Směs rapé Yawanawá Tsunu Força Femenina z Brazílie, lahvička 5 g

 16,9 vč. DPH

  • CZK: 433 Kč

VO

Rapé Tsunu Força Femenina od kmene Yawanawá z Brazílie je jedno z našich nejsilnějších druhů rapé, vhodné pro zkušenější uživatele.

Skladem ještě dost,
odesíláme co nejdříve (více o dodání a platbě)

Katalogové číslo: 8595674210111 Kategorie: , , Štítky: , , ,

Popis

Rapé Tsunu Força Femenina je kvalitní rapé od žen kmene Yawanawá z Brazílie. K silnému Mapachu se přidává popel z kůry posvátného stromu Tsunu (Platycyamus regnellii).

Rapé má velmi příjemný  ženský charakter, probouzí a přináší očistnou energii, v tradiční medicíně se používá pro pomoc se stavy migrény, chřipky, pro snížení horečky a při špatném trávení.

Toto rapé je velmi vhodné jako podpora při ceremoniích s rostlinou Ayahuasca (Banisteriopsis caapi).

Toto Yawanawá rapé má speciální historii: Putany, Nawashahuova matka a její sestra Hushahu, byly prvními ženami z Yawanawá kmene, které začaly studovat „Rare Muká„, což je nejpřísnější škola šamanismu v jejich tradici. Společně prolomili tabu tradice Yawanawá, která ženám bránila používat posvátné medicíny Uni (ayahuasca) a Rume (Rapé v jazyce Yawanawá). Yawanawové byli prvním kmenem, který umožnil ženám stát se „šamankami“.

Balení: lahvička s 5 g připravené rapé směsi

Země původu: Brazílie, kmen Yawanawá, připravily ženy kmene

Vědomé využití – rituál

Rapé je posvátný amazonský nástroj a domorodé kmeny nám ho předávají s tímhle poselstvím: použití rapé by mělo být vždy spojeno s modlitbou nebo rituálem a přijímáno či dáváno v úctě a pokoře, velmi pomůže když se připojí jasný záměr. Účinky a realizace záměru se tak zesílí. Důležité je po celý čas udržovat čistotu v prostoru svého srdce.

Tento produkt je etnobotanický vzorek.

Tento produkt není schválen jako výživový doplněk, potravina, ani lék či léčivo. Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.

Tradiční užití různých bylin najdete v Herbáři na webu Chrisantem.cz. Uvítáte-li konzultaci, alternativní pomoc, podpůrnou terapii k léčení Vašich nemocí, kontaktujte nás.


Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.