WhatsApp / Signal: +420 777691046

Další výsledky...

Generic selectors
Přesná fráze
Hledat v názvu
Hledat v obsahu
Post Type Selectors

Rok 2016 z pohledu numerologie. Co nám přináší a jak nás ovlivňuje?

Jak pochopit a používat energii čísel v běžném každodenním životě?

Numeroložka Dáša HalotováTak jako všechno kolem nás i čísla mají svou energii. Díky numerologii jim můžete porozumět a zjistit z nich informace o vás samých. Proč jste takoví jací jste, proč vás někdo neznámý přitahuje a rozumíme si s ním a třeba se svými blízkými v rodině nedokážete zase najít společnou řeč.

Protože číslům se dá krásně porozumět a vcítěním se do jejich energie si můžeme své životy zlepšit, založila jsem Numerologickou školičku – NUMEROEMPATII, kde předávám lidem své poznatky, které jsem načerpala jednak z kurzů, také samostudia a hlavně mé dlouhodobé terapeutické praxe s lidmi.

Rok 2016 z pohledu numerologie. Co nám přináší a jak nás ovlivňuje?

Co všechno se dá naučit a pochopit, když se rozhodnete absolvovat seminář Numerologické školičky – NUMEROEMPATIE?

 • Z data narození se dozvíte svůj charakter tzn. individuální vlastnosti a předpoklady, se kterými vstupujete do života v den, kdy jste přišli na svět.
 • Pochopíte také své slabosti a naučíte se je zvládat a vzít si z nich ponaučení. Porozumíte tak jednak sami sobě, ale i svým blízkým v rodině, partnerovi, dětem, přátelům, spolupracovníkům a všem lidem, které potkáte a osvojíte si tak způsob, jak s nimi vycházet a chovat se k nim k oboustranné spokojenosti. Tak můžete předcházet nedorozuměním, které vznikají, když druhé lidi dostatečně nepoznáte.
 • Naučíte se také jaký mají vliv čísla na vaše zdraví, které místo je pro vás vhodné na bydlení či práci, jak vám bude sloužit váš telefon a jaké vlastnosti bude mít vaše auto dle SPZ.
 • Sami si poté dokážete určit období, kdy je vhodné začít s něčím novým, např. práce, studium.
 • Dále, kdy se máte zabývat vztahy, řešit je a vzájemně spolupracovat.
 • Kdy je ta nejlepší doba určená pro vaše zájmy a komunikaci s druhými i tvořivost aj.
 • Kdy je čas zase na práci, návštěvu lékaře a koupě věcí, které chceme déle používat, aniž byste je museli reklamovat aj.
 • Kdy je dobré udělat v životě změnu a osvobodit se od toho, co vás zatěžuje a přijímat vše jako novou příležitost, věnovat se poznávání, cestování aj.
 • Kdy je období nejvhodnější pro navázání milostného vztahu, založení rodiny apod.
 • Kdy se máme zase věnovat své duši a hledat v sobě odpovědi na své otázky, vnímat nejlépe svou intuici a všímat si svého zdraví.
 • Kdy je čas myslet na úspěch v práci a získat tak finanční prospěch.
 • A také, kdy je potřeba něco ukončit, uklidit si v sobě i kolem sebe a rozloučit se s tím, co už nechceme v životě mít.

Své poznání čísel pak můžete v životě využít jako dobrou pomůcku a to tím, že už nebudete muset snášet následky různých životních okolností, které vás potkají, ale přímo si budete pomáhat řídit svůj život. A to tak, že neponecháte nic náhodě, ale naopak využijete energie čísel k tomu, abyste si svůj život pozitivně ovlivnili.

Pomocí čísel si vždy budete vědět rady, co kdy je vhodně udělat a jak se v dané situaci zachovat.

Zvu vás tedy srdečně do Numerologické školičky – NUMEROEMPATIE 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *