Sleva!

Směs rapé Huni Kuin Murici z Brazílie, lahvička 5 g

333  vč. DPH

  • EUR: € 13,1

SLEVA! Tento produkt je nyní levnější než obvykle. Přehled všech výhodných cen

Rapé Murici od kmene Huni Kuin z Brazílie je jedno z našich nejsilnějších druhů rapé, vhodné pro zkušenější uživatele.

Skladem ještě dost,
odesíláme co nejdříve (více o dodání a platbě)

Kategorie: , , Katalogové číslo: 8595674210104 Štítky:

Popis

Rapé Murici je známé jako „rapé válečníků“, je velmi jasně mužské, jedním z nejsilnějších, které máme v nabídce. Přináší rovnováhu, uzemnění, pomáhá spojit se s naší vnitřní silou, soustředit se na náš záměr, a mít mentální jasnost.

Rapé Murici má silnou energii s velkým relaxačním účinkem na svaly a celý organismus a velmi čisté myšlení.

Působí také jako stimulant pro epifýzu (šišinka), což je velmi dobré pro meditaci a lucidní snění, také působí často speciálně v oblasti první a druhé čakry (kořenová a sakrální).

Je to klasické dvousložkové rapé, obsahující Mapacho (Nicotiana rustica) a popel z kůry ze stromu Murici (Byrsonima spicata), hodí se výborně pro záměry čištění těla, fokusu (zaměření) a koncentrace. V tradiční medicíně též léčí záněty, průjem a gastro-intestinální problémy, má antibiotické a protizánětlivé účinky, léčí infekce v krku a dutině ústní, léčí hemeroidy, celkově posilňuje imunitní systém.

Balení: lahvička s 5 g připravené rapé směsi

Země původu: Brazílie, kmen Huni Kuin (Kaxinawá)

Vědomé využití – rituál

Rapé je posvátný amazonský nástroj a domorodé kmeny nám ho předávají s tímhle poselstvím: použití rapé by mělo být vždy spojeno s modlitbou nebo rituálem a přijímáno či dáváno v úctě a pokoře, velmi pomůže když se připojí jasný záměr. Účinky a realizace záměru se tak zesílí. Důležité je po celý čas udržovat čistotu v prostoru svého srdce.

Tento produkt je etnobotanický vzorek.

Tento produkt není schválen jako výživový doplněk, potravina, ani lék či léčivo. Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.

Tradiční užití různých bylin najdete v Herbáři na webu Chrisantem.cz. Uvítáte-li konzultaci, alternativní pomoc, podpůrnou terapii k léčení Vašich nemocí, kontaktujte nás.


Recyklace lahviček na rapé

Máte doma prázdné lahvičky na rapé? Zašlete nám je (pokud možno vypláchnuté a bez cedulky) na naše náklady, rádi je znovupoužijeme.

Jak na to?

Pokud máte doma více než pět prázdných lahviček na rapé, napište nám zprávu na e-mail info@ladirna.cz nebo na WhatsApp / Signal +420 777691046. Pošleme vám číselný kód pro zpětnou zásilku Zásilkovny, poštovné platíme my. Lahvičky dejte do nějaké obálky a předejte na jakoukoliv pobočku sítě Zásilkovna.cz / Packeta.sk, která umožňuje službu reklamačního asistenta.

Pokud nám pošlete 5 a více lahviček, za každou dostanete slevový kupón 10 Kč na další objednávku libovolného zboží na Ladírně.

Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.