Božský Ludovico Einaudi

Italský skladatel a klavírista Ludovico Einaudi mi “vstoupil” do života před pár měsíci a okamžitě mě ohromila síla jeho hudby.

029_k5_oncert Ludovico Einaudi

A když se k tomu připojí úžasné obrazy, pak je to dokonalá pastva smyslů! Třeba toto video:

Ta svoboda! Ta radost! Ta přítomnost! Ta krása! Ta dokonalost! Božská dokonalá svoboda! To je naše přirozenost! To je naše základní právo! My jsme všichni také tak svobodní, jako ti koně!

Umožněme si to, cítit se v každém okamžiku také tak svobodně!

Nebo:

Vesmírná krása! Úžasná síla noci! Mocný den! Vesmírné síly noci, které se projevují v hvězdách, Měsíci, Slunci. Vše je stále v pohybu, vše dokonalé a úžasné! Věčný koloběh úžasného života! Západ a východ životodárného slunce, noční obloha.

029_4_koncert Ludovico Einaudi

Obrazy, které nás znovu a znovu naplňují vnitřní hlubokou harmonií a pohodou. Máme to hluboko uvnitř nás. Harmonie, klid, Láska. Máme tyto stavy všichni v sobě, jen jsou často zanesené různými vrstvami všeho možného. Božské obrazy přírody a Božská hudba Einaudiho pomáhají rozpouštět vrstvy nánosů, zůstává jenom čistá radost, láska, harmonie…

1. dubna bude v Praze a já jsem tam!

Když jsem byl teď před pár dny v Praze, “náhodou” jsem si všiml na jednom billboardu (vůbec jsem tamtudy neplánoval původně jít), že bude mít 1. dubna Ludovico koncert v Praze. Okamžitě jsem zatoužil být tam. Už jsem tam 🙂

Ladím se a ladím do této situace, a tak mě včera večer (nebo spíš už v noci) napadlo, že bych mohl už teď zažít tu atmosféru, jaká tam bude. Našel jsem záznam jeho koncertu v Royal Albert Hall v Londýně:

a druhá část:

A tak jsem si dopřál postupně dvě hodiny Božských vibrací Božské hudby. Pustil jsem si hudbu přímo do uší, tak nejhlasitěji, jak jsem snesl, a v klidu jsem ležel a zhluboka dýchal.

Hluboké dýchání je silný zážitek sám o sobě – celé tělo se mi vždy za chvíli “rozvibruje” a je to převelice příjemné. Stav úžasného uvolnění, napojení. Pomocí svého dechu je možné se spojit se Zdrojem!

A když se přidají k Božskému dechu Božské vibrace, které plynou každou sekundou Einaudiho hudby, tak mi slova nestačí na vyjádření všech úžasných pocitů. Létám ve výšinách a hlubinách Vesmíru!

Jsem v Royal Albert Hall a zároveň už i na koncertě v Praze. Jsem i v tomto okamžiku v BMW na cestách a krajina kolem se sama mění za skly, já jsem v klidu na místě. A jsem taky v konejšivých pohybech moře – jsem na lodi, nechávám se unášet proudem… Prožívám to všechno s nejúžasnější Ženou ve Vesmíru, dvojplamenem své duše, dokonalým protějškem. Jsem úplný a celistvý, ona je také úplná a celistvá. Jsme na jedné vlně, jsme jedné vibrace, jedné dokonalé Božské vibrace Lásky. Létáme spolu, tančíme spolu, jsme spolu odevzdaní v Proudu…

Krása, Harmonie, Dokonalost, Život, Láska, Hojnost… To je všechno to, co jsem. Já prostě JSEM! Tady a teď!

Děkuji, Ludovico, že necháváš sebou proudit Božské síly Života! Děkuju sám sobě, že si umožňuju být sám sebou!

Původ fotografií: ludovicoeinaudi.com, Wikimedia Commons

2 thoughts on “Božský Ludovico Einaudi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *