WhatsApp / Signal: +420 777691046

Další výsledky...

Generic selectors
Přesná fráze
Hledat v názvu
Hledat v obsahu
Post Type Selectors

Numerologické okénko: Srpen 2016 – měsíc rovnováhy a sklízení toho, co jsme zaseli

Numerologické okénko Dáši Halotové na měsíc srpen 2016

Je tady již osmý měsíc v roce a je zajímavé, jaký bude mít na nás vliv. Podle numerologie má energii č. 8 a zažíváme jej jako měsíc rovnováhy a sklízení toho, co jsme zaseli.

V červenci jsme měli dojít k tomu, jak je pro nás důležitá víra a také, že jsme prověřováni v různých životních situacích, jestli dokážeme věřit naplno a to na základě okolností, kterými je potřeba projít, abychom získávali vlastní zkušenosti.

To vše nás přivedlo k tomu, ať se navrátíme do sebe sama ke svým vlastním vnitřním zdrojům a využíváme svou vnitřní sílu. Nyní je zde srpen, poslední letní měsíc.

Léto se překlopilo do své druhé půlky a vrcholí. Děti se stále ještě mohou radovat z probíhajících prázdnin a dospělí si zase užívat své období dovolené, kde načerpají novou energii a odpočinou si.

Příroda je plná bujné zeleně a krásných květů, plody zrají a my se můžeme radovat z hojnosti, kterou nám země dává v podobě chutného ovoce a zeleniny.

Zaposlouchejme se i do ptačího zpěvu a vnímejme, jak dělá dobře našemu nitru. Všímejme si také pestrobarevných motýlů, kteří kolem nás létají a stále častěji s námi navazují bližší kontakt, protože to sami andělé jsou.

Sluníčko není skoupé a stále nás hřeje svými horkými paprsky a předává nám tak životadárnou energii a my ji přijímejme a děkujme za sluneční svit. Ale buďme rádi také za dny, které proprší, přijde i bouřka, vzduch se krásně pročistí a hned se lépe dýchá.

A čím se máme v tomto čase zabývat my všichni?

Právě nastává období, kdybychom se měli zamyslet, jestli jsme v životní rovnováze a každý z nás bychom si měli po pravdě odpovědět na otázku, zda máme vše, co potřebujeme ke své spokojenosti, tj. lásku a vyhovující vztahy se svými blízkými, dobré zdraví, uspokojující práci, ale i zájmy, které nás vnitřně naplňují a přinášejí radost a samozřejmě i dostatek financí pro naše potřeby, nebo nám něco z toho schází.

Pokud přijdeme na to, že nám ke stavu dokonalé harmonie něco chybí, je potřeba zaměřit se na to a uvést v soulad. Může to být i příčinou toho, co jsme v předchozím období zaseli, nyní sklízíme, jak zni spravedlivý zákon karmy.

A co pro sebe můžete v srpnu udělat nejlepšího?

Uvědomte si, že jen na vás samotných záleží, zda se nacházíte právě tady a teď v rovnováze a jste se sebou spokojení.

Pokud tomu tak není, snažte se na nic nevymlouvat a uvést to do souladu. Je dobré spolehnout se na svou intuici a nechat se jí vést v tom, co a jak máte udělat a pak už neotálet a pustit se do toho, abyste opět nabyli spokojenosti v přítomnosti.

Navíc se vám teď dostává více energie, síly a houževnatosti, abyste vše zvládli lépe řešit. Pochopte, že žijete na základě karmického zákona, co zasejete, to také sklízíte a snažte se už hlídat i své myšlenky, neboť právě myšlením si tvoříte svůj život a vše si do něj také na jeho základě přinášíte.

Snažte se myslet a jednat v každé situaci spravedlivě, čestně ve smyslu nejvyššího dobra a buďte stále v souladu s realitou. Vězte, že když se naučíte žít dle principu rovnováhy a budete vytvářet dobro, pak se dostanete do stavu harmonie sami se sebou i s celým Vesmírem a váš život dostane ten správný smysl.

A teď pozitivní myšlenka na závěr:

Stále žiji v rovnováze, děkuji za vše – lásku, zdraví, práci, peníze, sklízím, co jsem zasel (a) a cítím se blaze …

Přeji vám, ať si naplno uvědomujete svou potřebu rovnováhy v životě.

Dáša Halotová

Další články a videa s numeroložkou Dášou Halotovou

 

Zajímá vás numerologie?

Pošleme vám nové články a videa od Dáši Halotové, pokud na sebe necháte e-mail:

[newsletters_subscribe list="5" button="Přihlašuji se k informacím o nových článcích"]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *