Jeanne Ruland a Gudrun Ferenz: Posvátná geometrie platonských těles

249 

  • EUR: € 10.0

Velmi zajímavá kniha, kde se dozvíte o propojenosti Vesmíru, živlů, energií a posvátné geometrie. Dozvíte se, jak Platónská tělesa používat pro meditace nebo léčení.

Kniha je kompletně rozebraná, není možné ji objednat

Není skladem

Popis

Posvátná geometrie platonských těles: Kosmické útvary pěti elementů a jejich praktické použití v životě

Formy posvátné geometrie, které jsou rovněž známy pod pojmem „platonská tělesa“, představují základní stavební kameny pro všechno, co na světě existuje.

S Míšou jsme natočili rozsáhlé video, kde sdílíme své zkušenosti s Platonskými tělesy a touto knihou:

Jedná se o tetraedr (oheň), hexaedr (země), oktaedr (vzduch), dodekaedr (éter) a ikosaedr (voda). Od Platóna k současnosti… Řecký filozof Platon podrobně popsal tělo a k jeho prvkům přidružil platonský obraz světa. Formy produkují jasná, zářící, vysoce kmitající a strukturovaná poselství. Tato světelná informace posvátné energie je schopna obnovit svatost a tím také proces léčení ve všech směrech. Rovněž může nám lidem umožnit pozvednout naše podvědomí na vyšší úroveň, vstoupit v kontakt s vyšším věděním, a tím získat nové poznatky, popř. rozvinout dovednosti, urychlit proces světelného těla, zahojit rány v energetických polích, rozvíjet sebevědomí, splynout se záměrem naší duše a tím také více rozvíjet své sebevědomí.
Porozumějte zákonům posvátné geometrie Inovativní kniha Posvátná geometrie platónských těles uvádí do problematiky posvátné geometrie a jejího působení v praktickém užití a provází čtenáře na jeho vzrušující cestě k sobě samému. Ukazuje, že všechno, co nás na této planetě obklopuje, se skládá ze „zformované“ energie a „in-form-ací“.

Láska, léčení, úspěch, blahobyt a štěstí budou posíleny, porozumíme-li zákonům posvátné geometrie a začneme je ve svém životě používat.

Jeanne Ruland: Merkaba. Aktivace světelného těla pro nové obdobíJedna z autorek Jeanne Ruland napsala další knihu: Merkaba. Aktivace světelného těla pro nové období, tu si také můžete koupit v e-shopu ta je již bohužel vyprodaná.

Na podobné téma doporučuji také knihy Drunvala Melchizedeka Prastaré tajemství květu života.

 

Chrisantem Macháček

Autor tohoto příspěvku je Chrisantem Macháček, tvůrce a hlavní autor tohoto webu Ladírna.cz, lektor posvátné geometrie a autor Karet posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď. Také oradostňuje Centrum Equilibré, prostor pro setkávání a pořádání akcí v Praze-Vršovicích.

Mohlo by se Vám líbit…

NOVINKY!

Karty posvátné geometrie a trička a tílka s Květem života

NOVINKA! Karty posvátné geometrie