WhatsApp / Signal: +420 777691046

Další výsledky...

Generic selectors
Přesná fráze
Hledat v názvu
Hledat v obsahu
Post Type Selectors

Čas aneb buďme pány vlastního času!

Při dlouhých rozhovorech Petra se Strážcem Třetího Oka  jsme narazili na téma čas několikrát.třetí oko

Zde si přečtěte Strážcovo poselství o ČASE.

Jaký je smysl života?

Smysl života je zkušenost prožívání prožitku ve všech možných úrovních. Trvá omezeně a neomezeně dlouho zároveň. V podstatě života čas přestává existovat. Přestává existovat v takové podobě, v jaké jste ho doposud měli možnost prožívat. Dostává další rozměr. Čtvrtá dimenze se stává pro vás mnohem pochopitelnější, uchopitelnější. Vaše vědomí ho může zkrátit, prodloužit nebo úplně vymizet jeho existenci na základě prožitku, které zrovna chce zažívat.

A jak je možné zkrátit čas?

Záleží jenom na každém jednotlivci, jak dlouho chce danou zkušeností procházet. Může zkušenost prožívat vteřinu, minuty, hodiny, dny, roky.

Nebo mnoho životů, že?

Ano.

Záleží jenom na mně, jak moc čas prožitku zkrátím, prodloužím anebo – nebo se rozhodnu tento zážitek ze svého časoprostoru úplně vynechat.

A je to tak jednoduché, že se rozhodnu něco vypustit, a tak se to stane?

O jednoduchosti jsme si již povídali. Jednoduchost tu prostě je. Cokoliv, cokoliv chceš zažívat, cokoliv chceš vypustit ze svého časoprostoru je jednoduché.

Mně přijde, že v některých oblastech je to jednoduchý, ale v některých ne.

Jednoduchost……. Míra jednoduchosti a její projevení…..  Jak dlouho ses rozhodl určité prožitky zažívat?  Zdá-li se ti něco málo jednoduché, je to proto, že se příliš snažíš. S rostoucí snahou automaticky prodlužuješ čas, čas prožitku, který chceš zažívat.

Akorát je to tak, že když si řeknu, že se přestanu snažit, tak o to víc se snažím…

Snažit se přestat snažit. Snažení na druhou. Dva labyrinty na sebe navazující, které se postupně zacyklují. Zacyklený labyrint snahy – dokonalý prostředek pro zastavení se na místě. V labyrintu můžeš učinit prožitek nekonečný, cyklický, cyklicky nekonečný. V každý moment toho cyklu je tvou volbou ho ukončit, avšak můžeš si užívat nekonečné zažívání jednoho okamžiku v labyrintu.

Tu cestu sis v labyrintu stvořil, každý si ji může změnit, každý tu cestu může nasměrovat ven z cyklického labyrintu. Vždycky je jedna cesta, po které kráčíš a zároveń kráčíš po cestách v paralelních realitách, ale v každé té ralitě je jenom jedna po které tady a teď kráčíš. A v každém okamžiku se můžeš rozhodnout – odbočit doprava, doleva, sejít z cesty, prozkoumávat, objevovat. Zdánlivě neprozkoumané.

I v labyrintu se může nacházet více cest, ale tvé vědomí se zaměřuje vždycky na tu jednu, kterou si tvoří a chce prožít. Někdy jsou ty cesty, které zdánlivě nikam nevedou a zároveň vědou všude. A to jsou cesty, kdy se potom vracíš v určitém úseku zpět na rozcestí, aby ses vrátil zpět ke svému záměru.

Co je to tedy čas?

Čas je se vším propojený, vše je propojené. Definice času neexistuje, jedná se o entitu, která slouží každému jednotlivému vědomí přesně tak, jak potřebuje. Má nekonečně mnoho podob. Ve mžiku čas nyníokamžiku se může měnit.

Natahovat, zkracovat, zastavovat, zrychlovat do všech směrů. Jsou to stavy, které vy lidé zažíváte při zážitcích blízké smrti, kdy se v okamžiku čas umí natáhnout do proudu. Do projekce celého života během jedné vteřiny. A v dalším okamžiku se zase vrátí do chodu, na který je vědomí nastavené. V těchto chvílích umíte s časem pracovat nejlépe, avšak uvědomte si, že tato schopnost je vám zcela přirozená. Všichni to znáte, máte ji obsaženou, můžete ji libovolně používat.

Akorát takhle mi to zní hodně obecně.

Vzorce vložené do vašich myslích

Jedna minuta má 60 sekund.

Jedna hodina má 60 minut.

Jeden den má 24 hodin.

Jeden týden má sedm dní.

Proč by jedna minuta nemohla trvat hodinu? Jako dva milenci, kteří se milují, prožívají každou minutu jako hodinu. To jsou další situace, kdy v jednoduchosti využíváte zkracování a natahování času. Rozpousťte vzorce a představy o času. Čas je nekonečně ohebný. I během jedné sekundy můžete zažít jeden celý život. Nebo dva. I tři. Rozpusťte tyto vzorce!

Čas se stane nástrojem, jedním z mnoha nástrojů, které používáte. Zapůjčili jste mu příliš velkou zodpovědnost. V každý okamžik si tu zodpovědnost můžete vzít zpět. Využívat čas jako nástroj – další aspekt bytí – být jeho strůjcem. Již dávno se nemusíte nechávat vláčet neúprosně běžícím časem.

Máš nějakou jednoduchou pomůcku?

Zapomeňte na vše, co do teď o času víte. Obraťte se do hloubi svého nitra,čas spirála tam jej začněte používat přesně tak, jak potřebujete ve svůj prospěch nebo neprospěch. Vše je propojeno. Rozpusťte stará přesvědčení o tom, že minuta má 60 vteřin, hodina 60 minut, den 24 hodin, týden 7 dní. Rozpusťte tyto přesvědčení, toto vnímání času je pouhou iluzí. Nechť se čas stane vaším nástrojem. Celý systém času vašich kalendářních roků je pouhá iluze, kterou podporujete se svým vědomím a vírou v jejich existenci. Rozpusťte tuto víru, toto vědomí, rozšiřte ho do prostor. Použijte čas jako nástroj k využití.

Když si každý pohrajeme s časem jak chceme. Jak může dále fungovat společnost? Např.  jízdní řády, školy a instituce, kde je potřeba zorganizovat více lidí najednou?

Avšak na těchto úrovních může být čas s rozvrhy zachován. Jízdní řády, školní výuka, jenom každé jednotlivé vědomí na této planetě jej může využívat dle svých představ a potřeb. Můžeš zažít školní den během jedné minuty nebo vteřiny, nebo taky může trvat roky a i přesto je možné dodržovat rozvrh.

Jak moc je velká touha a snaha, tak moc se ti to daří nebo nedaří.

Se vzrůstajícím vědomím už je možné takto čas využívat. Ve třetí dimenzi, což je dimenze hmoty, která potřebuje pevný řád, toto možné nebylo. Z určitého pohledu fungování řádu a systému, které jsou zde vytvořeny, nyní se přetváří do flexibilnějších zřízení

Čtvrtá dimenze je o uvolnění těchto přesvědčení a o objevování nových zážitků, experimentů s touto novou podobou času.

Nechť se rozpustí v nekonečnu všechna přesvědčení, která již pro Tebe nemají využití!

S láskou Já 🙂

Další channelingové články a videa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *