Směs rapé Nukini Parika z Brazílie, lahvička 5 g

400  vč. DPH

 • EUR: € 16,4

Skladem ještě dost,
odesíláme co nejdříve (více o dodání a platbě)

Popis

Rapé Parika je středně silný druh rapé, je vytvořeno indiány kmene Nukini v oblasti Acré v Brazílii. 

Rapé Parika je připravené z Mapacha a stromu Parika, botanicky Schizolobium amazonicum. Je  silné, jeho efekt je cítit poměrně dlouho a okamžitě, zejména v oblasti hlavy, zastavuje mysl a navozuje příjemné meditační stavy. Pomáhá s čištěním a uvolněním zablokované energie nejen z mysli, mentální složky osobnosti, ale jeho energii můžete nasměrovat i kamkoliv jinam po těle.

Parika aplikovaná posvátným způsobem může vést ke stavu hluboké meditace, kdy se mysl ztiší a celé tělo ovládne příjemný klid a mír.

Indiánský kmen Nukini

Podél bujných zelených břehů řeky Poa žije velmi speciální skupina lidí, indiánský kmen, označovaný jako Nukini. Jejich jazyk pochází z rodiny jazyků Pano. Kmen čítá jen pouze 900 lidí a obývá nejhlubší “srdce” Amazonie v oblasti Acre. Roste tam velké množství léčivých rostlin a tradičně se sběru a přípravě medicíny věnují především ženy. Rapé je tak naplněno velmi znatelně ženskou energií a jemnou silou, která přináší kvalitu uzemnění a jasnosti, intuice a čistoty záměru…

Balení: Skleněná lahvička s 5 g rapé

  Země původu: Brazílie, kmen Nukini

  Vzorek

  U tohoto rapé je k mání i vzorek. Najdete ho zde. Všechny dostupné vzorky rapé jsou zde.

  Vědomé využití – rituál

  Rapé je posvátný amazonský nástroj a domorodé kmeny nám ho předávají s tímhle poselstvím: Použití rapé by mělo být vždy spojeno s modlitbou nebo rituálem a přijímáno či dáváno v úctě a pokoře, velmi pomůže když se připojí jasný záměr. Účinky a realizace záměru se tak zesílí.

  Tento produkt je etnobotanický vzorek.

  Tento produkt není schválen jako výživový doplněk, potravina, ani lék či léčivo. Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.

  Tradiční užití různých bylin najdete v Herbáři na webu Chrisantem.cz. Uvítáte-li konzultaci, alternativní pomoc, podpůrnou terapii k léčení Vašich nemocí, kontaktujte nás.


  Recyklace lahviček na rapé

  Máte doma prázdné lahvičky na rapé? Zašlete nám je (pokud možno vypláchnuté a bez cedulky) na naše náklady, rádi je znovupoužijeme.

  Jak na to?

  Pokud máte doma více než pět prázdných lahviček na rapé, napište nám zprávu na e-mail info@ladirna.cz nebo na WhatsApp / Signal +420 777691046. Pošleme vám číselný kód pro zpětnou zásilku Zásilkovny, poštovné platíme my. Lahvičky dejte do nějaké obálky a předejte na jakoukoliv pobočku sítě Zásilkovna.cz / Packeta.sk, která umožňuje službu reklamačního asistenta.

  Pokud nám pošlete 5 a více lahviček, za každou dostanete slevový kupón 10 Kč na další objednávku libovolného zboží na Ladírně.

  Co je to rapé?

  Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

  Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

  Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)

  Dotaz k produktu

  Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

   Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.