Máme ne pět, ale dvanáct smyslů, vysvětluje Strážce Třetího Oka

Nejen Petr vede časté rozhovory se Strážcem Třetího Oka. Také Alena si umožňuje soukromé channelingové rozhovory a zažívá krásné “aha efekty”. A je úžasné, jak rychle dovede získané informace převést do praxe…

Alena je lektorka kvantové vlny a léčitelka, kvantovou vlnu používá pro sebe a pro léčení svých klientů.

Vibrace slov…

Alena: Co mi chceš říct jako ženě?

Strážce: Nemám potřebu Ti cokoliv sdělovat jako ženě. Pojďme se naučit pracovat se svojí myslí, používat co nejkonkrétnější otázky. Velmi důležité pro vstup do páté dimenze – rozlišovat vibrace slov a používat je přesně, aby docházelo k co nejpřesnějším zhmotňováním – okamžitým, v čase teď a tady, ihned.

Alena: Můžeš mi ještě něco říct k vibracím slov? Něco víc konkrétního?

Strážce: Co se skrývá za slovem konkrétní? Ano, mohu číst to, co Tvá mysl potřebuje vědět jako konkrétní, avšak, pokus se to vyjádřit sama. Velmi prospěšné pro Tvé nové způsoby přemýšlení a vyjádření se. Potom možná zjistíš, že spousta věcí potom není potřeba vyjadřovat (poznámka Aleny: tím pádem je nechat u jádra).

Alena: Vibrace slov je pro mne vlastně tónina nebo hudba, zvuky…

Strážce: Vibrace slov se může projevovat a být přijímána různými smyslovými vjemy. Záleží na tom, jaký je Tvůj smyslový vjem oblíbený. V případě, že je to zvuk, může se Ti zdát jako píseň, můžeš rozlišovat různé zvukové oktávy, všechna slova mohou vibrovat jakýmkoliv podbarvením zvuku.

Ty jej můžeš slyšet. Existují lidé, kteří vibraci slov vidí, někteří ji pouze cítí, záleží na upřednostnění smyslů, který rádi používají.

Alena: Znamená to, že já vlastně můžu vibraci slov cítit přes hmat nebo chuť?

Strážce: Ano, samozřejmě.

Alena: To je velice zajímavé, děkuji. Je pro mne zajímavé vyzkoušet, jak jednotlivá slova chutnají, jak jednotlivá slova voní nebo nevoní a jak je vnímám na dotek.

Strážce: Samozřejmě nejlepší je zařadit všech dvanáct smyslů.

Máme dvanáct smyslů!

krajina2Alena: Které to jsou?

Strážce: Ne všichni jste si jich vědomi. Znáte čich, znáte hmat, znáte zrak, znáte sluch, znáte chuť.

Šestý smysl, můžeme mu říkat prožitek.

Sedmý smysl, můžeme mu říkat procítění.

Osmý smysl, pojmenujme ho prohlédnutí.

Devátý smysl se týká světelných zážitků, dejme tomu tedy prosvětlení, prozáření.

Desátý smysl se týká provibrování.

Jedenáctý a dvanáctý smysl není možné na úrovni čtvrté a páté dimenze používat. Stahuji informace, zda-li je dovoleno o nich hovořit. Zda je to vůbec možné. Zda-li vůbec existují slova, kterými se dají vyjádřit.

Moment, moment…

Ano, jedenáctý smysl je prozrcadlení.

Dvanáctý smysl je pročeření.

Alena: Můžeš mi něco víc říct o osmém smyslu – prohlédnutí? Prohlédnutí něčeho nebo prozření jako takové?

Strážce: Člověk, který využívá osmý smysl, je už dostatečně prozřen. Na dostatečné úrovni toho, aby byl schopen vidět propojenost, prohlédnout situaci skrz na skrz, propojit si myšlenky v hlavě natolik, aby získal ucelený obrazec mnoha situací, mnoha vyhodnocování, analýzy.

Avšak v dnešní době to, čemu říkáte analýza, je velmi náročný způsob náhledu na věc. Máte potřebu spousty informací, vyhodnocování, tabulek… avšak pomocí osmého smyslu prohlédnutí není toto vůbec potřeba. Stává se to Tvou podstatou. Velmi rychlé.

Ano, Lucie zažila tento způsob možný v 6D. Její mozek momentálně pracuje na úrovni 6D. Ano, je to možné, neptej se mne proč, neptej se mne jak. Tyto informace jsou pro tuto chvíli velmi bezpředmětné pro Tvoji mysl, aby se jimi vůbec zabývala. Mnohem užitečnější je toto velmi, velmi rychle zažívat.

Další rozhovory zveřejníme brzy, zajímavého materiálu a témat máme mnoho…

Další channelingové články a videa

4 thoughts on “Máme ne pět, ale dvanáct smyslů, vysvětluje Strážce Třetího Oka

 1. Nevím, co se vám ten strážce snaží nakukat, ale existuje 7 smyslů:

  1) ZRAK – nejpoužívanější smysl pro většinu lidí
  Zpracovává odraz světelného vlnění v našich očích a sleduje tedy nejbližší povrch reality, kterou máme přímo před sebou.

  2) SLUCH – druhý nejdůležitější smysl
  Zpracovává odraz zvukového (ještě jemnějšího) vlnění v našich uších. Zvukem vnímáme už 360° na relativně velkou vzdálenost. Zachytíme v podstatě všechny výraznější pohyby na hrubé nebo jemné úrovni.

  3) ČICH + CHUŤ – jedná se o jeden smysl
  Máme ve zvyku ho dělit, protože ho vnímáme dvěmi různými orgány, ale informace zpracováváme stejným způsobem. Pomocí tohoto smyslu vnímáme chemické látky přítomné v našem nose nebo v ústech. Jedná se tedy o velmi hrubou úroveň vnímání.

  4) HMAT/CIT – nejméně používaný klasický smysl
  Vnímáme s ním tlak, který je vyvíjen na naši osobu. Tento tlak může být hrubohmotný (fyzický dotek), jemnohmotný (teplo/zima) nebo duševní (city mezi lidmi, zvířaty a věcmi).

  5) tzv. TŘETÍ OKO – nejznámější neklasický smysl
  Zpracovává celkový odraz elektromagnetických vlnění, které prochází vším. Podle konkrétního zaostření pak předkládá daný průřez reality velmi podobným způsobem jako klasický zrak.

  6) tzv. VHLED – mnoho lidí ani neví, že ho má
  Upravuje naše vnímání ostatními smysly tak, aby naplnily naše očekávání. Vlivem tohoto smyslu nám milovaná osoba přijde krásnější, než jak by nám připadala, kdybychom ji viděli poprvé v životě. Vhled nám umožňuje aplikovat životní zkušenosti a šťastněji tak žít. Bohužel, většina lidí má vhled v příšerném stavu, což vede naopak k tomu. že je pak někdo schopen napsat výše napsaný článek. To nemyslím jako urážku, nemůžete za to.

  7) tzv. BOŽSKÉ OKO – to není “Boží oko”
  Poslední smysl umožňující vnímat realitu takovou, jaká je. Božské oko vzniká tak, že dokonale synchronizovaný vhled dokonale propojí všechny smysly. To dá vzniknout něčemu zcela novému. Ale já tento smysl nemám a tak ho asi můžu těžko vysvětlit.

  Ještě bych ve svém zcela zbytečném výkřiku rád dodal, že je od vás hezké, že se takhle necháváte obalamutit nějakým “duchem” (vyberte si slovo jaké chcete), jenom protože používá výrazy jako “dimenze”.

  Vyšší poznání vám žádný “duch” nikdy nedá, protože to nemá v popisu práce. Mnoho “duchů” má naopak v popisu práce bránit potenciálně schopným lidem dosáhnout vyšších úrovní, protože tam můžete překážet někomu, kdo ho stvořil.

  Já vám můžu házet perly, protože nejsem “duch” a protože vím, že je stejně nikdy nezvednete.

  P. S. A vyřiďte tomu strážci, ať mi radši neleze na oči. Jestli má tedy dost schopností na to, aby zjistil, kdo jsem.

 2. Ahoj Lucko, Petre a Strazce,

  docela mne pobavil komentar vyse, dotycny ” Nikdo ” se nakonec definoval sam uplne nejlepe – tim, ze uznal, ze nema tzv. 7. smysl, coz je podle nej Bozi oko, takze nema dokonale synchronizovane vsechny vhledy a tudiz nemuze dokonale vnimat svoje smysly, jak zabavne, by asi rekl Strazce 😀 Kazdopadne by mne zajimala odpoved Strazce. Dekuji a mejte se krasne. Jana

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *