Calea zacatechichi, extrakt 10x, 1 gram

10,00  vč. DPH

Skladem jsou 4 ks,
odesíláme co nejdříve (více o dodání a platbě)

Popis

Pokud chcete mít zážitek s tzv. „lucidním sněním“, neboli „vytělesněním“, máte několik možností. Někomu se to stane spontánně, tomu, kdo ne, a chce se „tam“ dostat, může použít k jednodušímu „vklouznutí“ do lucidních stavů rostlinu Calea zacatechichi.

Ta je samotná dosti hořká, pro někoho až nesnesitelně. Tento rostlinný extrakt může být zajímavé „řešení“… Použijte s rozmyslem, na vlastní (ne)bezpečí… Nezaručujeme, že lucidních stavů opravdu dosáhnete. Uvítáte-li konzultaci, kontaktujte nás.

Tento extrakt je 10x silnější než čistá rostlina Calea zacatechichi.

Složení

Extrakt 10x z rostliny Calea zacatechichi.

Množství

1 gram

Způsob balení se může lišit oproti fotografiím

Země původu

Holandsko

Tento produkt je etnobotanický vzorek.

Tento produkt není schválen jako výživový doplněk, potravina, ani lék či léčivo. Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.

Tradiční užití různých bylin najdete v Herbáři na webu Chrisantem.cz. Uvítáte-li konzultaci, alternativní pomoc, podpůrnou terapii k léčení Vašich nemocí, kontaktujte nás.

Novinka! Kalendář na rok 2021, zDARma k objednávce nad 2000 Kč (75 EUR)

Chrisantem vytvořil krásný nástěnný kalendář formátu A3 se svými 12 nejlepšími obrazy.

Pokud u nás nakoupíte za nejméně 2000 Kč (75 EUR), dostanete k objednávce od nás tento kalendář formátu A3 zdarma jako dárek, jinak je za 333 Kč.

Platí pouze do vyprodání zásob.

Vaše Ladírna

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.


    Přepněte si měnu
    EUR Euro