Skutečná pravda o reptiliánech od Strážce Třetího Oka

Dostali jsme dotaz pro Strážce Třetího Oka od Jakuba ze Slovenska:

Ahoj. Zaujimalo by ma, ako je to s mimozemstanmi na nasej planete s reptilianmi. Ake maju úmysly, preco este nieje odtajnena ich pritomnost na Zemi pripadne na Mesiaci. Dakujem tretiemu oku za odpoved 😉

Při společném channelingu 29. září v Domě Fantazie jsme nechali Strážce, aby prostřednictvím Lucie odpověděl:

O reptiliánech jsme se již spolu bavili (doplňujeme níže). Existují v podobě vědomí a jejich identita je již dávno odtajněna. Důkazem toho je skutečnost, že se ptáš na tuto otázku. (Směje se 🙂 ) Většina z vás již o nich někdy slyšela v různých souvislostech o tom, jak ovládají tuto planetu. O tom, že jsou za každou tak zvanou “špatností”, že jsou příčinou mnoha neštěstí. Připrav se velmi pozorně na tuto informaci:

Reptiliáni jsou pouhou iluzí.

reptilian3Dávno není pravdivé tvrzení, že cokoliv ovládají. Jsou to vědomí, která se živí emocemi, lidskými emocemi, především strachem, lítostí, pochybnostmi a jim podobnými pocity. A je pouze na tobě, jestli je sám pustíš do svého vědomí. Ve chvíli, kdy uvěříš jejich přítomnosti, pozveš je do svého vědomí, aby se mohli nakrmit pocity, kterými potřebují být nakrmeny. Samozřejmě jakožto způsob parazitismu, který vnímám z určitého úhlu pohledu, budou rádi tvé vědomí udržovat ve stavech vědomí, kterými se živí.

Můžeš vypustit toto téma ze svého kvantového pole, dále se jím nezabývat a přispět tak k odpojení reptiliánského vědomí z této planety. Možnost volby je pouze na tobě. Avšak v případě, že se tvé vědomí rozhodlo na této planetě zažívat, jaké to je, býti tak zvaně vykořistován reptiliánským vědomím, vše probíhá v lásce a symbioze. Budiž šťasten dle svých voleb.

picture-of-reptilian-alien

Doplňujeme úryvek z channelingu, který proběhl 16. září, to jsme se bavili především o čase (zveřejněno v samostatném článku: Čas aneb buďme pány vlastního času!) a o dimenzích (více v článku V jaké jsme dimenzi a jak se liší? Aktuální informace od Strážce Třetího Oka I.). Chtěl jsem se dozvědět jména vědců, kteří se účastnili výzkumů vědomí.

Řekneš jméno?

Tyto informace jsou pozměněny.

Kým? A proč?

reptilianska-navstevaPozměněny kvůli utajení. Bytostmi, které se živí strachem, zmarem, projeveným násilím. Chtějí utajit své experimenty. Těmto bytostem říkáte ještěři, reptiliáni.

Avšak je to pouze označení, jejich fyzická podoba existuje pouze ve formě vědomí. Vědomí, které když přijmete za své, tak se začne projevovat. Do té doby tu pouze je jako jeden z mnoha paralelních světů. Tyto tři lidé, které mám možnost vidět, přijímali ještěry do svého vědomí a dobrovolně nechali pozměnit všechny informace. Poháněni mírou nenasyceného ega – pod hávem vlastního strachu z nadvlády i z vlastních výtvorů.

Jak je možné, že pozměnili toto vědomí?

Další možná zkušenost. Vědomí reptiliánů chce zažívat možnost pozměnit lidské podoby vědomí. Chtějí zažívat možnost ovládnutí vědomí. Žijí v symbióze. Vše probíhá v lásce, na základě přitahování se prožívání této zkušenosti.

To znamená, že chápu-li to dobře, tak reptiliáni ve fyzické formě nežijí na zemi?

Žijí na zemi ve vědomí, které má v sobě člověk, který si chce nechat vložit do vědomí právě tuto formu reptiliánského vědomí. Takže zároveň se na této planetě vyskytují, a zároveň také ne.

V čem je ještě toto reptiliánské vědomí výjimečné?

Výjimečné, výjimené vším a ničím. Reptiliánské vědomí tu je, prostě je. A žádné jiné vědomí není takové, jako to reptiliánské. Avšak zároveň všechna vědomí jsou reptiliánská. Možná tvá otázka může být – čím je reptiliánské vědomí specifické.

Tak jsem to myslel.

Prosím používej přesná slova pro svá vyjádření. Vnímám esenci slov.

Mně přijde slovo “výjimečné” a “specifické” rovnocenné.

Esence slova výjimečný a specifický… Výjimečný znamená, že umím něco, co ostatní neumí. Ve vesmíru je vše propojeno, všichni umíme všechno. Neexistuje výjimečnost. Specifický vyjadřuje projev dané esence. Projevovat se může nekonečně mnoha způsoby, které jsou opět všechny propojeny.

Specifika reptiliánského vědomí.. Jedná se o vědomí na pomezí třetí a čtvrté dimenze. Jejich účinnost slábne. (Podle Strážce se již nacházíme ve čtvrté dimenzi – více zde) Vědomí se postupně rozpouští a zůstává na pomezí. Živí se a přitahuje si k sobě strach, neštěstí, zmar a urputný chtíč. Všechny tyto emoce dopřávají reptiliánskému vědomí jeho smysl a existenci. Nevědomé počínání je neustálý život pouze ve hmotě… Vše je přepočítáno, vše je přepočítáno v materiálním světě… Reptiliánské vědomí si přitahuje tyto zážitky. Jsou v symbióze opředeni propojenou láskou.

Další channelingové články a videa

1 thought on “Skutečná pravda o reptiliánech od Strážce Třetího Oka

  1. Bylo zaznamenano, ze pred asi 1900 lety ctyri muzi byli schopni vytvorit myslenkami zive tele, ktere pak zarizli, upekli a snedli. Bylo to tvoreni anebo transformace hmoty; zadna opticka iluse, hypnosa, predstaveni pro divaky anebo triky. Neni mne znamo, zda se od te doby nekdo pokusil tento pokus uspesne zopakovat. O tech ucencich zbehlych v esoterice (kabbalah) a jinych vedach jsou take jine zminky ….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *