WhatsApp / Signal: +420 777691046

Další výsledky...

Generic selectors
Přesná fráze
Hledat v názvu
Hledat v obsahu
Post Type Selectors

Yawanawá Tsunu Força Femenina z Brazílie, rapé VZOREK, 0,2 g

22  vč. DPH

  • EUR: € 0,9

Rapé Tsunu Força Femenina od kmene Yawanawá z Brazílie je jedno z našich nejsilnějších druhů rapé, vhodné pro zkušenější uživatele.

 

140 skladem

Rapé Tsunu Força Femenina je kvalitní rapé od žen kmene Yawanawá z Brazílie. K silnému Mapachu se přidává popel z kůry posvátného stromu Tsunu (Platycyamus regnellii) a další rostlinné přísady.

Rapé má velmi příjemný  ženský charakter, probouzí a přináší očistnou energii, v tradiční medicíně se používá pro pomoc se stavy migrény, chřipky, pro snížení horečky a při špatném trávení.

Toto rapé je „Força Feminina“, neboli ženská síla, je připraveno z popela stromu Mulungu (botanicky Erythrina mulungu) a velmi silného tabáku Mói (brazilská varianta tabáku Mapacho – Nicotiana rustica). Rapé pochází od žen z brazilského indiánského kmene Yawanawá a přináší velkou čistící, léčivou a ochrannou sílu.

Yawanawá rapé patří všeobecně k nejoblíbenějším a nejznámějším rapé díky otevřenosti kmene, svou moudrost sdílí členové komunity prostřednictvím mezinárodních setkání a festivalů na území Yawanawa a duchovních a medicínských retreatů realizovaných i v jiných zemích světa.

Toto rapé je velmi vhodné jako podpora při ceremoniích s rostlinou Ayahuasca (Banisteriopsis caapi).

Toto Yawanawá rapé má speciální historii: Putany, Nawashahuova matka a její sestra Hushahu, byly prvními ženami z Yawanawá kmene, které začaly studovat “Rare Muká“, což je nejpřísnější škola šamanismu v jejich tradici. Společně prolomili tabu tradice Yawanawá, která ženám bránila používat posvátné medicíny Uni (ayahuasca) a Rume (Rapé v jazyce Yawanawá). Yawanawové byli prvním kmenem, který umožnil ženám stát se “šamankami”.

Vzorek

Tento produkt je vzorek. Běžné balení stejného rapé najdete zde. Všechny dostupné vzorky rapé jsou zde.

Balení: Vzorek v plastové zkumavce – 0,2 g rapé – jedna dávka

Omezení prodeje: Vzorky rapé prodáváme vždy pouze po jednom kuse od každého druhu na jednu objednávku. Pokud máte zájem o více kusů stejného druhu (např. pro kamarády), tak se domluvíme individuálně. Kontakty zde nebo pište do mailu s potvrzením objednávky. Je nutné domluvit se ještě před zaplacením! Jedna objednávka může mít více druhů rapé. Děkujeme za pochopení.

Země původu: Brazílie, kmen Yawanawá

Další zdroje informací

O užívání medicíny Rapé, dotazy a odpovědi, zajímavosti…

Vědomé využití – rituál

Rapé je posvátný amazonský nástroj a domorodé kmeny nám ho předávají s tímhle poselstvím: použití rapé by mělo být vždy spojeno s modlitbou nebo rituálem a přijímáno či dáváno v úctě a pokoře, velmi pomůže když se připojí jasný záměr. Účinky a realizace záměru se tak zesílí. Důležité je po celý čas udržovat čistotu v prostoru svého srdce.

Tento produkt je etnobotanický vzorek.

Tento produkt není schválen jako výživový doplněk, potravina, ani lék či léčivo. Nezodpovídáme za škody způsobené nesprávným užitím.

Tradiční užití různých bylin najdete v Herbáři na webu Chrisantem.cz. Uvítáte-li konzultaci, alternativní pomoc, podpůrnou terapii k léčení Vašich nemocí, kontaktujte nás.


Recyklace lahviček na rapé

Máte doma prázdné lahvičky na rapé? Zašlete nám je (pokud možno vypláchnuté a bez cedulky) na naše náklady, rádi je znovupoužijeme.

Jak na to?

Pokud máte doma více než pět prázdných lahviček na rapé, napište nám zprávu na e-mail info@ladirna.cz nebo na WhatsApp / Signal +420 777691046. Pošleme vám číselný kód pro zpětnou zásilku Zásilkovny, poštovné platíme my. Lahvičky dejte do nějaké obálky a předejte na jakoukoliv pobočku sítě Zásilkovna.cz / Packeta.sk, která umožňuje službu reklamačního asistenta.

Pokud nám pošlete 5 a více lahviček, za každou dostanete slevový kupón 10 Kč na další objednávku libovolného zboží na Ladírně.

Co je to rapé?

Rapé je jemný prášek s velmi silnými účinky, připravený z různých léčivých rostlin Amazonského pralesa, připravují ho indiáni v Brazílii tradičními ručními postupy. Přijímání a dávání má formu posvátné ceremonie, trvající několik minut, obvykle ve dvou lidech, kde jeden člověk (šaman) poskytuje rapé druhému (přijímajícímu) člověku fouknutím speciální foukačkou do jedné a druhé nosní dírky. Rapé (hapé) si však také může fouknout i sám sobě jeden člověk speciální osobní foukačkou (kuripe).

Okamžitě po přijetí rapé do nosní dírky se rozleje silná jasná energie po celé hlavě a postupně se přesouvá níže a níže do těla. Nastává velmi hluboké fyzické uvolnění trvající několik dlouhých minut, které s sebou přináší léčení na fyzické, emocionální, mentální i duchovní úrovni. Uvolňuje negativní vzorce a myšlenky. Rapé také otevírá a harmonizuje čakry, pomáhá uzemnit, propojit přijímajícího s Matkou Zemí a to vše v propojení s Vesmírem a duchovními průvodci.

Videoprůvodce medicínou rapé (hapé)

Dotaz k produktu

Chcete se nás na cokoliv zeptat? Může se to týkat tohoto produktu (např. vhodnost kombinace s jinými rostlinami, aktuální dostupnost, dávkování...), ale i čehokoliv jiného samozřejmě...

    Když zadáte své telefonní číslo, můžeme Vám zavolat a zodpovědět dotaz telefonicky.