WhatsApp / Signal: +420 777691046

Další výsledky...

Generic selectors
Přesná fráze
Hledat v názvu
Hledat v obsahu
Post Type Selectors

Já Jsem Ty a Ty jsi Já. Já Jsem v Tobě. Já Jsem ve všem. Já Jsem Všechno. Já Jsem Nic. Já Jsem Bůh a Já Jsem Zdroj. Já Jsem Abraham a Já Jsem Esther Hicks a Já Jsem Jerry Hicks. Já Jsem Barbara Marciniak a Já Jsem Plejáďané. Já jsem Eric Pearl a Já jsem Reconnection. Já Jsem Kryon a Já Jsem Bashar a Já Jsem Kumeka a Já Jsem Saint Germain a Já Jsem Mojžíš a Já Jsem Ježíš a Já Jsem Josef a Já Jsem Marie a Já Jsem Marie Magdaléna a Já Jsem Anežka Česká a Já Jsem Buddha a Já Jsem Mohamed a Já Jsem Ptahhotep a Já Jsem Elisabeth Haichová a Já Jsem Anastasie a Já Jsem Vladimír Megre a Já Jsem Marie a Já Jsem Lubomír a Já Jsem Dana-Anastasie Lilith a Já Jsem Radka a Já Jsem Ivana a Já Jsem Pepa a Já Jsem Jirka a Já Jsem Šárka a Já Jsem Věra a Já Jsem Ludmila a Já Jsem Ája a Já Jsem Juraj a Já Jsem Teal a Já Jsem Ralph a Já Jsem Ty a Ty jsi Já.

Já Jsem asfalt a Já Jsem park a Já Jsem pěšinka a Já Jsem strom a Já Jsem keř a Já Jsem bledulka a Já Jsem sněženka a Já Jsem dům a Já Jsem střecha a Já Jsem dva holubi letící po nebi a Já Jsem kos zpívající na větvi a Já Jsem vítr foukající a Já Jsem paní sousedka a Já Jsem Matýsek a Já Jsem Anička a Já Jsem Martinka a Já Jsem moje maminka a Já Jsem tatínek a Já Jsem babička a Já Jsem dědeček a Já Jsem Noemi a Já Jsem Jirka a Já Jsem Tomáš a Já Jsem Augustin a Já Jsem Honza a Já  jsem Dominik a Já Jsem Mája a Já Jsem Ty a Já Jsem On a Já Jsem My a Já Jsem Já a Já Jsem Všechno a Já Jsem Nic.

Jana Látalová: Modrý květ života

Já Jsem Květ Života a Já Jsem Kruh a Já Jsem Čtverec a Já Jsem kříž a Já Jsem pyramida a Já Jsem sfinga a Já Jsem tři a Já Jsem čtyři a Já Jsem sedm a Já Jsem deset a Já Jsem čtyřicet devět a Já Jsem padesát a Já Jsem sto padesát tři tisíc devět set sedmdesát dva a Já Jsem číslice a Já Jsem písmeno a Já Jsem znak a Já Jsem symbol a Já Jsem čára a Já Jsem úsečka a Já Jsem vše a Já Jsem nekonečno a Já Jsem nic.

Já Jsem počítač a Já Jsem kniha a Já Jsem sešit a Já Jsem polička a Já Jsem lampa a Já Jsem krabice a Já Jsem sklenička a Já Jsem suchá pecka manga namdokmai a Já Jsem i suchá pecka manga normálního a Já Jsem prodlužovačka a Já Jsem peněženka a Já Jsem monitor a Já Jsem cédéčko a Já Jsem izolepa a Já Jsem stůl a Já Jsem šuplík a Já Jsem kabel a já  jsem router a Já Jsem židle.

Já Jsem vibrace a Já Jsem myšlenka a Já Jsem energie a Já Jsem vlna a Já Jsem frekvence a já  jsem atom a Já Jsem molekula a Já Jsem kvark a Já Jsem vodík a Já Jsem Helium a Já Jsem uhlík a Já Jsem voda a Já Jsem dusík a Já Jsem fluor a Já Jsem chlor a Já Jsem Unilheptium a já  jsem nitroglicerin a Já Jsem prázdno a Já Jsem všechno a Já Jsem nic.

Jana Látalová: Květ pampelišky

Já Jsem čas a Já Jsem přítomnost a Já Jsem minulost a Já Jsem budoucnost a Já Jsem minulé století a Já Jsem budoucí tisíciletí a Já Jsem stvoření světa a Já Jsem zánik Atlantidy a Já Jsem Potopa světa a Já Jsem Intergalaktická konvergence a Já Jsem indigové dítě a Já Jsem křišťálové dítě a Já Jsem aura a Já Jsem čakra a Já Jsem meridián a Já Jsem reflexní bod a Já Jsem srdce a Já Jsem plíce a Já Jsem mozek a Já Jsem játra a Já Jsem kůže a Já Jsem klk na střevech a Já Jsem špína za nehtem.

Já Jsem Vortex a Já Jsem Dokonalá Přítomnost a Já Jsem Teď. Já jsem Vizualizace a Já jsem Představa a Já Jsem Hojnost a Já Jsem Bohatství a Já Jsem Blahobyt a Já Jsem zdraví a Já Jsem Inspirace a Já Jsem Štěstí a Já Jsem Dobro a Já Jsem Láska a Já Jsem peníze a Já Jsem multimiliardář a Já Jsem BMW i8 s prosklenými dveřmi a Já Jsem jachta a Já Jsem tropický ostrov a Já Jsem Ovocné město a Já Jsem Karibik a Já Jsem surf a Já Jsem potápěč a Já Jsem umělec a Já Jsem spisovatel a Já Jsem básník a Já Jsem celebrita a Já Jsem řezbář a Já Jsem malíř a Já Jsem keramik a Já Jsem sochař a Já Jsem zpěvák a Já Jsem hudebník a Já Jsem fotograf a Já Jsem luxus a Já Jsem dokonalá Expanze.

Jana Látalová: Čtverce a kruhy

Já Jsem Země a Já Jsem Měsíc a Já Jsem Merkur a Já Jsem Venuše a Já Jsem Mars a Já Jsem Jupiter a Já Jsem Slunce a Já Jsem Sluneční soustava a Já Jsem naše galaxie a Já Jsem meteorit a Já Jsem kometa a Já Jsem Plejády a Já Jsem Andromeda a Já Jsem Sírius a Já Jsem Deneb a Já Jsem Vega a Já Jsem Altair a Já Jsem Velký vůz a Já Jsem Malý vůz a Já Jsem Polárka a Já Jsem sousední galaxie a Já Jsem i všechny galaxie, co jsou ve Vesmíru.

Já Jsem 12 vláken DNA a Já Jsem 12 dimenzí a Já Jsem Vzestup a Já Jsem Nanebevstoupení a Já Jsem Nirvána a já  jsem telepatie a Já Jsem Akáša a Já Jsem levitace a Já Jsem teleportace a Já Jsem sladění a Já Jsem Člověk a Já Jsem Nanebevzatý Mistr a Já Jsem Posel Světla a Já Jsem Světlo a Já Jsem Láska a Já Jsem Bůh.

Prožito a procítěno během několika posledních dní a týdnů – mám úžasné kouzelné jaro!

Autorka doprovodných obrazů: Jana Látalová (www.tvorivostzeny.cz) – moc děkuji za skvělé doplnění!

7 thoughts on “Já Jsem!

  1. 😀 Petre, Tvuj blog me proste bavi. 🙂

    Vortex! Ja jsem prave v pritomnosti v proudu blahobytneho a radostneho prenadherneho rana.. Jako vzdy- preji totez. DIky za clanek.

  2. “Zapomněl” jsi napsat, že jsi i Adolf Hitler, Josif Vissarionovič Stalin, Mao Ce-tung. Ničivé války. Koncentráky. Hrůza. Teror. Vraždění. Popravování. Mučení. Týrání. Atd. Člověk není jen “sluníčko”.

    1. Ano, jsem i všichni ti, co píšeš. Nejspíš jsem si prožil už mnoho a mnoho životů, mučil jsem i byl mučen. Všechno mám v sobě. Všechno jsou to cenné zkušenosti, není to ani dobro, ani zlo samo o sobě…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *