V pondělí 7. srpna jsme odvysílali webinář s astrologem Robertem Policarem, povídali jsme si ponejvíce o mayském kalendáři Tzolkin. Ve videu se dozvíte, jaké jsou jeho hlavní principy, jak se ho dá využít ve svém životě a největší část webináře se věnuje podrobnému výkladu všech hlavních 20 mayských znamení.

Anotace webináře

V tomto webináři bych vás chtěl seznámit s mou prací výkladu osobnosti, kterou se můžete naučit i vy. Budu se zaměřovat na praktickou práci s mayskými znameními a posvátným kalendářem Tzolkin, v kombinaci s kartami Toltéckého Orákula v praxi. Ukáži vám, jak se jednoduše a účinně tyto dva systémy doplňují, jak je můžete praktickým způsobem využít v každodenním životě.

Již téměř dvacet let se věnuji západní astrologii a v posledních letech mne fascinuje propojení mayského systému výkladu osobnosti s moudrostí klasické západní astrologie. Jsem otevřený všem technikám, které se zaměřují na rozvoj lidského duševního i fyzického potenciálu, ale jen pod podmínkou, že jsou v souladu s mým srdcem a jsou podle mého názoru účinné a bezpečné zároveň. Rovněž se věnuji výkladům snů a hlubší práci s nimi.

Robert Policar – robertpolicar.cz

Záznam webináře ke zhlédnutí

Čtení a výklad horoskopu s Ondřejem Habrem

Kurz-horoskopu

7 hodin výuky astrologie ve 21 lekcích

V kurzu se seznámíte se:

 • strukturou horoskopu
 • znameními
 • planetami
 • domy
 • aspekty
 • a konfiguracemi

Osnova kurzu

Kurz Čtení a výkladu horoskopu je určený pro úplné začátečníky i mírně pokročilé, pro ty, kteří se chtějí orientovat v astrologii. Umožní vám základní pohled na sestavování, výklad a tedy vlastně i fungování horoskopů. Osvojíte si v něm základní prvky a práci s nimi.

Jednotlivými lekcemi vás provází astrolog Ondřej Habr, který má dlouholeté zkušenosti jak s výukou astrologie, tak i praktickými výklady horoskopů.

Více informací

Numeroempatie s Dášou Halotovou

6 hodin výuky numerologie

V kurzu se seznámíte se:

 • jaká je symbolika čísel, jejich rozdělení a charakteristika dle jejich důležitosti
 • jaká je naše životní cesta
 • jak nás ovlivňují dny v týdnu
 • co obsahuje numerologická mřížka a co z ní lze vyčíst
 • a mnohem více

 

Osnova kurzu

Na základě absolvování videosemináře numeroempatie s Dášou Halotovou se naučíte porozumět sami sobě a vztahům s ostatními lidmi, pochopíte jak dobře využít své schopnosti a naučíte se zvládat své slabosti, budete schopni ovládat si své zdraví a naučíte se odbourávat své zdravotní problémy.

Nabízím vám tímto jedinečnou příležitost, jak již nemuset pouze snášet následky různých životních okolností, které vás potkají, ale přímo si ovlivnit svůj život. A to tak, že neponecháte nic náhodě, ale využijete moci a energie čísel k tomu, že budete vědět, co a  kdy je vhodné co udělat a jak se zachovat.

Více informací

 

Napsat komentář