Semir Osmanagić: Pyramidy světa a bosenské údolí pyramid

16,00 

Rozsáhlá kniha objevitele bosenských pyramid Semira Osmanagiće o pyramidách po celém světě, ve které se také dozvíte uceleně o bosenském údolí pyramid.

Zbývá posledních několik kusů knihy do úplného vyprodání 1. vydání, dotisk se v tuto chvíli nechystá, nakupujte včas!

Kniha je již bohužel vyprodaná.

Není skladem, dostupnost na dotaz (více o dodání a platbě

Popis

„Téměř vše co nás učí o starověké historii je špatně: původ lidstva, civilizací a pyramid. Historické knihy budou muset být přepsány“

Na nedávném přelomu tisíciletí jsme si hrdě mysleli, že známe svou vlastní historii, ale nová odhalení, jak na povrchu planety, tak v hlubinách oceánů, nám ukázala, že naše poznání je malé a naše nevědomost nekonečná. Díky systematické práci na archeologických místech v Číně, Japonsku, Kambodži, Mauriciu, Egyptě, Súdánu, Kanárských ostrovech, zemích jižní Evropy a Střední a Jižní Ameriky máme šanci dozvědět se více o našich mimořádných předcích, kteří žili v harmonii s přírodou.

Pyramidy byly postaveny uprostřed všech těchto kultur. To není náhoda. Abychom řádně porozuměli těmto skvostným stavbám, musíme je zkoumat po stránce fyzikální, energetické a spirituální. Pak nám kouzlo archeologie ukáže, jak poučením z minulosti můžeme pomoci vyřešit nahromaděné problémy moderní civilizace. Nové archeologické objevy naprosto mění naše porozumění počátku lidských kultur. A když je změněn začátek, vše co následuje, musí být změněno také.

Dr. Semir  Osmanagić, Ph.D.

Kniha, kterou napsal objevitel bosenských pyramid Dr. Semir  Osmanagić, Ph.D., profesor antropologie na americké univerzitě v Bosně, má dvě části.

V první se věnuje zajímavým nepříliš známým pyramidám a pyramidovým komplexům po celém světě. Věděli jste, že pyramidy se nenacházejí jen v Egyptě, ale opravdu na všech kontinentech? V knize se dozvíte plno podrobností o pyramidách na Mauriciu, Kanárských ostrovech, na Sicílii, Egyptě, Núbiji, Číně, Peru, Bolivii, několik kapitol se věnuje samozřejmě také májským pyramidám v Mexiku, kromě toho se můžete dočíst o pyramidách na Salvadoru, Guatemale, Belize, v Řecku i Římě, na Sardinii, v Mezopotámii, na území USA, v Indii, Indonésii, Kambodži, v Pacifiku a Korei.

Druhá část knihy se podrobně věnuje pyramidovému komplexu v Bosně u města Visoko. Dozvíte se nejdůležitější výsledky z vědeckého a archeologického výzkumu, na kterém se podílí vědci z celého světa, a závěry mezinárodních vědeckých konferencí. Všechny vědecké interdisciplinární výzkumy jednoznačně potvrzují, že kopce u Visoka jsou lidskou rukou postavené pyramidy, nikdo však neví, za jakým účelem a jakou civilizací byly vytvořeny.

Informace o knize

Počet stran: 323, obsahuje velké množství černobílých fotografií
Formát knihy: 167 x 235 mm, brožované vydání na křídovém papíře
Vydání: 1., duben 2016
ISBN: 978-80-260-948-9-0

Obsah knihy

Bosenská pyramida SlunceDoporučujeme také zhlédnout tento dokumentární film, kde Semir Osmanagić vysvětluje nejdůležitější fakta o bosenských pyramidách.

Zajímají vás pyramidy a méně známé kapitoly z historie lidstva?

Postupně chceme publikovat články a videa o pyramidách po celém světě a dalších méně známých tématech z historie planety, o kterých se ve školách (ještě) neučí. Chcete-li, mohu vás informovat vždy, když vytvořím něco nového:

Mohlo by se Vám líbit…

Přepněte si měnu
EUR Euro