Směs rapé Nukini 7 Hvězd (7 Estrellas) z Brazílie, lahvička 5 g

 18,6 vč. DPH

  • CZK: 477 Kč

VO

Jedno z nejlepších a nejsilnějších rapé, které jsme kdy okusili, vhodné pro zkušenější uživatele.

Skladem už jen poslední kus,
odesíláme co nejdříve (více o dodání a platbě)

Katalogové číslo: 8595674210098 Kategorie: , , Štítky: ,

Popis

Xiti Nukini, mistrině Rapé svého kmene Nukini, vytvořila opravdu výtečnou směs. Jedno z nejlepších a nejsilnějších rapé, které jsme kdy okusili.

Rapé obsahuje kromě tabáku Nicotiana rustica vyladěnou směs ze 7 rostlin: levandule, heřmánek, rozmarýn, pelyněk, fenykl, bazalka, šalvěj. Jsou to povzbuzující byliny s hlubokými čisticími vlastnostmi na duchovní úrovni a zmírňující bolest na fyzické úrovni.

Rapé je velmi voňavé, příjemné a poskytuje bohatý silný efekt, který ucítíte tam, kde vaše tělo nejvíce potřebuje, efekt rapé můžete také nasměrovat pomocí svého záměru.

Toto rapé 7 Hvězd se v tradiční medicíně může užívat velmi univerzálně, například pro posílení imunitního systému, může působit jako mozkové tonikum a antidepresivum, pomáhá při cukrovce, při  dýchacích potížích, uvolňuje nachlazení a rýmu, při aplikaci před spaním může pomoci projasnit sny, pomáhá v procesech mentální a duševní očisty.

Balení: lahvička s 5 g připravené rapé směsi

Země původu: Brazílie

 

Vědomé využití – rituál

Rapé je posvátný amazonský nástroj a domorodé kmeny nám ho předávají s tímhle poselstvím: použití rapé by mělo být vždy spojeno s modlitbou nebo rituálem a přijímáno či dáváno v úctě a pokoře, velmi pomůže když se připojí jasný záměr. Účinky a realizace záměru se tak zesílí. Důležité je po celý čas udržovat čistotu v prostoru svého srdce.

Tento produkt je etnobotanický vzorek.

Tento produkt není schválen jako výživový doplněk, potravina, ani lék či léčivo. Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.

Tradiční užití různých bylin najdete v Herbáři na webu Chrisantem.cz. Uvítáte-li konzultaci, alternativní pomoc, podpůrnou terapii k léčení Vašich nemocí, kontaktujte nás.


Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.