Mimosa hostilis (mimosa tenuiflora), prášek z kůry kořene

300 12 350  vč. DPH

  • EUR: € 11,8 - € 485,4

Popis

Mimosa tenuiflora, syn. Mimosa hostilis, česky “citlivka”, je trnitý keř z čeledi bobovité (Fabaceae), vyskytující se hojně v severovýchodní oblasti Brazílie (Paraíba, Pernambuco, Rio Grande do Norte, Ceará, Bahia) a jižním Mexiku v oblastech Chiapas a Oaxaca. Nejčastěji se vyskytuje v nížinách, ale i v nadmořské výšce 1000 metrů se s ním lze setkat.

Další informace o rostlině a jejích účincích si musíte zatím dohledat jinde, například na Wikipedii něco najdete, také připravuji článek v herbáři na webu Chrisantem.cz

Země původu: Brazílie

Část rostliny: prášek z kůry z kořene (v angličtině “inner root bark powder”)

Poznámka: Pro větší množství nás, prosím, kontaktujte. Máme skladem.

Tento produkt je etnobotanický vzorek.

Tento produkt není schválen jako výživový doplněk, potravina, ani lék či léčivo. Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.

Tradiční užití různých bylin najdete v Herbáři na webu Chrisantem.cz. Uvítáte-li konzultaci, alternativní pomoc, podpůrnou terapii k léčení Vašich nemocí, kontaktujte nás.

Tabulka velikostí

 

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.