WhatsApp / Signal: +420 777691046

Další výsledky...

Generic selectors
Přesná fráze
Hledat v názvu
Hledat v obsahu
Post Type Selectors

V předprodeji jsou Karty posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď

Hurá hurá hurá!

Po téměř dvou letech tvoření vám s radostí nabízím k zakoupení celovesmírnou novinku, výkladové karty posvátné geometrie. Jedná se o 55 karet s 55 symboly posvátné geometrie a knížku, kde naleznete významy každé karty a úvodní kapitolu o tom, co je to posvátná geometrie a jak se s ní více a hlouběji propojit. Celou sadu doplňuje praktická krabička, kam se krásně vejde knížka i karty.

Autorem výtvarné podoby karet je Mae Sara (Pavel Pražák), knihu a celý koncept karet jsem vytvořil (přijal) já. Mám velikou radost, že celé toto dílo vzniklo, protože tyto karty posvátné geometrie mají potenciál ovlivnit životy mnoha z vás. Jsou to karty pro vědomý život tady a teď – s jejich pomocí si můžeš zvědomit mnoho témat, oblastí a důležitých aspektů svého života a uvést do rovnováhy. Postupně zde na Ladírně chci přinášet úryvky z knihy a natáčet různá doplňující a rozšiřující videa, abyste se mohli snadno inspirovat a žít radostný, vědomý život v harmonii na všech úrovních.

Články a videa o Kartách posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď

Po téměř dvou letech tvoření vám s radostí nabízím k zakoupení novinku, výkladové karty posvátné geometrie. Jedná se o 55 karet s 55 symboly posvátné geometrie a knížku, kde naleznete významy každé karty a úvodní kapitolu o tom, co je to posvátná geometrie a jak se s ní více a hlouběji propojit. Celou sadu doplňuje praktická krabička, kam se krásně vejde knížka i karty. Celou sadu si můžete koupit zde.

Základní představení na videu

Zde si můžete karty s knížkou koupit v předprodeji za výhodnou cenu

Oficiální anotace

Dostávají se ti do rukou tyto karty a knížka, blahopřeji! S 55 kartami a symboly posvátné geometrie je možné hrát hry jako poselství pro tady a teď, hry na zodpovídání otázek, hry na harmonizaci a léčení všeho, co je potřeba, a další dle fantazie. Jsou tvořeny se záměrem, abys s jejich inspirací žil vědomý život v každém okamžiku, abys v sobě našel odpovědi na všechny své otázky, abys uvedl do rovnováhy vše, co je potřeba, abys žil šťastný, harmonický a smysluplný
život.

Posvátná geometrie ukazuje pomocí jednoduchých geometrických forem, tvarů a vztahů, podle jakých principů je stvořeno vše, co existuje. Ukazuje pravou podstatu Vesmíru a naší reality na všech úrovních. Mluví jazykem oproštěným od konkrétních objektů, mluví jazykem jednoduchým a hlubokým zároveň.

Text: Chrisantem Macháček
Ilustrace: Mae Sara (jeho další knihy naleznete zde)

Vydává Pavel Pražák – Nakladatelství Magda v prosinci 2017

ISBN 978-80-906951-0-8

Balení obsahuje

55 karet se symboly posvátné geometrie (rozměr 8×13 cm), knížku (rozsah 150 stran) a praktickou krabičku

V případě platby bankovním převodem v předprodeji do 10.12.2017 dostanete tuto 5 cm samolepku Květu života zdarma.

Informace k předprodeji

Předprodej za zvýhodněnou cenu probíhá do 10.12.2017 za cenu 377 Kč, poté bude cena 610 Kč. V případě platby na účet do té doby dostanete ještě k tomu zdarma malý dáreček, samolepku Květu života. Pro velkoobchodní objednávky mě kontaktujte.

Možnost osobního věnování do knížky

Nyní při objednávce v předprodeji můžete získat do knihy osobní věnování autora Chrisantema. Pokud chcete, aby bylo věnování napsáno pro konkrétní osobu, napište jeho jméno či vzkaz do poznámky v objednávce (např. že se jedná o přání k Vánocům pro maminku apod…).

Zúčastněte se slavnostního křtu!

9. prosince 2017 od 18 hodin se uskuteční v Praze v Centru Equilibré slavnostní křest karet a knihy. Srdečně vás zvu, rád se s vámi potkám a vyložím vám karty osobně a knihu vám podepíší oba autoři. Více informací o křtu

Nakupujte zde

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *