V jaké jsme dimenzi a jak se liší? Aktuální informace od Strážce Třetího Oka

Třetí oko

Channelujeme s Petrem a dalšími přáteli téměř každý den. A tak se zrodilo další zajímavé téma, a to – dimenze.

Panuje totiž mnoho různých názorů, na to, zda jsme stále ve třetí nebo již ve čtvrté dimenzi. Proto se Petr na toto téma zaměřil a zjistil od Střážce Třetího Oka, co se dalo. Brzy zveřejníme ještě pokračování.

Pozn.: tučně vyznačené se žlutým podbarvením jsou Petrovy otázky, bez zvýraznění jsou uvedeny odpovědi Strážce Třetího Oka, promlouvá přes Lucii, která je schopná se naladit na jeho vědomí a komunikovat s ním.

Petr: Panuje hodně rozporuplných názorů na to, v které se nacházíme dimenzi. Podle některých názorů se nachází lidstvo ve třetí dimenzi, podle jiných jsme již ve čtvrté a směřujeme k páté. Můžeš nám o tom povědět více?

Strážce Třetího Oka: Informace o dimenzích se teprve nedávno dostaly do širokého vědomí. Zakódovaly se jako podstata. V období třetí dimenze se o tomto tématu a o jejich existenci vůbec nemluvilo, nezmiňovalo, nehovořilo. Třetí dimenze do tohoto tématu vůbec nebyla schopná dosáhnout.

A dá se říct, od jakého roku to začalo být aktuální?

Čísly vyjádřeno 1929.

Proč zrovna tento rok? Co se v něm stalo?

Energeticky došlo k očištění. Novému náběhu potenciálu, ke zrození nových věcí, nového systému. Avšak jako lidstvo této planety jste si zvolili ještě jedno očištění, díky kterému jste byli schopni dostát novým poznáním.

A to bylo kdy?

Během 2. světové války. Díky zdánlivě vyhrocené situaci jste spustili odvážný experiment, ať už s vědomím, nebo s hmotou. Výzkumy byly ve velkém rozvoji, začínalo se vše obracet směrem k vědomí.

No ale i my lidé máme přeci vědomí 3. dimenze v materiálním světě. Proto jsme tady na této úrovni života, abychom zažívali, prožívali život v materiálním světě…

Ano, toto je jeden z možných pohledů. Avšak ve chvíli, kdy usoudíme, že nám život ve hmotě nestačí, automaticky se spustí převibrování do vyšší dimenze. A třetí dimenze se začne rozpouštět. Záleží pouze na našem chtěném prožitku. Kdyby vědomí chtělo zůstat ve třetí dimenzi, pravděpodobně se tu spolu teď nebavíme. Vaše vědomí by bylo v úplně jiné paralele než vědomí našeho řádu.

A dá se říct, ve které dimenzi je tvé vědomí?

Mé vědomí má rozsah čtvrté až sedmé dimenze. Další dimenze vnímám jako další paralelní světy, kam se mohu podívat, když vyvinu rozhodnutí, že se tam chci podívat, a převibruji do této podoby a spolu s ním i mé prostředí.

A můžeš nám popsat, v čem jsou specifické prožitky ve čtvrté až sedmé dimenzi a těch dalších?

Čtvrtá dimenze je dimenzí experimentů s časem, zažíváte jiné jeho formy. Učíte se, jak jej využívat jako nástroj.

V páté dimenzi čas neexistuje a existuje zároveň. Záleží, jestli ho jednotlivec chce nebo nechce zažívat. Má možnosti mezi časem a nečasem.

A co prostor ve čtvrté a páté dimenzi?dimension

Není tak pevný, jak se jeví v začátcích čtvrté dimenze.

Prostor se od páté dimenze chová jako hladina vody, do které je možné vstoupit. Nebo ji pouze rozčeřit a vlněním dále posílat. Pomocí svého vědomí může docházet k teleportaci prostorem. Jsou již jedinci, kteří to již na v této dimenzionální rovině dovedou, a jsou tu právě proto, aby schopnost teleportace zakódovali do vědomí čtvrté dimenze a vy abyste si mohli uvědomit, že tyto skutečnosti jsou možné. A takových možností přibude.

Jak se to může nejsnáze udělat?

Připusťte, že tato možnost existuje. Připusťte, že je to možné. Je to jednoduché, pak už se to jenom může dít. Není technik, není žádné jak. Prostě to je.

V páté dimenzi je teleportace běžnou součástí všech bytostí.

Šestá dimenze umožňuje prožívání ve více paralelních vesmírech najednou. Úplně nová forma života, která může zároveň zažívat několik životů najednou v jeden daný okamžik. Takové je vědomí šesté dimenze.

A můžeme si to ještě nějak představit?

Abych to přizpůsobil vnímání tvé čtvrté dimenze, nabídnu ti jednu z možných vizualizací, jednodušší by bylo, kdybys chtěl, abys své vědomí přemístil do šesté dimenze.

A co všechno pro to mám udělat?

Co jsi všechno udělal proto, aby ses sem narodil? Nikoho ses neptal, nepotřeboval jsi žádné povolení ani žádnou techniku k tomu, aby ses mohl narodit na tento svět.

Co vidíš?

Teď vidím počítač před sebou.

Jak by vypadal tvůj počítač v šesté dimenzi?

(Petr se zahloubává…) Teď se mi tam zobrazuje, že počítač tam je i není, podle toho, jak chci.

Ano…

A ještě něco je specifické pro šestou dimenzi?

Hmota pozbývá svůj význam, takový, jaký mu dáváte teď. Opouštíte od vzorců vlastnění majetku půdy, čehokoliv.

A ještě něco chceš říct k šesté dimenzi?

Zatím vše bylo řečeno. Je zbytečné zabývat se šestou dimenzí ve chvíli, kdy vaše vědomí nechce zažívat její esence ani si představovat jejich funkci a systémy šesté dimenze. Nacházíte se čerstvě ve čtyřce. Rozkoukáváte se. Rozkoukáváte se, osaháváte si ji, zkoušíte nové systémy a řády.

A řekneš aspoň, co je specifické pro sedmou dimenzi?

Sedmá dimenze je ve vědomí obrovského odlehčení, odlehčení fyzických těl. Plně ovládá možnost létání. Vše je propojeno. Existují jedinci, kteří tuto schopnosti mají už ve čtvrté dimenzi. Vše je propojeno. Možnost přesunu mezi dimenzemi tu je. Můžeme si představit zařazení dimenzí jako velký labyrint, který je opět možné opustit.

V jaké dimenzi jsme my?

Nyní se nacházíte u zrodu čtvrté dimenze.

Kolik je takových dimenzí?

Takových dimenzí je neomezené množství. Nyní na planetě víte, že jich existuje dvanáct. Existují na planetě Zemi lidé, kteří přesně umí určit jakými dimenzemi vibrujete. Avšak těchto dimenzí je neomezené množství.

Dá se fyzicky cestovat časem?

Ano, dá se cestovat časem fyzicky v páté dimenzi.

A my jsme ve čtvrté?

Ano, vy jste ve čtvrté dimenzi.

Všechny věci mají svůj čas. Všechny zákonitosti se dějí právě ve správný čas.

Kdy se dostaneme do páté dimenze?

Čísly vyjádřeno dva jedna tři dva. Avšak hodně záleží na tom, jestli jste připraveni. Jestli jste připraveni na vzestup do páté dimenze. 2132.

To jsou roky?

Ano. Záleží na vědomí celého lidstva, jestliže věci půjdou rychlostí, tak jak jdou teď, zmiňované číselné pořadí je nejdřívější možnou možností. Avšak tak jak to vidím já, vždycky máte možnost se posunout mnohem rychleji a zároveň i mnohem pomaleji. Všechno závisí na vás, jak rychle půjde rozvoj uvědomění si vědomé tvorby.

2132 je čas, který vychází v případě, že půjdete rychlostí, kterou jste si zvolili nyní.

Pokračování brzy… Máte nějaké otázky? Můžete je napsat do komentářů 🙂

Další channelingové články a videa

6 thoughts on “V jaké jsme dimenzi a jak se liší? Aktuální informace od Strážce Třetího Oka

 1. Príjemný dobrý večer Lucke, Petrovi aj Strážcovi, rada by som ocenila Strážcu za úžasnú informáciu, ktorú mi sprostredkoval a tou je možnosť liečiť prostredníctvom rúk. Som absolútne nadšená z toho, že každý máme takúto moc. Je to geniálne! Rada by som liečila seba aj mojich blízkych. Napr. ja aj brat máme kožnú chorobu, ktorá je našim chceným zážitkom. Ja by som rada tento chcený zážitok ukončila, ale zažívam ho už viac než 20 rokov a je pre mňa ťažké uveriť, že by som to mohla zmeniť a tak jednoducho – len priložiť ruky a zadať zámer?!?!?! Chcem mať krásnu zdravú pokožku – ale moje strachy a nedôvera vo vlastnú silu ma brzdia. Ako je možné presvedčiť myseľ, že je možné sa vyliečiť aj zo dna na deň???

  Ešte by ma zaujímalo, či deti, ktoré prichádzajú na tento svet sú vedomými tvorcami už od svojho počatia alebo ich zážitky do určitého veku ovplyvňujú rodičia. Niektoré teórie, ktoré sme si tu vytvorili 🙂 tvrdia, že deti sú do veku 5-6 rokov úplne prepojené s rodičmi /hlavne s matkou/ a v prípade, že matka niečo rieši vo svojom vnútri a neuvedomuje si to, dieťa jej to ukáže – odzrkadlí, napr. formou horúčky – “horúce myšlienky”, formou “tyranie” – nedostatočné hranice, problémy vo vzťahu s manželom – vyrážky apod./.

  Ďakujem za odpoveď
  Lea

  1. Ahoj, moc by mě zajímalo, kde najdu odpověď na otázku, kterou zde položila Lea z 30.11.2015 ohledně uzdravení se ze dne na den? Děkuji.

    1. Dobrý den Petře, mám dotaz. Moje přítelkyně říká, že je v šesté dimenzi a já jen ve čtvrté. A tak že si nemůžeme rozumět, že jsme odlišní. Ale že to nemohu pochopit. Můžete mi prosím říct svůj názor a případně mi to trochu osvětlit? Moc bych to potřeboval pochopit. Moc děkuji Martin Hejda

     1. Milý Martine, díky za zajímavý dotaz.
      Z toho, co píšeš, to na mě působí, že tvá přítelkyně trpí něčím, čemu se říká obvykle “duchovní pýcha”.
      V šesté dimenzi, aspoň podle mého systému, být nemůže, protože to by ovládala schopnosti jako teleportace, čtení myšlenek apod., dokázala by plně manifestovat hmotu svými myšlenkami apod.
      Ber to s rezervou, co ti říká, a jdi dál, jdi “za” slova.
      Pokud by opravdu byla v šesté dimenzi, tak je zároveň pevně zakotvená i v 5. dimenzi, měla by pevně rozvinutou “Kristovskou lásku”. A byla by schopná ti vše srozumitelně vysvětlit, přijde mi, že se spíš potřebuje chvástat, připadat si vůči tobě jako “někdo víc”. Přijde mi spíše jako ublížená malá holčička, která si ještě nezpracovala ani svá běžná pozemská traumata…
      Doporučoval bych ti, pokud ti ona opravdu stojí za to, pokud ji máš rád takovou, jaká je, se vším všudy, zeptej se jí konkrétně, jak to myslí, co tím míní, řekni ji, že máš opravdu upřímný zájem pochopit vše, co je potřeba, abyste spolu mohli být i nadále…

      Moc zdravím

      Chrisantem

 2. Nevím s které planety a galaxie pochází strážce třetího oka, ale já jsem ze 6 a 7 dimenze Sirius a jediné co u nás jde je teleportovat vědomí, což je vlastně channeling a dá se říct, že částečně telepatie, máme vyspělé organické technologie a fungujeme jako normální hmotný fyzický svět. Je důležité si zjistit odkud kdo pochází, protože každá teorie se hodí jen pro určitou dimenzi a určitou galaxii. Vesmír je velice složitý prostor a tady na zemi je dost matoucích informací, protože každý pocházíme třeba odjinud kde se vesmír projevuje jiným způsobem. Nás zajímá odkud pochází strážce třetího oka? Jde o to, že zde na stránkách je dost informací které u nás v galaxii se projevují úplně jiným způsobem a něco naprosto neplatí. Sirius je úplně obyčejná hmotná realita s vyspělejšími technologieme, channelingem a nedokonalými lidskými vlastnostmi. Tady žijí prakticky fyzicky stejní obyvatelé jako na planetě Zemi, protože planeta Země je pro nás něco jako inkarnační škola. Takže nás zajímá jak to má strážce třetího oka. Děkujeme za odpověď.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *