Visit English shop: PachamamaHerbs.com

Další výsledky...

Generic selectors
Přesná fráze
Hledat v názvu
Hledat v obsahu
Post Type Selectors

Směs rapé Katukina TSUNU z Brazílie

333 899  vč. DPH

  • EUR: € 13,5 - € 36,3

Rapé Katukina Tsunu je ideální pro spojení s ženskou energií, pro léčení a očistu, stejně jako pro opětovné sladění energetických kanálů a působí silně na fyzické, mentální, emocionální a duchovní úrovni.

Směs rapé  TSUNU od brazilských indiánů kmene Katukina nám zaslal náš přítel Rafa. Je to jedno z nejtradičnějších druhů rapé a je dosti silné.

Rapé je připraveno ze silného brazilského tabáku Mapacho (Nicotiana rustica) a popelu ze stromu Tsunu (jedná se o stejný strom jako Pau Pereira, botanicky Platycyamus regnelii – pro bližší vysvětlení si pročtěte popisek u rapé Katukina Pau Pereira). Kůra i dřevo ze stromu Tsunu se v tradiční amazonské medicíně užívá k výplachům, k čištění a celkové revitalizaci těla.

Receptura rapé Tsunu pochází zřejmě od brazilského kmene Yawanawá, od nichž se rozšířilo i mezi ostatní indiánské komunity. Lidé kmene Yawanawá milují rapé Tsunu a říkají mu „Rume“. Používají Rume při všech svých obřadech s „Uni“ (tak se říká nápoji Ayahuasca), během dne je častým průvodcem při setkáních členů kmene, také je často užíváno před koupáním v řece a poté se záměrem hlubšího propojení s Matkou Zemí a přírodou.

Rapé Katukina Tsunu má velmi příjemný  ženský charakter, probouzí a přináší očistnou energii, v tradiční medicíně se používá pro pomoc se stavy migrény, chřipky, pro snížení horečky a při špatném trávení. Také pomáhá při léčbě nosních problémů jako je sinusitida a rýma, a může pomoci lidem žijícím ve městě lépe dýchat a celkově obnovit spojení sama se sebou.

Toto rapé je velmi vhodné jako podpora při ceremoniích s rostlinou Ayahuasca (Banisteriopsis caapi). Rapé Katukina Tsunu je ideální pro spojení s ženskou energií, pro léčení a očistu, stejně jako pro opětovné sladění energetických kanálů a působí silně na fyzické, mentální, emocionální a duchovní úrovni.

Kmen Katukina
Kmen Katukina je domorodá skupina, která obývá jihozápadní brazilský stát Acre. Jsou tradičními nositeli znalostí o rapé v brazilské Amazonii. Lidé z Katukiny se nazývají “Lidé z nebe, lidé ze slunce a lidé z vydry”. Když lid z Katukiny sdílí své rapé, nastává příležitost pro komunikaci s vyšší úrovní. Věří, že za nimi sestupují nebeští duchové, aby dohlíželi na písně, tance a realitu pozemského světa.

Balení: lahvička s 5 g připravené rapé směsi

Země původu: Brazílie, kmen Katukina

Vzorek

U tohoto rapé je k mání i vzorek. Najdete ho zde. Všechny dostupné vzorky rapé jsou zde.

Další zdroje informací

O užívání medicíny Rapé, dotazy a odpovědi, zajímavosti…

Vědomé využití – rituál

Rapé je posvátný amazonský nástroj a domorodé kmeny nám ho předávají s tímhle poselstvím: použití rapé by mělo být vždy spojeno s modlitbou nebo rituálem a přijímáno či dáváno v úctě a pokoře, velmi pomůže když se připojí jasný záměr. Účinky a realizace záměru se tak zesílí. Důležité je po celý čas udržovat čistotu v prostoru svého srdce.

Tento produkt je etnobotanický vzorek.

Tento produkt není schválen jako výživový doplněk, potravina, ani lék či léčivo. Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.

Tradiční užití různých bylin najdete v Herbáři na webu Chrisantem.cz. Uvítáte-li konzultaci, alternativní pomoc, podpůrnou terapii k léčení Vašich nemocí, kontaktujte nás.

Tabulka velikostí

 

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.