Sleva!

Tépi (šamanská foukačka na rapé), velké “úderné”

 27,8 vč. DPH

  • CZK: 677 Kč

SLEVA! Tento produkt je nyní levnější než obvykle. Přehled všech výhodných cen

Kvalitní ručně vyráběná foukačky na rapé, pro poskytování medicíny rapé druhému člověku.

 

 

Skladem ještě dost,
odesíláme co nejdříve (více o dodání a platbě)

Popis

Kvalitní foukačka na rapé, pro poskytování medicíny rapé druhému člověku. K Tépi ještě potřebujete nějakou směs rapé, ta není součástí balení, máme je v nabídce zvlášť

Tento druh šamanské foukačky je vhodný spíše pro pokročilejší uživatele rapé. Fouknutí rapé z této foukačky má velkou sílu, užívejte s rozmyslem a hlubokým procítěním, s respektem a dobrým záměrem.

Materiál: Vyrobeno z tropického bambusu

Rozměry: cca 18-20 x 17-19 cm

Není možné vybrat konkrétní kus, věříme, že k Vám přijde ten “správný” kousek pro Vás. (Kdyby Vám z nějakého důvodu nevyhovoval, vrátíte nám foukačku zpět.) Díky za pochopení.

Recyklace lahviček na rapé

Máte doma prázdné lahvičky na rapé? Zašlete nám je (pokud možno vypláchnuté a bez cedulky) na naše náklady, rádi je znovupoužijeme.

Jak na to?

Pokud máte doma více než pět prázdných lahviček na rapé, napište nám zprávu na e-mail info@ladirna.cz nebo na WhatsApp / Signal +420 777691046. Pošleme vám číselný kód pro zpětnou zásilku Zásilkovny, poštovné platíme my. Lahvičky dejte do nějaké obálky a předejte na jakoukoliv pobočku sítě Zásilkovna.cz / Packeta.sk, která umožňuje službu reklamačního asistenta.

Pokud nám pošlete 5 a více lahviček, za každou dostanete slevový kupón 10 Kč na další objednávku libovolného zboží na Ladírně.

Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.