WhatsApp / Signal: +420 777691046

Další výsledky...

Generic selectors
Přesná fráze
Hledat v názvu
Hledat v obsahu
Post Type Selectors

Kleště na čištění jazyka, měděné, tenké

 0,8 vč. DPH

  • CZK: 20 Kč

Kleště se používají jako doplňková péče o ústa, zejména ke snížení zápachu z úst

Není skladem

Katalogové číslo: 8718657466316 Kategorie:

Čištění jazyka není u nás až tak známé, přesto se jedná vhodný doplněk péče o dutinu ústní. Horní část našeho jazyka neustále tvoří povlak, který se skládá z mrtvých buněk, zbytků potravy a stovek tisíc bakterií, živých i mrtvých, spolu s chemikáliemi, jako je síra produkovaná těmito bakteriemi. Tím vytvořenou pachuť v ústech můžeme někdy i vnímat, což může být nepříjemné. Tato nepříjemná pachuť se zesiluje při konzumaci určitých potravin nebo nápojů. Tento povlak je jednou z hlavních příčin zápachu z úst a tak můžeme čištěním jazyka zápach z úst podstatně zmírnit.

Čištění jazyka zubním kartáčkem sice do jisté míry funguje, ale mnohem účinnější je speciální nástroj – čistič jazyka.

Použití

Čistič držíme ideálně oběma rukama za oba konce a ohnutou částí seškrábneme bílý povlak na jazyku ve střední a zadní části jazyka. Čistíme jemně, směr pohybu směřuje zezadu přímo rovně ven a čistíme dokud neodstraníme většinu bílého povrchu. Podle naší zručnosti můžou stačit i pouhé 3 taková seškrábnutí. Po každém seškrábnutí čistič opláchneme vodou. Nečistíme úsek u samého kořene jazyka, což je část s mnoha důležitými chuťovými pohárky a dáváme pozor, abychom se nešťouchli do zadní části hrdla, což by mohlo vyvolat zvracení. Dáváme pozor také na zuby, příliš agresivní kontakt kovového nástroje se zuby může poškodit zubní sklovinu.

Původ

Čistič jazyka, který nabízíme, je vyroben v Indii z tradičního materiálu – mědi. Tento čistič je odolný, jednoduchý a funkční. Jedná se o tradiční konstrukci prověřenou generacemi.

Tabulka velikostí

 

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.