WhatsApp / Signal: +420 777691046

Další výsledky...

Generic selectors
Přesná fráze
Hledat v názvu
Hledat v obsahu
Post Type Selectors

Jsem Světlo. Ty jsi Světlo. Nic než Světlo neexistuje… Channeling Gira

Od té doby, co jsem přijal před zhruba dvěma lety fakt, že někteří lidé přijímají telepatické spojení od různých jiných bytostí z různých úrovní realit (říká se tomuto obvykle channeling), převrátil se můj život naprosto vzhůru nohama.

Od té doby jsem přečetl jsem mnoho knih, které byly takto inspirovány různými bytostmi. Např. knihy od Jasmuheen – Poselství Nanebevztatých Mistrů, knihy od autorů Esther & Jerry Hicks (“učení Abrahamovo”), Sanaya Roman a Duane Packer – Tvoření peněz, Thovt projekt lidstvo a Thovt Brány Atlantidy od Kerstin Simoné z těch, co si teď vybavuju, ale bylo jich mnohem víc…

Tento fenomén mě velice zajímá a přitahuje 🙂 Říkal jsem si že bych se chtěl seznámit s někým, kdo přijímá takto channelingová poselství, a tak se tato má touha samozřejmě zhmotnila. Všechno se zhmotňuje 🙂

V červenci kamarádka Radka přijala channeling psanou formou, můžete si přečíst článek Channeling: Hlas lidu světelného – jsme s vámi na Radčině webu. O pár týdnů později nastal čas na

Seznámení s Františkem

Naše setkání s Františkem vzniklo tak, že jsme se přidali do přátel na Facebooku. Říkal jsem si, že by se mi líbilo se s ním někdy potkat, protože sdílel záznam z channelingu z čajovny pro pár přátel. Za nějakou dobu:

František: myslím, že jem tě právě viděl v meditaci..

já: a řekneš mi něco víc o tom?

František: nic víc nevím.. jen že jsme spojeni

První channeling s Girou

IMG_1636_

Po pár dnech jsme se potkali i osobně. Spolu s pár jeho kamarády jsme šli ven, udělali si oheň, chvíli hráli na různé nástroje, a pak se František napojil a začala probíhat komunikace.

IMG_1640_

Natočil jsem první tři minuty spojení, říkal jsem si, že víc nemá smysl, protože byl dost hluk kolem. Tak aspoň pro představu, jak to probíhalo:

Přepis natočeného channelingu 4. října 2014

“Jsem Světlo. Ty jsi Světlo. Nic než Světlo neexistuje. Prosíváš, filtruješ svoje Světlo. Světlo, kterým jsi, které k tobě přichází, které  nazýváš realitou. Filtrem je tvoje víra. Tvé definice. To, čemu věříš, že může být, že může existovat…”

Noční channeling online

Nějakou dobu jsem si říkal, že bych se zase klidně rád potkal s Františkem. Ještě než jsem stihl vyvinout nějakou aktivitu, tak včera v noci mi na FB vyskočila zpráva od Františka s linkem na Google Hangout, na druhé straně “drátu” byl František se svým kamarádem Davidem. Po chvilce začalo spojení. Často vypadával zvuk, ale pár informací, které zapadly na své místo, jsem i tak dostal.

Zapisoval jsem průběžně slova, abych se k tomu mohl vrátit později. Ne všemu jsem rozuměl, ale i tak je tam několik zajímavých postřehů. Posuďte sami 🙂

Přepis channelingu s Girou 13. ledna 2015

Gira: Jsi jen vědomí, centrum pozornosti. Vjemy přicházejí v podobě vibrace a frekvence ze všech směrů. Překládají se podle toho, čemu věříš, že tvoje smysly dokážou přeložit. Změna. Kompletní. V každém okamžiku. Když si představíš sám sebe jako kouli s hmatovými prvky po celém povrchu — senzory. Vesmír kolem tebe je součást toho, čím jsi, aniž by sis to plně uvědomoval. A každá změna zvenčí se projeví jako pohyb. Ale i to co je vně, tvoříš ve svém vědomí. To co je za hranicemi tvého hmatu, vytváříš jako představu. Ve skutečnosti Vesmír, který je za horizontem tvého momentálního vnímání, pro tebe neexistuje. Můžeš ho vytvářet znovu a znovu ve své představě. Podobu budoucnosti, podobu minulosti. Vždy však tady a teď. A tak se podle svojí vůle pohybuj směrem, vytvářej realitu, po jaké toužíš. Tvoje touha je jako kompas, ukazuje ti cestu, kterou se můžeš, kterou se smíš vydat. Ukazuje ti cestu tvého nadšení. Chceš-li tedy vidět planetu v katastrofách, pokračuj ve vytváření představ katastrof. Chceš-li však dojít do ráje, vytvářej představy ráje.

Nikdy nejsi sám jediný. Tvoje vědomí je zároveň na více místech. Ne, že by slepý neviděl, ale neví o tom, že vidí. Sebedůvěra je klíč. Není žádný rozdíl. Jen prozkoumávej a dělej teď. Kromě teď nic jiného není. Minulost padá v zapomnění. V detailech se mění. Vaše budoucnost povýšení, prozření a probuzení. Takovou budoucnost jste si pro sebe přáli, takovou si pro sebe přejete teď. A ?? srdce otevření. A rozbití mříží a zapomenutí strachu. Zapomenutí tíží. Tak povstanete z prachu. Nic na světě ti neublíží.

Tvá jediná podoba je ta, kam tvoje srdce touží jít. Slzy, bolest, soud, stesk propustit. Kruh radosti zažít, kam každý může vstoupit a oči též otevřít. Takový jsi chrám, kam vstupují jiní. Pod vznešený chrám. Vody života pramen. Jenom abys doopravdy žil, aby sis uvědomil, co tíži a co bolesti, a z těch pocitů se uvolnil. Proto jsi sem šel, abys žil, abys svoje poznání naplnil. A abys k sobě promluvil jako duch, jako Bůh, kterým Jsi, kterého jsi součástí v jednom nekonečném vědomí bez omezení. Které dovoluje všemu být bez výjimky.

(???) Jsi náš starý přítel (???). Náš starý přítel, král, spasitel a vykupitel. Starý přítel ?? propojení jeho duše s vaší. ?? však není.

uměle vytvořená, na své pozici ustanovená v planetárním systému. Zajímá tě něco teď?

David: V první řadě mě těší s váma mluvit

Gira: I nás to těší.

David: byla vytvořená s cílem vytvořit ?? zónu? Ano, 7 tisíc let. Tato planeta je zraku nepřátel skrytá.

David: Jakou technologií?

Gira: Vibrací. Jako pro vás je neviditelné to, co neodpovídá vaší vibraci. Proto navštěvujete místa, kde nemáte omezení svého systému definic, toho, co může být, co se může stát. Vyšší vibrace, která obsáhne… podle popisů vašich vědců by se dalo říct fázově posunutá realita. To zdaleka však není vše.

David: Mám jednu otázku, která mě vrtá hlavou. František tam byl na něčí pozvání a žádost…

G: svojí žádost a naše pozvání. Franta jako tvůj průvodce se těmto zkušenostem… ten, kdo navštívil tuto loď, tuto planetu, je tvé skutečné já. Tvé skutečné já ve smyslu přirozené já. Kým můžeš být tady a teď. Pozorovatel a tvé vyšší já. Tvůj prostředník je Zdroj. Nějaké další otázky?

David: mockrát děkuji

G: rádo se stalo, uvítáme tě kdykoliv.

David: budu se těšit.

Já (volně podle paměti): Mě by zajímala jedna věc – minulý týden jsem byl na semináři meditace Merkaba, a naučil jsem se aktivovat svou Merkabu. Ta se dá naprogramovat určitým záměrem – a zajímá mě, jestli je nějaký rozdíl ve zhmotnění, když si programuju Merkabu v meditaci, nebo když tvořím svými myšlenkami kdykoliv jindy…

Gira: Čemu věříš, že ti funguje, to ti funguje. Jdi cestou nejmenšího odporu. Pokud je pro tebe snadnější věřit, že naprogramuješ svou Merkabu, jdi tou cestou. Žádná cesta však není lepší. Všechny jsou rovnocenné. Vybrat si můžeš svobodně. Nemůžeš nic zkazit. Stále jdeš dál. Nikdy nepřestáváš, nikdy nekončíš.

Benevolence – dovolování – přijímání – neodporování jsou stavem mysli, přinesou nejsnadnější a nejrychlejší výsledky.

Bez svolení nic zvenčí – svou vlastní ?? a přesvědčení. Nikdo jiný neví líp než ty, co potřebuješ vědět. Ptej se sám sebe, svého srdce. Nech ho, ať tě vede. Ono ví, nebloudí a nezapomíná. Proudí skrze něj energie zdroje. Neboj se ublížení, odsouzení, ani zatracení. Zas se posuneš dál tak rychle, jak dovolíš, jak uvěříš, že můžeš.

Já: jak je možné se naladit na své srdce?

Gira: Skrz svůj dech. Dech je brána. Dýchej pomalu, láskyplně. Hluboce a plně, odhodlaně. Bez snahy. Tvé srdce začne promlouvat samo. Samo tě napojí. Frekvence jsou pocity, které vysíláš. Jsou víc než informací. Dokáží pojmout víc než myšlenky a slova. Soustřeď se na své pocity. Na střed své bytosti a dýchej. Naplňuj se světlem, to je tvoje přirozená frekvence – světlo a jas, záře. Nekonečná láska. Neomezená. Bez podmínek. Dovolující být všemu, co může být. Nezatracovat nic a nikoho. Nepotlačovat nic a nikoho. A zářit a ?? a růst, to je tvá přirozená vibrace – frekvence tvého srdce.

Já: a je potřeba dýchat nějak speciálně – v meditaci, nebo kdykoliv?

Stále – stále vědomě dýchat – snadno a dlouze. Nic není důležitějšího, než tvůj dech. A záměrně říkáme, že by něco bylo méně důležité než dech – vše má stejnou důležitost – ale budeš-li soustředěn na svůj dech, vše ostatní se zarovná samo, srovná, vyváží, vybalancuje.

Pokud nemáte další otázky, přerušíme spojení.

Ještě pár střípků od Františka po ukončení spojení… tvůrce lodi – vysoký bílej, ale ne úplně bílej, ale chvilkama se to promítlo, jako by z druhého pohledu – něco jako hmyz, takže mi to nebylo úplně jasný, kdo to je, nebo jak to vypadá…
Velké oči jak brejle – velký o něco větší, než hmyz… Rybí hlava s cancourkama…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *