WhatsApp / Signal: +420 777691046

Další výsledky...

Generic selectors
Přesná fráze
Hledat v názvu
Hledat v obsahu
Post Type Selectors

Fascinující 48 min. dokument o vodě. Co o ní víme? Má paměť!

Může mít voda paměť? Pamatují si molekuly vody události, jimž byly vystaveny? Hrají zde roli také energie vesmíru? Pátrání po skutečných vlastnostech vody nás vede do vědeckého bádání, kde se fakta prolínají s tajemstvími přírody a kde jen několik krůčků dělí mylné domněnky od objevů, které mohou zcela zásadně změnit náš svět. – Skvělý rakouský dokument.

Pokud jste ještě neslyšeli nic o tom, že má voda paměť, a že se dá její struktura velmi ovlivňovat, měli byste zhlédnout tento 48 minutový dokument:

Pokud Tě toto téma zajímá víc, doporučuju knížku Tajuplný život vody od Masaru Emota, který se vodou dlouhodobě zabýval a jako jeden z prvních vědců potvrdil to, že to tak opravdu je – voda má paměť! Voda snadno přijímá energie, které na ni působí, a mění svou vnitřní strukturu v závislosti na tom, jakým frekvencím (slovům, zvukům či jiným) je vystavena.

A naše fyzické tělo je tvořené nejméně ze 70 % z vody! Dochází Ti, co to znamená pro Tebe a Tvé tělo? Ano, můžeš ho programovat! Můžeš zcela lehce měnit svou buněčnou strukturu svého těla – když budeš svému tělu vysílat harmonické vibrace – tedy když se budeš cítit skvěle, když Ti bude příjemně, když budeš mít (skoro) pořád příjemné pozitivní emoce.

Na toto téma je také moc hezký “Květinový experiment” Japonky Rebeccy Cecilie Yip – více v článku Miluji tě a nenávidím tě… Čemu věnuji pozornost, to roste!.

V e-shopu Ladírna.cz si můžete zakoupit pyramidy a energetické zářiče

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *