Léčivá meditace s peruánským šamanem Donem Sergiem a Petrem Chobotem v Plzni (4x video)

Don Sergio, šaman z Peru, mistrně ovládá přenos léčivé energie a skrze starobylé rituály je schopen zajistit jak jedinci, tak i vybranému území bezpečí, prosperitu a stabilitu. Don Sergio je nazýván v Andách Huampeq Kamayoq, což znamená „mocný léčitel“.

Navštívil jsem spolu se svou přítelkyní Míšou léčivou meditaci v Plzni, kterou pořádá Petr Chobot, a velkou část natočil na video, můžete zde zhlédnout první část – přivítání Dona Sergia s překladem Petra Chobota a nově již také hodinovou léčebnou meditaci – napojení na Matku Zemi, třetí a poslední část se závěrečnou řečí Dona Sergia.

Kresba Šaman a setkání se šamanem Donem SergiemPro Míšu bylo to, co zažila při těchto dvou meditacích tak silné, že o tom napsala krásný článek, který si můžete přečíst tady: Míšin 1. světelný příběh: Úžasné zážitky při meditaci se šamanem Donem Sergiem a Petrem Chobotem v Plzni.

Chcete-li být informováni o publikování další části videa, vložte svůj e-mail do formuláře dole nebo se přihlašte k odběru Youtube kanálu Ladírna.cz

1. část – přivítání Dona Sergia, jeho řeč a překlad Petra Chobota

2. část – hodinová léčebná meditace – napojení na Matku Zemi

Doporučujeme

Zveme Tě na osobní setkání

[events_list limit="15" cols="2"]

#_EVENTDATES - #_EVENTNAME #_LOCATIONTOWN

[/events_list]

3. část – závěrečná řeč Dona Sergia: Teď už se nemusíte ničeho ve svém životě ani na tomto světě bát

4. část – posvátné zpěvy Dona Sergia (vystřiženo z 2. videa)

Čtení a výklad horoskopu s Ondřejem Habrem

Kurz-horoskopu

7 hodin výuky astrologie ve 21 lekcích

V kurzu se seznámíte se:

 • strukturou horoskopu
 • znameními
 • planetami
 • domy
 • aspekty
 • a konfiguracemi

Osnova kurzu

Kurz Čtení a výkladu horoskopu je určený pro úplné začátečníky i mírně pokročilé, pro ty, kteří se chtějí orientovat v astrologii. Umožní vám základní pohled na sestavování, výklad a tedy vlastně i fungování horoskopů. Osvojíte si v něm základní prvky a práci s nimi.

Jednotlivými lekcemi vás provází astrolog Ondřej Habr, který má dlouholeté zkušenosti jak s výukou astrologie, tak i praktickými výklady horoskopů.

Více informací

Fotografie z akce

Numeroempatie s Dášou Halotovou

6 hodin výuky numerologie

V kurzu se seznámíte se:

 • jaká je symbolika čísel, jejich rozdělení a charakteristika dle jejich důležitosti
 • jaká je naše životní cesta
 • jak nás ovlivňují dny v týdnu
 • co obsahuje numerologická mřížka a co z ní lze vyčíst
 • a mnohem více

 

Osnova kurzu

Na základě absolvování videosemináře numeroempatie s Dášou Halotovou se naučíte porozumět sami sobě a vztahům s ostatními lidmi, pochopíte jak dobře využít své schopnosti a naučíte se zvládat své slabosti, budete schopni ovládat si své zdraví a naučíte se odbourávat své zdravotní problémy.

Nabízím vám tímto jedinečnou příležitost, jak již nemuset pouze snášet následky různých životních okolností, které vás potkají, ale přímo si ovlivnit svůj život. A to tak, že neponecháte nic náhodě, ale využijete moci a energie čísel k tomu, že budete vědět, co a  kdy je vhodné co udělat a jak se zachovat.

Více informací

2 thoughts on “Léčivá meditace s peruánským šamanem Donem Sergiem a Petrem Chobotem v Plzni (4x video)

 1. zajímalo by mně , jestli zde najdu také fotky těch dětiček z .. myslím jak jsou fotografie celé skupiny ? malích šamanku – budoucích ačíslo konta které je přímo na ten projekt od p. CH a dona serga.. nemám moc na rozdávání , ale i maličký kousek muže pomoci ,, spozdravem m.m.m.m

 2. Dobrý den,
  Pomalu se začínají ztrácet z internetu firmy , články i videa z You Tube.
  Tak se například ztratila firma – e-shop na prodej koloidního zlata a stříbra, kde byly tyto produkty opravdu kvalitní a navíc podrobně popsány léčivé účinky těchto a dalších produktů. Najdou se jen u Maxe, Benu apod., co v nich asi bude přimíchané? Možná rtuť jako v dětských látkách k očkování…
  Na You Tube jsem nenašla např. Promluva Dona Sergia k lidem Česka a Slovenska – Olomouc 2016 – 1. díl – YouTube a taky stránku Ladírna.cz, krom toho spostu dalších zajímavých a zřejmě nechtěných věcí.
  Stahujte a ukládejte, dokud je co, začíná vymývání hlav (tedy spíš pokračuje), mladá generace bude už brzy úplně mimo, zaplaťbůh, že někteří začínají přemýšlet. A to jsme cinkali klíčema jak o život…
  Věra M.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *