Individuální poradna

Řešíš dlouhodobě nějaké téma na psychosomatické úrovni? Cítíš se být ztracený sám v sobě? Máš (ne)vyléčitelnou či chronickou nemoc a chceš najít příčinu svých obtíží na jakékoliv úrovni (mysl, tělo, emoce, Duše)? Zemřel Ti někdo blízký a potřebuješ najít smír? Máš problémy v partnerském vztahu? Jsi nemocný a hledáš alternativní cesty k vyléčení? Jsi závislý na čemkoliv – na alkoholu, cigaretách, psychofarmakách, a chceš se své závislosti zbavit? Hledáš novou práci, poslání, novou vzpruhu do života?

Dokážeme Ti pomoci, poradit, nasměrovat dál, zejména poradit s vhodnými bylinkami, ať už z naší nabídky, nebo odjinud… Pojď do toho se zkušeným průvodcem, objednej se na svou “Holistickou terapii s rostlinnými spojenci”, jehož součástí může být, že vznikne zajímavý obraz na míru.

Více informací najdeš v sekci Služby. Kromě toho pořádáme čas od času i společné víkendovky “Škola 137”, plavbu na jachtě a semináře v Chorvatsku – více najdeš v  kalendáři akcí.

Pro firmy

Návrh vhodného loga dle posvátné geometrie, aby podporoval záměr a směřování firmy…

Cena: dle domluvy

Pro skupiny (např. pro komunitní centra, čajovny, firmy…)

Seminář meditace Merkaba

Máte-li vhodné místo pro uspořádání semináře meditace Merkaba, kontaktujte mě, rád přijedu. Seminář může být celodenní (sobota / neděle) nebo rozdělený na dva večery.

Skupinová kakaová ceremonie

100% čisté medicínské “kouzelné” kakao z Kostariky z rodiny Itamara a Noa Gevy, bez mléka, bez cukru, jen kakao. Léčí srdce, vyvolává božský potenciál v každém člověku.

Co se stane po požití tohoto speciálního kakaa? Kdo před jeho přijetím duchovně spal, tak se ihned duchovně probudí. Kdo hledal práci (zaměstnání), ten ji najde. Kdo hledal životního partnera/partnerku, ten se brzy potká s tím/tou pravým/pravou. Dodá sebevědomí tomu, kdo ho měl nízké. Odstraňuje vnitřní křivdy, traumata, bolesti…

Délka: 2-3 hodiny (večer), nebo celodenní akce (např. 10-18 hod.)

Skupinový “šamanský rituál”

Každý se zapojí jako účastník a spolutvůrce.

Bubnování na šamanské bubny, chřestítka, flétny, tanec, klid a ticho…

Možnost přijetí léčivých bylin z amazonského pralesa (např. wayusa, Mapacho, rapé, sananga, ayahuasca), z Afriky (Calea zacatechichi), z Asie (kratom) i Česka…