V této přednášce se astrolog Ondřej Habr zaměřil na tranzity kolektivních planet, Jupitera, Saturna a dalších. Pověděli jsme si, co se nám děje v různých životních etapách počínaje 3. rokem života, a v jakých se to děje souvislostech. Přiblížili jsme si, jak reagujeme a co to znamená pro náš život a vývoj.
Natočeno v čajovně Jedna báseň v Praze 9.5.2017.

Chcete-li se naučit astrologii pod vedením Ondřeje Habra, můžete si zakoupit online videokurz Čtení a výkladu horoskopu – vhodný pro začátečníky.

NOVINKA! Pro zájemce o hlubší studium astrologie natáčíme seriál 8 přednášek Ondřeje Habra Lunární a karmická astrologie. Více informací i s ukázkami najdete tady.

Záznam přednášky Iniciační body v horoskopech

Čtení a výklad horoskopu s Ondřejem Habrem

Kurz-horoskopu

7 hodin výuky astrologie ve 21 lekcích

V kurzu se seznámíte se:

  • strukturou horoskopu
  • znameními
  • planetami
  • domy
  • aspekty
  • a konfiguracemi

Osnova kurzu

Kurz Čtení a výkladu horoskopu je určený pro úplné začátečníky i mírně pokročilé, pro ty, kteří se chtějí orientovat v astrologii. Umožní vám základní pohled na sestavování, výklad a tedy vlastně i fungování horoskopů. Osvojíte si v něm základní prvky a práci s nimi.

Jednotlivými lekcemi vás provází astrolog Ondřej Habr, který má dlouholeté zkušenosti jak s výukou astrologie, tak i praktickými výklady horoskopů.

Více informací

Zajímá vás astrologie?

Pošleme vám nové články a videa s Ondřejem Habrem, pokud na sebe necháte e-mail:

 

 

Napsat komentář