WhatsApp / Signal: +420 777691046

Další výsledky...

Generic selectors
Přesná fráze
Hledat v názvu
Hledat v obsahu
Post Type Selectors

Facebook je skvělý aneb založil jsem skupinu “Aktivně si tvořím svůj dokonalý život!”

Dnes večer mě napadlo, že bych  mohl vytvořit na Facebooku skupinu “Aktivně si tvořím svůj dokonalý život!“. Tady je odkaz: https://www.facebook.com/groups/AktivneSiTvorimSvujDokonalyZivot/.

Vím, že existuje skvělý úžasný web jajsem.com kde se přirozeně shromáždila komunita podobně naladěných tvořících lidí, Facebook má zase jiné výhody. Obé se může skvěle doplňovat a podporovat a násobit.

Záměr skupiny

Tato skupina slouží pouze a jenom k tomu, abychom sdíleli to, z čeho máme OBROVSKOU RADOST, při čem máme nebo jsme zažili VELKÉ NADŠENÍ.

Tato skupina slouží pro ty, kteří znají Zákon přitažlivosti (a Zákon umožňování), a inspirováni zejména nefyzickými bytostmi Abrahám, předávající své učení prostřednictvím Esther a Jerry Hicks, žijí a tvoří svůj život, takový, jaký chtějí.

Skupina je uzavřená, abychom mohli být maximálně otevření a odvázaní 🙂

Pišme sem například:
– co jsme prožili krásného, u čeho jsme se cítili moc dobře
– své vize a představy, které si chceme přitáhnout do života – manifestovat. Doporučeno psát buď v přítomném čase (právě teď to prožívám), nebo v minulém (jako bych už to prožil).
– odkazy na zdroje, články, texty a videa, které mě udržují v tomto příjemném naladění – v mém tvořivém víru = Vortexu.
– pozitivní aspekty čehokoliv

Těším se na úžasné spolutvoření!

Facebook je jako naše planeta Země…

Facebook často bývá kritizován za to či ono… Vnímám poslední dobou čím dál jasněji, že nic není špatné samo o sobě, špatnou jakoukoliv věc dělá konkrétní člověk svými myšlenkami a záměry.A tím pádem dobré není také samo nic o sobě, dobrým činí jakoukoliv věc až konkrétní člověk svým nastavením.

Napadl mě příměr, že Facebook je podobný jako naše planeta Země.

Myslíme si, že všichni obýváme jednu planetu, že naše realita je stejná. Ale to je jen iluze… Podobně jako všichni, co jsou na Facebooku, mohou mít dojem, že jsou na jednom stejném Facebooku, ale je to jen iluze. Každý má naprosto unikátní Facebook, který je tvořený tím, na co zaměřuje pozornost – každým “lajkem” a každým příspěvkem mu chytře vymyšlený algoritmus vrací to, co se mu líbí, co komentuje a na co obrací pozornost. A to, co ignoruje, postupně vymizí “do jiné dimenze”, objevuje se to míň a míň.

I my všichni obýváme sice jednu planetu, ale život každého člověka je naprosto unikátní. Každou myšlenkou, slovem a zaměřenou pozorností si tvoříme víc a více toho, čemu věnujeme pozornost. 

Kdo je zaregistrován na Facebooku a chce věnovat mnohem víc pozornosti tomu, z čeho má dobrý pocit, nechť se přidá do skupiny Aktivně si tvořím svůj dokonalý život!.

Těším se na skvělé spolutvoření a sdílení!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *