WhatsApp / Signal: +420 777691046

Další výsledky...

Generic selectors
Přesná fráze
Hledat v názvu
Hledat v obsahu
Post Type Selectors

Nová kniha v češtině od Jeanne Ruland: Květ života. Praktické zkušenosti a nové přístupy

Míša a ChrisantemNedávno vyšla nová kniha německé autorky Jeanne Ruland, autorky knih Posvátná geometrie Platonských těles a Merkaba, obě jsou v nabídce našeho e-shopu zde. O knize Posvátná geometrie Platonských těles jsme natočili s Míšou krásné video, můžete ho zhlédnout zde.

Nyní vám chci představit knihu Květ života. Praktické zkušenosti a nové přístupy.

O autorce Jeanne Ruland

Jeanne RulandJeanne Ruland je matkou tří dětí, letuškou, spisovatelkou s dlouholetým šamanským a metafyzickým vzděláním a uznávanou léčitelkou Německého svazu spirituálního léčení. Získala bohaté zkušenosti se zacházením se spirituálními silami, jež v podstatě všechny vedou k jednotě, k Bohu, ke Zdroji, od nichž jsou odvozeny. Tyto vědomosti ráda předává dál, aby se mohla dotknout srdcí dalších lidí.

O čem je kniha Květ života. Praktické zkušenosti a nové přístupy?

Jeanne Ruland: Květ života. Praktické zkušenosti a nové přístupyKniha se věnuje jak už název napovídá, Květu života. Dozvíte se podrobně o tom, co to je Květ života, čím je tvořený, významy jednotlivých kruhů a částí, a hlavně, jak Květ života použít v každodenním životě.

Květ života je jedním z nejstarších symbolů lidstva a symbolem nekonečna. Tvoří jej 19 kruhů, dvanáct půlkruhů, šest třetinových kruhů a 18 šestinových kruhů, které bývají ve většině zobrazení obklopeny dvěma velkými kružnicemi. Podle tohoto vzoru je vytvořeno všechno ve vesmíru.

Květ života můžeme v každodenním životě všestranně využít.  Knížka je obohacením pro všechny, kteří pracují se světlem a s energií a kteří chtějí rozšířit své vědomí.

V této knížce se dozvíte, jak rozvíjet květ života a jak se sami stát tvůrci svého života. Autorka se s vámi podělí o poznatky ze své vlastní praxe, postaví s vámi postupně prvních sedm kruhů a představí vám možnosti aplikace květu života v každodenním životě. Obdržíte podněty k novému uspořádání svého života a k jeho novému formování.

Rozvíjení květu života. Květ života je základem všeho bytí, je živoucím vzorem Stvoření. Podle toho vzoru je postaveno ve vesmíru a všechno od něj může být odvozeno. Práce s květem života urychlí váš spirituální růst – božská energie života pronikne do vašeho života a pak může zahájit proces omládnutí, uzdravení, obnovy a zasvěcení vašeho fyzického, emocionálního a spirituálního těla.

Ukázky z knihy

Podrobné informace o knize

Nakladatelství: Fontána
Rok vydání: 2016
Počet stran: 94
Rozměr: 73 x 122 x 17 mm
Úprava: barevné ilustrace
Vydání: Vydání první
Spolupracovali: z německého originálu přeložil Miroslav Hubáček
Jazyk: česky
Vazba: Pevná bez přebalu lesklá
ISBN: 978-80-7336-819-7
EAN: 9788073368197

Knihu můžete zakoupit v e-shopu zde na Ladírně, spolu s dalšími knihami Jeanne Ruland

Pozor! Také v prosinci 2016 vyšel dotisk bestselleru Prastaré tajemství květu života 1 i 2, knihy můžete již také objednávat!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *