WhatsApp / Signal: +420 777691046

Další výsledky...

Generic selectors
Přesná fráze
Hledat v názvu
Hledat v obsahu
Post Type Selectors

Dvě přednášky Dr. Semira Osmanagiće PhD.: Transformační a léčivý potenciál bosenského údolí pyramid

Kdo je Semir Osmanagić (Sam Osmanagich)?

V roce 2005 Dr. Sam Osmanagich, profesor antropologie na americké univerzitě v Bosně, objevil, že v bosenském údolí u města Visoko, které se nachází asi třicet kilometrů severně od Sarajeva, se nachází pyramida zarostlá vegetací vysoká 220 metrů s délkou stran více než 360 metrů. V přednáškách níže se dozvíte vše podstatné.

Jeho projekt otevírá mysl lidem na celém světě. Objevy v bosenském údolí pyramid ve Visoku jsou zcela převratné z pohledu dosavadní archeologie, historie i spirituality. 

Se Semirem Osmanagičem jsem natočil také unikátní rozhovor o jeho osobních názorech, ke zhlédnutí tady.

Další články a videa týkající se Dr. Semira Osmanagiče PhD.

1. přednáška ze dne 6.12.2016, délka 2 hodiny

2. přednáška ze 7.12.2016, včetně vystoupení hostů a diskuse délka 2,5 hodiny

Další články a videa týkající se Dr. Semira Osmanagiče PhD.

Posledních několik kusů knihy Pyramidy světa a bosenské údolí pyramid Semira Osmanagiče:

Kniha, kterou napsal objevitel bosenských pyramid Dr. Semir Osmanagić, Ph.D., profesor antropologie na americké univerzitě v Bosně, má dvě části.

V první se věnuje zajímavým nepříliš známým pyramidám a pyramidovým komplexům po celém světě. Druhá část knihy se podrobně věnuje pyramidovému komplexu v Bosně u města Visoko. Dozvíte se nejdůležitější výsledky z vědeckého a archeologického výzkumu, na kterém se podílí vědci z celého světa, a závěry mezinárodních vědeckých konferencí. Všechny vědecké interdisciplinární výzkumy jednoznačně potvrzují, že kopce u Visoka jsou lidskou rukou postavené pyramidy, nikdo však neví, za jakým účelem a jakou civilizací byly vytvořeny.

Aktuální informace: Skladem mám posledních několik kusů této knihy, po vyprodání budou knihy k dispozici pouze na akcích Daniely Valíkové a ve Zlíně. Nakupujte včas zde

Další články a videa o posvátné geometrii

Chcete proniknout hlouběji do posvátné geometrie?

Vyučuji posvátnou geometrii online prostřednictvím článků, videí a online webinářů zdarma. Chcete-li, mohu vás informovat vždy, když vytvořím něco nového:

[newsletters_subscribe list="7" button="Přihlašuji se k informacím o posvátné geometrii"]

Posvátná geometrie na Facebooku

Facebook

Přidejte se do facebookové skupiny Posvátná geometrie.

Dejte lajk stránce Posvátná geometrie kolem nás a v nás, kde pravidelně publikuji příspěvky, obrázky a videa na toto téma.

2 thoughts on “Dvě přednášky Dr. Semira Osmanagiće PhD.: Transformační a léčivý potenciál bosenského údolí pyramid

  1. https://cs.wikipedia.org/wiki/Viso%C4%8Dica
    “V říjnu 2005 se v médiích začaly šířit spekulace, že se jedná o prastarou pyramidu.[1] Hlavním propagátorem byl Semir Osmanagić, bosenský spisovatel žijící v USA, který tvrdil, že pyramidy vybudovali starověcí Ilyrové. Nezávislé archeologické a geologické průzkumy ovšem tuto hypotézu vyvrátily a vzniklo důvodné podezření, že právě pod Osmanagićovým vedením dochází k úpravám místa za komerčním účelem, zatímco skutečné středověké naleziště je neodbornými zásahy znehodnocováno”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *