WhatsApp / Signal: +420 777691046

Další výsledky...

Generic selectors
Přesná fráze
Hledat v názvu
Hledat v obsahu
Post Type Selectors

Míšin 1. světelný příběh: Úžasné zážitky při meditaci se šamanem Donem Sergiem a Petrem Chobotem v Plzni

Kresba Šaman a setkání se šamanem Donem SergiemMíša Táborská, mladá umělkyně a autorka krásných designových triček, tílek, mikin a dalších věcí v našem e-shopu, navštívila spolu s Chrisantemem léčivou meditaci s šamanem Donem Sergiem a Petrem Chobotem. (Chrisantem natočil z této akce dvě videa a zveřejnil zde.)

Míša pravidelně doma medituje s Petrem Chobotem z videí naYoutube a před několika měsíci díky tomu dostala inspiraci na obraz Šaman, je to jeden z oblíbených motivů, které má v nabídce, můžete ho mít na tričku, mikině, tašce, nebo praktickém vaku na záda.

Míšiny "světelné příběhy"


Toto setkání pro mne je jedním z nejsilnějších událostí mé transformační životní cesty.

Míša Táborská s Donem SergiemToto setkání pro mne je jedním z nejsilnějších událostí mé transformační životní cesty. Neustále mi chodí do cesty situace a lidé, kteří posouvají mé vědomí dál a dál. Toto ale stojí za výjimečné zmínění, jelikož vše, co jsem teoreticky věděla (měla už jsem různé podobné záchvěvy v meditacích, ale rozhodně ne tak silné), se teď manifestovalo přímo ve mně, a na vlastní kůži jsem mohla opravdu na delší dobu pocítit tyto transcendentální zážitky.

První meditace s Donem Sergiem spočívala ve spojení se s Matkou Zemí. Nesmírně povzbudivé a podporující byly nádherné zvuky z nástrojů, na které Sergio hrál. Nejvíce působivý byl šamanský buben. V této první meditaci jsme se všichni propojili s nádhernou bytostí Matky Země. Cítila jsem, jak mé tělo je ztotožněno se Zemí, prorůstá jí a vytváří si něco jako světelné kořeny, které vedou až do jejího nitra. Míhaly se mi před očima červené odstíny (symbolika kořenové čakry), a cítila jsem úseky toho, co Matka Země prožila od dob její existence, včetně různých erozí a „utrpení“. Byly jsme jedno.

img_9692Po této meditaci byla asi hodinu pauza, šli jsme ven a já cítila tu nádheru a krásu, kterou vyzařuje příroda. Vážila jsem si každého nádechu. Pak jsem si sáhla na strom a cítila jeho dokonalost bytí, cítila jsem potřebu ho obejmout, a byli jsme dvě krásně propojené světelné bytosti.

Druhá meditace: Já se dostala do stavů totální odpoutanosti, svobody, extáze, létání

img_9674Odebrali jsme se zpět do haly, a začala druhá, mnohem delší, meditace, která spočívala v tom, že se tělo plní nádherným léčivým světlem za pomoci specifické dýchací techniky. Rychlé dýchání ústy a vdechování světelné energie se střídalo s co nejpomalejším dýcháním pouze nosem. Petr Chobot nás úžasně provázel touto meditací, a já se dostala do stavů totální odpoutanosti, svobody, extáze, létání. Nedají se popsat slovy tyto stavy, ale mohu se pokusit vám mé zážitky alespoň přiblížit.

Cítila jsem se propojená s Otcem Zdrojem i Matkou Zemí, a měla jsem pocit absolutního bezpečí. Začalo silné brnění v rukách, nohách a plnila jsem se světlem, které jsem ve svých vizích viděla jako nádherně stříbrnou, krystalickou silnou záři v mém těle, prostupující všemi částmi. Má horní polovina těla se začínala také rozvibrovávat. Cítila jsem záplavu silné chladivé energie a měla nádherné vhledy. Viděla jsem své img_9715_vtočící se čakry a střídající se barvy. Nejčastěji se mi objevovala fialová barva, která značí korunní čakru. Komunikovala jsem se svými láskyplnými anděly, kteří mne nesmírně podporují, a setkala se se světlenými mistry. Chválili mě. A já pocítila, že zde na Zemi mám plnou podporu. Byla (a jsem) šťastná zářivá bytost plná lásky, která zde na Zemi koná nejlépe, jak umí.

S energií světla, kterou jsem se neustále plnila, se dalo i telepaticky komunikovat. Vzala mě na krásná místa, do galaxie složené z růžovofialových šestistěnů a pak do modré složené z bublin. Měla jsem i různé geometrické vize, obrazce se různě skládaly a rozkládaly. V tu chvíli jsem chápala celé stvoření světa a bylo to nádherné. Cítila jsem se jako doma. Já jsem byla doma. Po celou dobu této meditace jsem nebyla ve svém fyzickém těle, ale rozprostřená úplně všude, byla jsem vším. Cítila jsem také, jak se mi víc a víc otevírá třetí oko.

Jsem moc vděčná za tento nádherný obrovsky silný zážitek, díky kterému jsem se opět jen přesvědčila o tom, že jdu po nádherné světelné cestě přímo k mému cíli.

Míša


Postupně zveřejníme další části z Míšina života. Míša je nadšená, když si koupíte tričko, tílko, mikinu nebo něco jiného s jejími motivy 🙂 Míša obrazy nejprve kreslí na papír, převede do počítače, nechá si vytvořit transferové fólie a pak je ručně speciálním strojem nažehluje na oblečení. Sluší každému, mužům i ženám 🙂

Zaujala-li vás její tvorba, sdílejte tento článek, dejte lajk stránce Lion-Design.cz na Facebooku a navštivte její osobní e-shop Lion-Design.cz.

triko-holky-cb tilko mikina-kluci mikina-holky img_9623m 13884408_10205190307236213_628322355_nk 11216284_915167528545438_1124906806_na _mg_2805a

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *