Ochutnávka Ibogy 40letá z Gabonu – 1 kapsle (0,2 g) – DÁREK K OBJEDNÁVCE

150  vč. DPH

  • EUR: € 5,9

Vysoce kvalitní kůra z kořene tropického keře Tabernanthe Iboga z Kamerunu.

Forma Ibogy: drcená kůra z kořene (Iboga Root Bark) v kapslích po cca 0,2 gramu, vhodné pro domácí užívání a mikrodávkování.

Chcete ochutnat ibogu? Tuto kapsli si můžete vybrat jako dárek během objednávky.

23 skladem

Chcete ochutnat ibogu? Tuto kapsli si můžete vybrat jako dárek během objednávky.

Připravili jsme 100 kapslí ibogy, které rozdáme jako dárek k objednávkám na Ladírně. Máte-li tedy zájem okusit tuto jedinečnou medicínu, vložte si v objednávkovém procesu tento produkt jako dárek.

Vysoce kvalitní drť z kořenové kůry ve veganských kapslích (Iboga Root Bark Powder Capsules) z tropického keře Tabernanthe Iboga z Gabonu, zaslal  nám ji náš přítel strýc Arnaud, ale Iboga samotná pochází z vesnice jeho kamaráda v Gabonu. Iboga pochází z keřů starých 40 let a je velmi kvalitní, jedna z nejlepších, co jsme měli v nabídce.

Iboga je ručně zpracovaná a nasušená přímo v Africe. V Česku prášek ručně drtíme ve hmoždíři, aby se zachovala co nejvíce energie rostlinné medicíny. Bez dalších přídavků pak drť plníme do veganských kapslí.

Uvnitří kapslí tedy je přímo jemný prášek. Tělo tuto medicínu velmi dobře přijme.

Kapsle obsahují pouze 100 % ibogy, žádné další plnidla ani další přídavné látky. Obsah kapslí je stejný jako ibogová drť, jen je v kapslích pro snadnější užívání.

Iboga (Tabernanthe iboga) je tropický keř z čeledi toješťovité používaný jako halucinogenní a stimulační droga a k léčení závislosti, ke zmírnění depresí, pro komunikaci s duchovním světem i k jiným účelům. V západní Africe je kůra z kořene konzumována z rituálních důvodů (tradice "Bwiti"). Iboga v malých dávkách stimuluje centrální nervový systém, ve velkých navozuje halucinace. Ibogain, aktivní alkaloid ibogy, byl objeven v roce 1901, v 20. letech 20. století byl doporučován jako stimulans léčby neurastenie, v 30. letech 20. století byl extrakt prodáván ve Francii jako Lambaréné. V 60. letech 20. století se začaly objevovat zprávy o halucinogenních účincích a byl v mnoha zemích zakázán. V České republice a na Slovensku je legální.

Pokud máte zájem o vedenou ceremonii s Ibogou, s prvky z africké tradice Bwiti, přeložené do českých končin, je možné se individuálně domluvit na ceremonii v našem sesterském projektu "chrámu Kumacenge". Navštivte web kumacenge.cz.

Na Ladírně máme k dispozici v kategorii Iboga a ibogain:

Země původu:

Kamerun / Gabon

Další informace

Podrobný článek věnující se mikrodávkování s Ibogou: https://chrisantem.cz/iboga-mikro

Přečtěte si rozsáhlý článek věnující se domácí terapii (ceremonii) s Ibogou: https://chrisantem.cz/iboga

Složení

Drcený prášek z keře Tabernanthe Iboga z 40 letých keřů ve veganských kapslích, obsah každé kapsle má hmotnost průměrně 0,20 gramu.

Tento produkt je etnobotanický vzorek.

Tento produkt není schválen jako výživový doplněk, potravina, ani lék či léčivo. Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.

Tradiční užití různých bylin najdete v Herbáři na webu Chrisantem.cz. Uvítáte-li konzultaci, alternativní pomoc, podpůrnou terapii k léčení Vašich nemocí, kontaktujte nás.

Tabulka velikostí

 

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.