Chrisantem Macháček a Mae Sara: Karty posvátné geometrie (55 karet + knížka = luxusní krabička Poznání)

610 

  • EUR: € 24.4

Skladem, odesíláme co nejdříve (více o dodání a platbě

Popis

Po téměř dvou letech tvoření vám s radostí nabízíme k zakoupení celovesmírnou novinku, výkladové karty posvátné geometrie + knížku v luxusní krabičce. Jedná se o 55 karet s 55 symboly posvátné geometrie a knížku, kde naleznete významy každé karty a úvodní kapitolu o tom, co je to posvátná geometrie a jak se s ní více a hlouběji propojit.

Autorem výtvarné podoby karet je Mae Sara (Pavel Pražák), knihu a celý koncept karet jsem vytvořil Chrisantem Macháček, hlavní autor Ladírny.

Mám velikou radost, že celé toto dílo vzniklo, protože tyto karty posvátné geometrie jsou velmi speciální dílo. Jsou to karty pro vědomý život tady a teď – s jejich pomocí si můžeš zvědomit mnoho témat, oblastí a důležitých aspektů svého života a uvést do rovnováhy.

Anotace

Dostávají se ti do rukou tyto karty a knížka, blahopřeji! S 55 kartami a symboly posvátné geometrie je možné hrát hry jako poselství pro tady a teď, hry na zodpovídání otázek, hry na harmonizaci a léčení všeho, co je potřeba, a další dle fantazie. Jsou tvořeny se záměrem, abys s jejich inspirací žil vědomý život v každém okamžiku, abys v sobě našel odpovědi na všechny své otázky, abys uvedl do rovnováhy vše, co je potřeba, abys žil šťastný, harmonický a smysluplný
život.

Posvátná geometrie ukazuje pomocí jednoduchých geometrických forem, tvarů a vztahů, podle jakých principů je stvořeno vše, co existuje. Ukazuje pravou podstatu Vesmíru a naší reality na všech úrovních. Mluví jazykem oproštěným od konkrétních objektů, mluví jazykem jednoduchým a hlubokým zároveň.

Text knihy: Chrisantem Macháček
Ilustrace karet: Mae Sara

Vydal Pavel Pražák – Nakladatelství Magda v prosinci 2017

ISBN 978-80-906951-0-8

Balení obsahuje

55 karet se symboly posvátné geometrie (rozměr 8×13 cm), knížku (rozsah 150 stran) a praktickou krabičku

Zajímá Tě víc? 🙂

Reference

Děkuji moc Chrisantemku. Karty jsou pro moji dceru k 9 narozeninám. Přála si nějaké a tyhle jsem nacítila ze všech nejlepší. Udělali ji ohromnou radost. Prý je to ten nejlepší dárek, co kdy dostala :)) hezký den. Petra 😉

Dobrý den, chci vám poděkovat za karty posvátné geometrie. Používám je asi půl roku. Manželka se opičí, a vytahuje si ty stejné, ať je míchám jak chci. No prostě, třeba, vytáhnu si kosočtverec, projdu jím, a potkám učitelku, ta mě pošle za Buddhou, a Buddha mluví, a já mu porozumím jenom dvě slova, že mám jíst borovičku.  . Na internetu jsem se dověděl, že je to jalovec, takže jsem tři zasadil na zahradě do rovnostranného trojúhelníka. No a to se mi stává často u nehmotných, že nerozumím… Mějte se krásně. Martin

Doporučujeme

Zveme vás na osobní setkání

Nejsou zde žádné události

 

Chrisantem Macháček

Autor tohoto příspěvku je Chrisantem Macháček, zakladatel projektu Ladírna, lektor posvátné geometrie a autor Karet posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď. Také kapitán na námořní jachtě, terapeut, někdy i tak trochu kouzelník, čaroděj, mág, dobroděj, obr, trpaslík, drak, had, jaguár, žabař, blázen, šaman, spisovatel, fotograf, umělec, programátor, táta dvou dětí a mnoho dalšího. Stejně jako TY jsem Všechno i Nic zároveň. Já jsem Ty a Ty jsi Já. Těší mě, že jsme ve spojení TADY a TEĎ.

Mohlo by se Vám líbit…