Směs rapé Shawandawá MULATEIRO z Brazílie

400 1 080  vč. DPH

  • EUR: € 15,8 - € 42,5

Rapé Mulateiro nám dodává silnou duchovní energii a pomáhá nám tříbit naše vnímání sebe sama (jak se na sebe díváme a jak si sebe uvědomujeme).

Popis

Směs rapé Mulateiro od brazilských indiánů kmene Shawandawá nám zaslal náš přítel Rafa. Je středně silné, subjektivně spíše “odpočinkové”, hodí se výborně pro prohloubení záměrů a jakoukoliv vědomou duchovní práci či meditaci.

Je klasické dvousložkové rapé, obsahuje tabák Mapacho (Nicotiana rustica) a popel ze stromu Mulateiro (botanicky Calycophyllum spruceanum). Strom Mulateiro může dorůst až do výšky 30 metrů. Během letních měsíců vytváří hojnost bílých, aromatických květů, z nichž se tvoří podlouhlé plody – lusky s 3-5 semeny uvnitř. Strom se sám zbavuje své kůry, aby zabránil napadení houbami, epifyty a liánami. Hladká zelená kůra je něco jako člověk spálený sluncem. Čím je strom starší, tím více jeho kůry bude neoloupané. Plodí mezi červencem a listopadem, semena jsou rozptýlena větrem a vodou.

Rapé Mulateiro je vynikající přírodní medicína užívaná brazilskými indiány z oblasti Acre po tisíciletí.

Dodává silnou duchovní energii a pomáhá nám tříbit naše vnímání sebe sama (jak se na sebe díváme a jak si sebe uvědomujeme). Duch medicíny nám může pomoci překonat minulost a vypěstovat si silnější kořeny v přítomnosti. Pokud jsme schopni se naladit na moudrost ducha Mulateiro, můžeme nalézt svou jedinečnost, aktivovat sílu své jemnosti a můžeme se nechat učit od specifické “mulateirovské” moudrosti.

Balení: lahvička s 5 nebo 15 g připravené rapé směsi

Země původu: Brazílie, kmen Shawandawá

Vzorek

U tohoto rapé je k mání i vzorek. Najdete ho zde. Všechny dostupné vzorky rapé jsou zde.

Vědomé využití – rituál

Rapé je posvátný amazonský nástroj a domorodé kmeny nám ho předávají s tímhle poselstvím: použití rapé by mělo být vždy spojeno s modlitbou nebo rituálem a přijímáno či dáváno v úctě a pokoře, velmi pomůže když se připojí jasný záměr. Účinky a realizace záměru se tak zesílí. Důležité je po celý čas udržovat čistotu v prostoru svého srdce.

Tento produkt je etnobotanický vzorek.

Tento produkt není schválen jako výživový doplněk, potravina, ani lék či léčivo. Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.

Tradiční užití různých bylin najdete v Herbáři na webu Chrisantem.cz. Uvítáte-li konzultaci, alternativní pomoc, podpůrnou terapii k léčení Vašich nemocí, kontaktujte nás.


Recyklace lahviček na rapé

Máte doma prázdné lahvičky na rapé? Zašlete nám je (pokud možno vypláchnuté a bez cedulky) na naše náklady, rádi je znovupoužijeme.

Jak na to?

Pokud máte doma více než pět prázdných lahviček na rapé, napište nám zprávu na e-mail info@ladirna.cz nebo na WhatsApp / Signal +420 777691046. Pošleme vám číselný kód pro zpětnou zásilku Zásilkovny, poštovné platíme my. Lahvičky dejte do nějaké obálky a předejte na jakoukoliv pobočku sítě Zásilkovna.cz / Packeta.sk, která umožňuje službu reklamačního asistenta.

Pokud nám pošlete 5 a více lahviček, za každou dostanete slevový kupón 10 Kč na další objednávku libovolného zboží na Ladírně.

Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)

Tabulka velikostí

 

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.