Ahoj Peter,
ja by som sa chcela spytat, co s tym, ked tvoja terajsia realita je tak mizerna , ze mi robi velke problemy sustredit sa na pozitivne veci a naladit sa na hojnost a prosperitu. Uvedomujem si, ze zazivam teraz len vysledok mojho predchadzajuceho myslenia a zameravania sa / vzdy som sa stavala do pozicie obete, myslenie typu ako mi vsetci ublizuju a ze si nezasluzim…). Preladujem sa, zameriavam sa, len ma strhavaju spat okolnosti, ktore sa nedaju prehliadat. Ide o to, ze v minulosti zlym rozhodnutim som sa dostala do mizernej financnej situacie /zacala som podnikanie, ktore nevyslo, zostali dlhy, ktore neviem splacat, hrozi strata domu/. Mam z toho velke vycitky. Ako sa v takejto situacii preladit? Odrazit a zamerat sa na prosperitu? Pritiahnut prud hojnosti a dostat sa z tejto situacie? Ako mozem prehliadat Tuto realitu, ktora mi nevyhovuje, ked realne zazivam stresy / ozyva sa banka, veritelia…/. Citim sa v strese z toho a pada do velmi negativnych energii. Myslis, ze ajv takejto situacii sa da nasmerovat k hojnosti? Ked su podmienky taketo?
dakujem pekne
V.
00058
Milá V.,

uvědomuješ si, že výsledek tvého života je výsledek předcházejícího myšlení. To je skvělé, blahopřeji! Jsi na skvělém výchozím místě, abys se sebou něco udělala dál. Mnoho lidí do tohoto bodu ani nedojde 🙂

Ano, dostala ses tam, kam ses dostala, ale dokud budeš mluvit a psát, jak z toho ven, tak jen udržuješ současnou situaci ve své mysli a ve svém životě. Myslím, že přesně pro Tebe by byl dělaný e-mailový seriál – více o tématech je zde a můžeš se do něj zapsat hned formulářem dole. (Pokud Ti tato forma bude vyhovovat a po 7 dnech části zdarma budeš vědět, že chceš pokračovat, tak mi klidně napiš a dám ti i placenou část zdarma. Jinak je za minimální příspěvek 333 Kč.)

Kdykoliv se můžeš jakkoliv změnit, otázkou je, nakolik věříš tomu, jak se můžeš změnit a jak rychle. Čemu věříš, že si musíš projít, než se dostaneš tam, kam se chceš dostat. Získat peníze, komunikovat s bankou, věřiteli atd., to všechno jsou okolnosti, které udržuješ při životě tím, že to očekáváš, a tak se ti zhmotňují.

Jsi pod tlakem, ale ten tlak si vytváříš sama. Stresy jsou tvé vlastní vnitřní nastavení, bez ohledu na vnější okolnosti si můžeš žít pohodový život, opravdu. A jak do toho stavu dospět? Nejsnazší cesta je postupovat po malých krůčcích. Přijmout každou situaci, ocenit ji, najít na ní co nejvíc pozitivního jsi schopná. Já tam vidím mnoho pozitivního – třeba to, že si v sobě aktivuješ síly, které bys jinak ani neměla. Že ještě více a více toužíš po pohodovém životě, a o to víc ho oceníš, až se k tomu naladíš. Ž se více obracíš sama do sebe a vidíš větší souvislosti mezi myšlenkami a realitou „venku“.

Jaká pozitiva vidíš Ty? Můžeš si to sepsat, a uvidíš, že už v tomto okamžiku, když najdeš něco pozitivního na této situaci, ti bude hned líp. Naskočíš na vlnu a pojedeš po ní. A postupně se vytrénuješ do stavu, kdy příště hned negativní myšlenky s láskou pustíš pryč a popluješ stále na vlnách radosti.

Máš na to. Jsi mocná tvůrkyně! Krásně sis umožnila manifestovat své myšlenky a emoce do své reality, takže to jasně a hmatatelně vidíš. Skvělá příležitost, nejlepší čas si manifestovat láskyplné pozitivní myšlenky, co myslíš?

V e-booku opravdu můžeš najít mnoho inspirace k tomu, co se sebou dělat, jak postupovat atd. Je to jen na Tobě. Buď budeš stále omílat dokola to, jaký negativní stav máš, že se nemůžeš soustředit na pozitivní pohled… Nebo se prostě rozhodneš, že najdeš právě teď aspoň 5 pozitivních pohledů na své současné situaci. Tím, nezměníš sice hned vnější okolnosti, ale začneš se hned cítit lépe. A tím, že se začneš cítit lépe, začneš měnit i své okolnosti, budeš mít postupně úplně jiné vibrační vyzařování než dříve a tím si k sobě budeš přitahovat nová řešení zdánlivě neřešitelné situace, získáš novou inspiraci, jak získat peníze jednoduchým a snadným způsobem, atd. Otevřeš se novým možnostem, život bude lehký a snadný, budeš plout na vlně radosti a nadšení.

Máš na to, jsi skvělá tvůrkyně!

Krásné plutí po proudu přeje Petr

Napsat komentář