Lucka je ve spojení s nehmotným vědomím, které se pojmenovalo jako Strážce Třetího Oka.

Je schopná se napojit na nefyzické vědomí a odpovídat na jakékoliv otázky, které mají návštěvníci setkání. Strážce přináší na naši planetu informace o jednoduchosti života, uvolnění mysli, nové pohledy na fungování Vesmíru, planetu Zemi a cokoliv jiného podle otázek a zájmu účastníků.

Setkání se Strážcem je vždy jedinečný zážitek, často se smějeme, dochází k uvolnění emocí a objevení nových cest v životních situacích, které každý prožívá.

Dnes máme pro vás přepis otázek Petra (žlutě podbarvené) se Strážcem Třetího Oka, který proběhl 26. září před rituálem s ayahuascou. Naše zážitky s touto „Matkou rostlin“ jsme natočili na video a zveřejnili zde.

Jaké je vědomí rostlin? Jak to, že při požití některých rostlin (marihuana, ayahuasca) dochází k různým zážitkům (halucinogenním a podobně) a při požití jiných rostlin k těmto zážitkům nedochází?

Je to jednoduché. Odpovím ti asi takto: Jak to, že někteří lidé jsou bohatí a někteří ne?

Záleží čistě na vědomí každé z té rostliny. Jedná se o energii, vibraci, kterou vyzařuje a rozhodla se zažívat v podobě rostliny. Některé rostliny se rozhodly, že chtějí být spojovány s lidmi na úrovni vědomí, aby mohli navštívit a prozkoumat vědomí lidské a zároveň aby i ty jsi mohl prozkoumat vědomí té rsostliny. Je to vzájemná nabídka a poptávka – uspokojení obchodu – nic víc, nic míň. A to, že se některá rostlina rozhodne zažívat, že bude jenom na okrasu, např. růže. I když i tak spojuje své vědomí a vědomí člověka právě skrze krásu, kterou v daný okamžik sdílejí.

Rostliny, které mají halucinogenní účinky, se rozhodly býti průvodci na vaší cestě dovnitř, do vašeho nitra.

Používám výrazy, které jsou Ti blízké, aby byla jednodušší komunikace mezi námi.

To znamená, že rostlinný druh – rostlinné vědomí – se rozhoduje, že chce třeba být léčivou rostlinou a komunikovat s lidmi tímto způsobem, tedy vyléčit nějakou konkrétní nemoc. Je to tedy rozhodnutí tohoto rostlinného vědomí.

Ano, přesně tak. A jednak…

Dá se říct, že ta bylina si svými vibracemi přitahuje nemoci, které však jsou ještě přitahovány bytostmi lidskými, respektive dušemi v lidských kabátech. Jedná se o velmi zajímavý druh symbiózy – naleznout smysl bytí v tom, že léčím.

Avšak bylině jako takové je to úplně jedno jestli někoho výléčí nebo ne, a proto bývají často velmi účinnější než léky. Často jsou velmi účinnějším lékem než farmaka, právě proto, že té bylině je to úplně jedno.

A léky jako takové – uměle připravené – jsou také vědomí, že?

Všechno, co tu existuje, je vědomí. Léky jsou vědomí, které vzniká se záměrem člověka. Ve chvíli, kdy člověk přestane tato farmaka vytvářet, vědomí na této úrovni bytí zanikne a zároveň vznikne v jiném paralelním vesmíru.

To znamená, že když vědomí léků vytváří člověk, jak to, že tam jsou negativní vedlejší účinky? On to vytvoří i s tím, že tam budou negativní vedlejší účinky?

Ano přesně tak. Vědci jsou často velmi „omezení“. Soustřeďují své vědomí na tabulky, zápisy, testování, statistiky ze kterých vycházejí. Přesně vědí, jaká látka má jaké vedlejší účinky. A tudíž tvoří další látky, které nesou tyto vedlejší účinky.

U zrodu farmaceutického průmyslu byl záměr jasně daný. Vše bylo inspirováno přírodou. Vznikaly látky, které byly velmi velmi podobné těm přírodním. Někdy až identické – z toho důvodu, aby bylo možné dopřát medicínu nemocným lidem i mimo sezónu bylin v maximální možné síle.

Avšak jako všechny aspekty vyskytující se ve vesmíru, tento záměr z Vašeho pohledu zvlčel – v tom, co dnes vnímáte jako farmaceutický průmysl.

A když třeba příjímáme dejme tomu vitamín C z přírodních zdrojů z ovoce, a proti tomu vitamín C připravený uměle. Tak se dá říct, že tím pádem příjímáme do sebe vědomí rostliny versus vědomí těch lékařů nebo vědců, kteří to připravili?

Ano to je jeden úhel pohledu.

A proto třeba jsou více účinné rostlinné preparáty?

Další úhel pohledu může být: S jakým vědomím ten který vitamín C přijímáš? Jestliže přijímáš vitamín C v podobě farmak s vědomím, že Ti pomůže, stane se tak. Zároveň jestli žiješ v přesvědčení, že vitamín C z přírodních zdrojů je mnohem účinější a lepší pro Tvé tělo, ten farmaceutický Ti bude škodit. A to je zase jeden z možných úhlů pohledů.

Příroda vznikla zároveň s člověkem. Vše je propojeno. A vše již existuje. Vibrace člověka, který vznikl zároveň s přírodou, byly velmi velmi velmi propojené, sladěné. Avšak člověk se naučil používat mysl jiným způsobem. Tak si začal vytvářet paralelní svět průmyslů, chemií a všech těch vymožeností nového věku. Tím se i lehce vzdaluje od přírody. I přes to, že příroda z určitého úhu pohledu je velmi úzce spjata s člověkem. Nicméně z hlediska užívání přírodních či farmaceutických látek záleží na vědomí každého, kdo tyto látky přijme.

Napsat komentář