Jeanne Ruland a Gudrun Ferenz: Posvátná geometrie platonských těles

249 

Skladem, odesílám do 24 hodin.

Velmi zajímavá kniha, kde se dozvíte o propojenosti Vesmíru, živlů, energií a posvátné geometrie. Dozvíte se, jak Platónská tělesa používat pro meditace nebo léčení.

Jeanne Ruland a Gudrun Ferenz: Posvátná geometrie platonských těles – zadní strana obálky
Jeanne Ruland a Gudrun Ferenz: Posvátná geometrie platonských těles – autorky knihy
Jeanne Ruland a Gudrun Ferenz: Posvátná geometrie platonských těles – Metatronova krychle
Jeanne Ruland a Gudrun Ferenz: Posvátná geometrie platonských těles – ukázka z knihy
Jeanne Ruland a Gudrun Ferenz: Posvátná geometrie platonských těles – ukázka z knihy

Popis produktu

Posvátná geometrie platonských těles: Kosmické útvary pěti elementů a jejich praktické použití v životě

Formy posvátné geometrie, které jsou rovněž známy pod pojmem „platonská tělesa“, představují základní stavební kameny pro všechno, co na světě existuje.

S Míšou jsme natočili rozsáhlé video, kde sdílíme své zkušenosti s Platonskými tělesy a touto knihou:

Jedná se o tetraedr (oheň), hexaedr (země), oktaedr (vzduch), dodekaedr (éter) a ikosaedr (voda). Od Platóna k současnosti… Řecký filozof Platon podrobně popsal tělo a k jeho prvkům přidružil platonský obraz světa. Formy produkují jasná, zářící, vysoce kmitající a strukturovaná poselství. Tato světelná informace posvátné energie je schopna obnovit svatost a tím také proces léčení ve všech směrech. Rovněž může nám lidem umožnit pozvednout naše podvědomí na vyšší úroveň, vstoupit v kontakt s vyšším věděním, a tím získat nové poznatky, popř. rozvinout dovednosti, urychlit proces světelného těla, zahojit rány v energetických polích, rozvíjet sebevědomí, splynout se záměrem naší duše a tím také více rozvíjet své sebevědomí.
Porozumějte zákonům posvátné geometrie Inovativní kniha Posvátná geometrie platónských těles uvádí do problematiky posvátné geometrie a jejího působení v praktickém užití a provází čtenáře na jeho vzrušující cestě k sobě samému. Ukazuje, že všechno, co nás na této planetě obklopuje, se skládá ze „zformované“ energie a „in-form-ací“.

Láska, léčení, úspěch, blahobyt a štěstí budou posíleny, porozumíme-li zákonům posvátné geometrie a začneme je ve svém životě používat.

Jeanne Ruland: Merkaba. Aktivace světelného těla pro nové obdobíJedna z autorek Jeanne Ruland napsala další knihu: Merkaba. Aktivace světelného těla pro nové období, i tu si můžete koupit v e-shopu.

 

Doporučujeme také

Vybírejte z kategorií