různých bylin najdete v Herbáři na webu Chrisantem.cz. Uvítáte-li konzultaci, alternativní pomoc, podpůrnou terapii k léčení Vašich nemocí, kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.