Lunární a karmická astrologie s Ondřejem Habrem

S astrologem Ondřejem Habrem jsme připravili pro ty, kteří se chtějí dostat do tématiky astrologie, čtení a výkladu horoskopu kompletní kurz astrologií pro začátečníky – 21 rozsáhlých lekcí v celkové délce 7 hodin.

Nyní pro vás postupně natáčíme cyklus celkem 8 astrologických přednášek Lunární a karmické astrologie, které Ondřej Habr přednáší v čajovně Jedna báseň v Praze, můžete přijít osobně nebo zhlédnout záznamy těchto přednášek.


Lunární a karmická astrologie

Jedná se o volný cyklus osmi přednášek, které se týkají Luny, Měsíce. Význam Luny v astrologii je značný, ukazuje na celou řadu daností a nastavení. Přitom je možné vidět nejen analytickou rovinu (tedy možnost zjistit životní nastavení), ale i význam pro terapii (ve smyslu definice traumat a stanovení možností jejich kompenzace).

Cyklus je rozdělen na dvě části, přičemž první víceméně definuje a objasňuje základní principy (přednášky 1 až 5), druhá (přednášky 6 až 8) poté dává konkrétní návody, kterak s nimi pracovat.

Nahrávky jsou určené veřejnosti, tedy nejen těm, kteří se astrologií soustavně a aktivně zajímají. Každý má možnost si dohledat a najít, jak Luna “pracuje” pro něj a jeho osobní i rodinný systém. Nahrávky jsou záznamem příslušných přednášek, jsou záznamem často i živé diskuse s účastníky. Protože účastníci hradili vstupné, považuji za adekvátní, aby i případný zájemce o přednášku zaplatil vstup aspoň virtuálně při koupi přednášky. Po registraci má nicméně možnost mě kontaktovat s doplňujícími dotazy. tento bonus vyváží jistě případný hendikep v neúčasti na živé besedě během lekce.

Ondřej Habr


Pro zájemce o tuto tématiku jsou k zakoupení záznamy přednášek v členské sekci – buď každý záznam zvlášť za 200 Kč, nebo všech 8 přednášek za 1 400 Kč. Přednášky budou zveřejňovány průběžně během léta a podzima 2017:

  1. Luna v našich horoskopech (30. 5.  2017)
  2. Luna a její charakteristiky (6. 6. 2017)
  3. Lunární uzly (20. 6. 2017)
  4. Černá a bílá Luna (28. 6. 2017)
  5. Luna a rodinné systémy (31. 7. 2017)
  6. Luna v aspektech s planetami (21. 8. 2017)
  7. Luna a základní životní reakce (bude upřesněno)
  8. Luna v tranzitech a progresích (bude upřesněno)

Předplaťte si všech 8 přednášek za výhodnou cenu

Záznamy přednášek budou zveřejňovány v členské sekci vždy během 1-2 týdnů po datu uskutečnění.

1. Luna v našich horoskopech

Přednáška, která se týká základních charakteristik Luny jako tělesa, objektu, principu a archetypu z pohledu astrologie i astropsychologie.

(Záznam z přednášky 30.5.2017, celková délka 86 minut)

Ukázka z přednášky

2. Luna a její charakteristiky

Přednáška, která se týká základních charakteristik Luny jako tělesa, objektu, principu a archetypu z pohledu astrologie i astropsychologie.

Ukázka z přednášky

3. Lunární uzly

Přednáška o významu lunárních uzlů v horoskopu a našem životě. Z pohledu astrologie, astropsychologie i individuální karmy. Srovnání s Mediem a Immum coelli.

4. Černá a bílá Luna

Přednáška zpracovává a vysvětluje téma Černé (Lilit) a bílé (Selena) Luny jako dvou od sebe neoddělitelných ukazatelů základního životního směřování.

Ukázka z přednášky

Chrisantem Macháček

Autor tohoto příspěvku je Chrisantem Macháček, tvůrce a hlavní autor tohoto webu Ladírna.cz, lektor posvátné geometrie a autor e-booku 7 dílků k radostnému životu v hojnosti, který inspiruje ke šťastnému životu TADY a TEĎ.