Život je jednoduchý. Přesně tak jednoduchý, jak mu dovolíš, aby byl jednoduchý.

Je úterý 15.9.2015. V osm hodin večer jsem si pomyslela: „Hmmmm, chci se více věnovat channelingu.“ Ani nevím, jak mě to napadlo. Nikdy jsem to nedělala. Jen párkrát jsem byla přítomna při channelignu Fandy Hrdého 🙂

Hned druhý den v osm hodin ráno se to stalo. Zřetelná vizualizace přišla do mé mysli. Ocitla jsem se na „Planině Božího slunce“, seděl tam mnich asijského původu a držel v rukou rouno. Rouno tepalo třpytivým světlem, ihned mi bylo jasné, že představuje aspekt všudypřítomné Lásky. Rouno se táhlo z mnichových rukou směrem dolů k nohám a odsud jsem pozorovala, že vyplňuje prostor celé planiny. Cítila jsem, že je i mou součástí. Jednalo se o všeobjímající a všudypřítomnou Lásku.

Seděli jsme s mnichem naproti sobě a vytvořili propojení. Mezi námi se zjevuje planeta Země. Rouno se kolem ní automaticky a přirozeně přivine. Propojí se naše srdce skrz krásnou modrou planetu.

V údivu zjišťuji, že můžeme komunikovat. Nejprve vše probíhá v japonštině. NIKDY jsem se japonsky neučila.

Celý výjev popisuji Petrovi, který sedí vedle mě, k překladu do češtiny dochází  automaticky. Petr se ptá a čím více otázek pokládá, tím více vnímám propojenost vědomí mého a vědomí japonského mnicha.

Nakonec mizí obraz vizualizace a dochází k propojení našich vědomí.

A tak se stalo. Dělám channeling.

Jednoduchost s jakou se to děje si vychutnávám plnými doušky a cítím, že vše v mém životě může být právě takto jednoduché.

První poselství Strážce třetího oka

Úryvek ze včerejšího channelingu. Petr Macháček se ptal a celé poselství zapisoval. Tímto Ti děkujeme. Díky Tvým trefným otázkám jsme objevili pozoruhodná témata, která bylo třeba zodpovědět.

Petr: Nejdřív bych byl rád, kdyby ses nám představil.

Třetí okoVaším jazykem jsem Strážce Třetího Oka. Je to podstata, kterou jsem. Rozšířené vědomí.

Avšak slovo strážci má jiný význam. V celém Vesmíru není potřeba se před čímkoliv chránit, cokoliv strážit. Ve Vesmíru i tady na Zemi, všude,  je dualita pouhou iluzí. Jsem tedy příslušníkem řádu, označovaný jako Strážci. Třetí oko je symbol pro energii, kterou zastupuji. Široké vědomí, které se v oblasti třetího oka vyskytuje. Každý z vás, každý z nás, každý v tomto vesmíru, obsahuje esenci tohoto vědomí. Máte ji, vždycky jste ji měli a vždycky mít budete.

Jak si tě můžeme představit? Lucka tě viděla jako Japonce, má to nějaký význam?

Ano, má to význam, avšak pouze pro Lucii. Jestliže potřebuješ setkání s vědomím třetího oka a jeho vizualizaci, vždycky se zjeví se přesně tak, co je tvá podstata, a co je tvé vědomí schopno akceptovat. Naším znakem je, v případě že se zhmotňujeme do podoby lidských bytostí, třetí oko v oblasti čela.

Z jakého důvodu Lucie navázala kontakt s Tebou, a ne třeba s jinými bytostmi?

Vědomí, které se pohybuje kolem hmotného těla Lucie má spousty otázek, na které přináším odpovědi.

Tím myslíš asi mě, že? 🙂

Vědomí všech bytostí, které se nachází kolem, ať už minulé, přítomné nebo budoucí. A mimo jiné i to tvoje.

Jiná nefyzická vědomí byla dříve inkarnována např. na jiných planetách. Je to taky tvůj případ, nebo ne?

My, vědomí řádu Strážců Třetího Oka, nemáme žádné planety. Energie třetího oka je přítomna ve vědomí každého, každé bytosti, každé planety. Jsme ve vědomí třetího oka. Jak podle tebe vypadá místo, kde se nacházíme?

Ty a my všichni známe všechno. Všechno zdánlivě nové, co zažíváš, je pouze zdánlivě nové, ZDÁNLIVĚ. Zažíváš to právě proto, že už je to zkušeností, kterou už dávno znáš. Proto jsi schopný využívat její proud. Protože ho dávno znáš. I když není, je zdánlivě nový. A to je neomezená, nekonečná jednoduchost. Využívat již známé. 

Máš otázky, které chceš zodpovědět z úrovně rozšířeného vědomí? Zajímá Tě channeling?

Komentáře

  • Hanka Kohoutová

    18.11.2015 at 8:49

    Dobrý den, mám otázku a prosím o odpověď. Již delší čas mám velké finanční potíže, u kterých vím, že jsem si je způsobila sama, ale nemohu se z nich dostat ven. Motám se pořád dokolečka. Vím, že náprava je jen a jen moje, ale stále nemohu přijít na to, JAK. Zkoušela jsem emoce, cítit, hodně prociťovat příjemné emoce, vždy při manipulaci s penězi, nebo když si na ten problém vzpomenu, často v noci, kdy kvůli tomu nespím. Ale cítím hlavně strach z následků. Snažím se ten strach dát pryč a dát jinou příjemnější emoci, ale tu udržím jen chvíli, za chvíli se opět dostanu do starého vzorce… prosím o radu, jak to mám zvládnout? Díky Hanka.

  • Dobrý den, kdo je biblický Jehova, neboli Jahve? Děkuji.

Napsat komentář