Směs rapé Katukina CUMARU z Brazílie

333 833  vč. DPH

  • EUR: € 13,1 - € 32,8

Rapé Katukina Cumaru je velmi silné a dává hluboký a uvolňující efekt.

Popis

Směs rapé CUMARU od brazilských indiánů kmene Katukina nám zaslal náš přítel Rafa. Je velmi silné a dává hluboký a uvolňující efekt. Efekt nastupuje do těla v pomalých silných vlnách, velmi odlišným způsobem než např. Tsunu.

Cumaru (botanicky Dipteryx odorata, česky Silovoň obecný, čeleď bobovité) je pro indiány z oblasti Acre velmi speciální strom, jeho plody jsou aromatické tzv. “tomka beans”, tomkové boby. Strom dorůstá velikosti kolem 25–30 metrů, s kmenem o průměru až jeden metr. Kůra stromu je hladká a šedá, zatímco dřevo je červené. Domorodí obyvatelé si navlékají semena tonky na šňůrku a nosí je na krku jako ochranu před různými nemocemi. Připravený odvar používají k pocení a uklidnění křečí. Tinktura z Cumaru se užívá ke zmírnění různých druhů bolestí, olej lisovaný ze semen se používá při bolestech břicha, na afty a na podporu růstu vlasů. Semena tonky se v tradiční medicíně používá také při průjmu, nachlazení a kašli.

Směs rapé Katukina CUMARU Aktivuje třetí čakru a korunní čakru, uklidňuje mentální (analytickou) mysl a otevírá v těla duchovní, jemnohmotná centra a procesy. Velmi pomáhá a prohlubuje meditace. Je to klasické dvousložkové rapé, obsahující Mapacho (Nicotiana rustica) a popel ze stromu Cumaru (Dipteryx odorata).

Balení: lahvička s 5 g / 15 g (výhodnější cena) připravené rapé směsi

Země původu: Brazílie, kmen Katukina

Vzorek

U tohoto rapé je k mání i vzorek. Najdete ho zde. Všechny dostupné vzorky rapé jsou zde.

Vědomé využití – rituál

Rapé je posvátný amazonský nástroj a domorodé kmeny nám ho předávají s tímhle poselstvím: použití rapé by mělo být vždy spojeno s modlitbou nebo rituálem a přijímáno či dáváno v úctě a pokoře, velmi pomůže když se připojí jasný záměr. Účinky a realizace záměru se tak zesílí. Důležité je po celý čas udržovat čistotu v prostoru svého srdce.

Tento produkt je etnobotanický vzorek.

Tento produkt není schválen jako výživový doplněk, potravina, ani lék či léčivo. Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.

Tradiční užití různých bylin najdete v Herbáři na webu Chrisantem.cz. Uvítáte-li konzultaci, alternativní pomoc, podpůrnou terapii k léčení Vašich nemocí, kontaktujte nás.


Recyklace lahviček na rapé

Máte doma prázdné lahvičky na rapé? Zašlete nám je (pokud možno vypláchnuté a bez cedulky) na naše náklady, rádi je znovupoužijeme.

Jak na to?

Pokud máte doma více než pět prázdných lahviček na rapé, napište nám zprávu na e-mail info@ladirna.cz nebo na WhatsApp / Signal +420 777691046. Pošleme vám číselný kód pro zpětnou zásilku Zásilkovny, poštovné platíme my. Lahvičky dejte do nějaké obálky a předejte na jakoukoliv pobočku sítě Zásilkovna.cz / Packeta.sk, která umožňuje službu reklamačního asistenta.

Pokud nám pošlete 5 a více lahviček, za každou dostanete slevový kupón 10 Kč na další objednávku libovolného zboží na Ladírně.

Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.