WhatsApp / Signal: +420 777691046

Další výsledky...

Generic selectors
Přesná fráze
Hledat v názvu
Hledat v obsahu
Post Type Selectors

Teal Swan: Lidský život na Zemi je vlastně vedlejším produktem orgasmu…

Velmi oceňuji názory Teal Swan na život, svět a Zákon přitažlivosti. Sleduju ji už dlouho, setkal jsem se ní i osobně, když byla v dubnu 2014 v Praze… Více ve článku na mém blogu a v druhé části – pokračování.

Užijte si nově přeložené video o tom, jak použít orgasmus při sexu k manifestování toho, co chceme mít trvale ve své realitě:

Pár úryvků z tohoto 18-minutového videa – celý přepis zde.

“Když provozujete sex a blížíte se k bodu orgasmu, celé tělo dosahuje jakéhosi stavu „přijímání“ a nejen to, energie v celém těle proudí rychleji. Je to jako když se bortí protipovodňové hráze a všechny energetické kanály vašeho těla, čakry i meridiány jsou plně otevřeny neomezenému proudu energie Zdroje. Dochází k propojení mezi vibrací vašeho těla a vaší nefyzickou podstatou, přičemž zažíváte spojení fyzického i duchovního aspektu vašeho bytí. Během orgasmu se rozpouští vědomí vlastní identity či ega a člověk se dotýká své neomezené podstaty.

“Lidský život na Zemi je vlastně vedlejším produktem orgasmu.”

Všichni jsme energie, můžeme tedy použít tuto energii která je uvnitř i vně nás, abychom dali formu, tvar a rozměr našim touhám či představám.”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *