WhatsApp / Signal: +420 777691046

Další výsledky...

Generic selectors
Přesná fráze
Hledat v názvu
Hledat v obsahu
Post Type Selectors

Monika běhá, cvičí čchi-kung a nejí…

Monika Kunovská je známá z lednového článku na běhej.com: ROZHOVOR: Přestala jsem jíst a energii doplňuji během, který proletěl Facebookem.

Ač jsem to nějak neplánoval, setkal jsem se s Monikou osobně, na besedě v běžeckém klubu Running Mall v Praze-Holešovicích 10. března 2015. Vystoupil na ní i Petr Kochlík, instruktor energetického cvičení čchi-kung, které Monika denně cvičí. Na besedě jsem natočil dvě videa, o které se rád s vámi podělím, dohromady mají přes půl hodiny.

Sestřih z besedy je také na webu sport.cz.

Z mého pohledu není důležité, zda jíme, či nejíme, ale zda žijeme radostný, šťastný a naplněný život. Třeba vám k němu pomůže e-book, který jsem připravil 🙂

2 thoughts on “Monika běhá, cvičí čchi-kung a nejí…

  1. Připravuji se na přechod na pránu. Teprve měsíc mám upravenou stravu, vyřadil jsem maso, jím hodně pomeranče,grepy, kivi, jablka.Jím celkově asi 30-40% z původního množství.Váha mi spadla o 7 kg. Tělo mě žádá o pohyb.20 let jsem prakticky žádný sport neprovozoval.Před měsícem se mi podařilo udělat (je mi 50 let) 5 kliků a padnul jsem na hu… pusu. Kliky dělám ráno a večer.Každý týden mi tělo dovolí udělat o 5 kliků víc. Dnes jich dělám 30.K tomu jsem přidal dřepy a rotoped. Ať se děje cokoli, je to fajn.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *