Děkuji, mé Vyšší Já, že jsi mě nasměrovalo ke knížce Victorie Boutenko. Děkuji, Victorie, že jsi tak krásně popsala své zkušenosti – nadchl jsem se vizí, že je možné mít stále plno energie, být úžasně zdravý, být pozitivně naladěn a užívat si života. U mě je to již všechno přítomnost! Už je to tady! Všechno toto, o čem jsem si před 13 měsíci četl, je už naprosto tady, prožívám to každým dnem a každou minutou a každou sekundou.

_MG_8760

Děkuji, mé úžasné tělo, že mě vedeš krásně a jednoduše tímto světem. Jsem moc rád, že tě mám, děkuji za úžasné pocity lehkosti, které cítím teď takřka permanentně. Děkuji ti, mé tělo, za jemné pocity vychýlení z onoho dokonalého stavu, díky této krásné zkušenosti se mohu ještě radostněji radovat ze chvil, kdy je mi opravdu výborně.

Děkuji ti, Vesmíre, Děkuji ti, Bože, děkuji ti, Tajemství, děkuji ti, Zdroji Všeho, Co Je. Děkuji ti, že jsi mě stvořil a můžu poznávat mnoho z úžasných aspektů Tebe.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Děkuji vám, moji úžasní Světelní průvodci, za notné dávky Světla, kterými mě neustále zásobujete. Děkuji vám, vnímám vás kolem sebe a je to skvělé s vámi spolupracovat!

Děkuji vám, Esther a Jerry Hicksovi, že necháváte prostupovat Energii Zdroje sami sebou a naší úžasnou planetou. Děkuji vám, že ji sdílíte s celým světem.

Děkuji vám, vy všichni vědci, díky kterým tady máme počítače a internet. Jsou to úžasné nástroje na sdílení Dobra mezi sebou a celým světem. S internetem to jde mnohem snáz! Děkuji vám všem vědátorům a matematikům a informatikům, že jste šli za svou touhou poznávat svět právě tímto abstraktně-matematicko-informatickým způsobem. Stvořili jste úžasnou věc!

_MG_1616

Děkuji vám, tisícům lidí, kteří se podíleli na výrobě tohoto skvělého notebooku, díky vám, díky energiím, které jste spojili dohromady, jste materializovali tuto energii, která se zde projevuje jako notebook. Můžu tak sdílet svou radost s kýmkoliv, kdo je ochotný sdílet.

Díky vám, moji rodiče a sourozenci, že jsem s vámi mohl vyrůstat, díky za dar Života, díky za všechny cenné úžasné zkušenosti, které jsem s vámi zažil.

Děkuji, má úžasná ženo, děkuji vám, mým dvěma skvělým dětem, že vás mám. Každou sekundou s vámi se učím a raduji. Máte velký podíl na tom, že jsem objevil Absolutní Bezpodmínečnou Lásku k sobě i všem lidem i Zemi i celému Vesmíru!

Děkuji vám, kteří jste vymysleli Facebook a všem lidem, kteří na něm jsou. Díky němu jsem se už dozvěděl tolik úžasného, seznámil s mnoha skvěle naladěnými lidmi, rozdělil o plno krásných zážitků.

_MG_2090

Děkuji vám všem lidem, které jsem potkal kdykoliv kdekoliv. Svým učitelům, kamarádům, přátelům. Děkuji vám, autoři všech skvělých knih, které jsem četl, díky kterým poznávám Svět mnohem rychleji a jednodušeji, než kdybych byl na vše sám.

Děkuji ti, Ericu Pearle, že jsi se rozdělil o energii Reconnection se světem, že ses pídil po Pravdě a Léčení. Že ses otevřel Energii a sdílíš ji se světem. Díky vám, kteří jste o těchto věcech psali, díky, mé Vyšší Já, že jsi se pro Reconnection nadchlo a otevřelo se přílivům těchto úžasných energií.

Děkuji vám, stavitelé tohoto domu a tohoto bytu, kde bydlíme, máme tady krásně teplo a útulno a příjemno, je to krásné tu bydlet a dýchat a žít.

Děkuji vám, ptáčci za oknem, děkuji vám, stromy, které mi kýváte na pozdrav, když sedím na gauči a dívám se z okna. Děkuji ti, Slunce, že udržuješ příjemné klima na této planetě. Děkuji, paní sousedko, že jste mi řekla, kde že si můžeme pronajmout zahrádku. Děkuji Vám, paní na SŽDC, že jste nám hezky vyšla vstříc a byla jste úžasně milá a ochotná.

IMG_0002

Děkuji ti, má zahrádko, že tě můžu spoluvytvářet, poznávat krásy souladu a zazeleňovat kousek Země. Děkuji vám, stromky a rostlinky, které tam rostete, děkuji vám, že nasáváte Vesmírnou Energii a přinášíte ji na Zemi a sdílíte ji s námi. Děkuji ti, pýre, který rosteš na záhoncích, je moc milé vědět, že se nemusím o nic starat a pomůžeš přeměnit a zazelenit zemi. Děkuji ti, že s tebou můžu spolupracovat.

Děkuji vám, maliníky, jahodníky, ostružiníky, morušovníku, meruňko, broskvoni, třešni, višni, jabloni, slívo, hrušky, děkuji vám za vaše úžasné plody! Naplňují mě úžasnou energií! Děkuji vám, banánovníkům v Ekvádoru, děkuji vám, mangovníkům v Peru, žlutý meloune v Bolívii, vašich plodů jsem se dnes nasytil na oběd. Byly moc úžasné! Té sladké energie a úžasného pocitu v celém trávícím traktu v sobě!

_MG_0443

Děkuji vám, pomerančovníkům ve Španělsku, děkuji tatínku Martina, děkuji, Martine, díky vám můžeme jíst super jablka. Děkuji vám, pokladní a ostraho a paní uklízečky v obchodech, kde nakupuju ovoce, děkuji vám, řidiči kamionů a piloté letadel, děkuji vám, majitelům obchodních řetězců, děkuji vám, pracovníkům na ovocných plantážích, děkuji vám, majitelé těchto plantáží, že jste. Je to úžasný řetězec, všichni jste na správných místech a děláte správně svou práci.

Děkuji vám, tvůrci peněžního systému, děkuji vám, banky, děkuji Vám, pane prezidente, děkuji vám, vládo, děkuji Vám, pane primátore a pane hejtmane, děkuji, z hloubi srdce, že udržujete současný systém v tom nejlepším stavu, v jakém může být.

753_5323

Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji!Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji!Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji!Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji!Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji!Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji! Děkuji!Děkuji! Děkuji!

Komentáře

  • Děkuji 🙂

  • Ty už to nehul 🙂 … a nebo hul, je to lepší než zprávy na Nově. Zas si pár tvých myšlenek přečtu – pro synchronizaci 😉 Až budete v Olmiku dělat nějakou raw party, doufám že dáš vědět, můžem tam společně dát pránickou sprchu …

Napsat komentář