Obal na notebook „Houbičkový Ďábel“

733 777  vč. DPH

  • EUR: € 28,8 - € 30,5

Kategorie: , Katalogové číslo: -

Popis

Chraňte svůj notebook stylově - získejte tento pohodlný a lehký obal na notebook!

Aby nedošlo k poškrábání, obsahuje vnitřní polstrovaný zip a jeho vnitřek je plně podšitý umělou kožešinou. A co víc, je vyroben z materiálu, který je odolný vůči vodě, oleji a teplu, takže váš notebook bude vypadat stejně dobře jako vy - už napořád!

Složení: 100% neopren

• 13 ″ hmotnost: 220 g

• 15 ″ hmotnost: 250 g

• Obal je velmi lehký a odolný vůči vodě, oleji a teplu

• Přiléhavý střih

• Vnitřní podšívka z umělé kožešiny

• Zapínání se dvěma jezdci

• Polstrovaná vazba na zip

• Nepotištěný produkt pochází z Číny


Informace k objednání designových potisků

Novinka na Ladírně - produkty s Chrisantemovými originálními obrazy, potisky "on demand" (na přání). Můžete si zakoupit oblečení, polštářeobrazy na plátně, hrníčky, tašky, obaly na mobily a notebooky... Po domluvě můžeme nechat potisknout i další předměty jako ručníky, čepice, bundy...

Dodání produktů

Po Vaší objednávce produkt zadáme k výrobě a během cca 1 až 2 týdnů dorazí k vám domů, výrobu a odeslání nemůžeme nikterak uspíšit, děkujeme za pochopení.

Pokud kupujete současně i produkty, které máme skladem (například bylinky), domluvíme se, zda počkáte na odeslání všeho, nebo objednávku rozdělíme na více částí.


O obraze "Houbičkový Ďábel"

Obraz je věnován „magickým houbičkám“, tedy zejména lysohlávkám. Originál má rozměry 150 x 200 cm.

Pro archetyp karty č. XV. Ďábel pro projekt „Tarot roslinných spojenců“ jsem zvolil speciální bytosti, „Houbičky“. Kouzelné magické houbičky.

Kdesi daleko, až na samé hranici „Temnoty“, usídlil se Ďábel. Sedí si na svém trůnu a „vládne“, možná bychom spíše mohli říct, že pokouší se vládnout. Přikoval k sobě dvě postavy, mužskou a ženskou. Muž má kolem sebe „božskou výživu“ v podobě houbiček, ale jako by je neviděl, dává přednost pivu, které popíjí… A dáma je paralyzovaná, nezmůže se na nic.

Ďábel má vedle sebe svůj pentagramový oltář, na kterém má symbolicky položené věci, kterými dokázal spoutat největší počet lidí: peníze, jídlo, zbraně, počítač a mužský úd (schovaný za ďáblovou pravou rukou). Ten, kdo se podvolí Ďáblovi a nechá si jím vládnout, jde s ním do pekel, a není návratu, není pomoci.

A tak si tam tito „nešťastníci“ jsou, a byli by tam snad až dodnes, kdyby se však neobjevila úplně nová „Entita“, mocná a silná „Houbička“. Houbička si bez dovolení vyrostla přímo uprostřed Ďáblova oltáře, jako by se nechumelilo…

Vznikal od září do října 2021 a originál je k dispozici na prodej, v případě zájmu mě kontaktujte.

Tabulka velikostí

Size guide

 13″15″
Length (cm)3437
Width (cm)2728
Height (cm)22

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.